Rezultati

         

1         Bar             2        2        0        0        4        6

2        Jedinstvo   2        1        1        0        3        4

3        Čelik           2        1        1        0        2        4

4        Ibar             2        1        0        1        1        3

5        Iskra           2        1        0        1        0        3

6        Zabjelo       2        1        0        1        -1       3

7        Petnjica      2        1        0        1        -2       3

8        Kom           2        0        2        0        0        2

9        Igalo           2        0        1        1        -1       1

9        Mornar        2        0        1        1        -1       1

11      Jezero        2        0        1        1        -2       1

12      Bratstvo     2        0        1        1        -3       1


Baraž za ulazak u dugu fudbalsku ligu Crne Gore                     

                                                                         1.Kolo

                                              Petnjica – Blue star : 1-0

  Delegat: Mustajbašić Hazbo,glavni sudija: Marković Aleksandar, pomoćni sudija Milošević Slavko, Krstev Boban

  četvrti sudija: Kojević Vladan, strijelac : Deletić 52.minkartona : nema

           FK PETNJICA                                                FK BLUE STAR

   1.Mekić                                                                20.Milačić

   2.Muratović An                                                      2. Kurtović

   3.Šćekić                                                                 3. Dragović B.

   4.Dabetić                                                               4. Dragović M.

   6.Adrović N.                                                          5.Drljević

   5.Jokić                                                                   6.Lakušić

   7.Muratović Ad.  (Kolenović)                                 7. Vučinić (Popadić)

 17.Cikotić    (Ćorović)                                              8. Radović (Baošić)

 20.Deletić                                                                9.Babović

 10.Muratović H.                                                      10. Tomašević

 11.Agović      (Adrović E.)                                       11. Bojanić                                                                    

 

                                                                     2.Kolo

                                                    Igalo – Petnjica : 0-0

Delegat: Mandić Branislav, glavni sudija: Radovanović Predrag, pomočni sudija Pavićević Željko, Mrgunović Dimitrije

četvrti sudija: Kovačević Darko, žuti kartoni: Igalo – Kovačević, Đurković, Vučković Petnjica  - Muratović An, Šćekić, Ćorović

          FK IGALO                                               FK PETNJICA

1.Milošević                                             1.Mekić

2.Đurković                                             2.Muratović An

3.Martić (Bulatović)                                3.Šćekić

4.Kojović                                               4.Dabetić

5.Vuković                                               5.Jokić

6.Pešić                                                   6.Adrović Ne

7.Grbić (Vučković)                                 7. MuratovićAd(Kolenović)

8.Simović                                             17.Cikotić(Ćorović)

9.Perović                                              20. Deletić

10.Koprivica                                        10. Muratović Ha

11.Kovačević                                       11. Agović(Adrović Em)


FUDBALSKI SAVEZ CRNE GORE - SJEVERNA REGIJA  SEZONA 2010/11


1.FK Petnjica
9
9
0
0
38 : 2
27
2.FK Gusinje
9
6
1
2
16 : 8
19
3.OFK Durmitor
9
5
3
1
26 : 11
18
4.FK Polimlje
9
4
1
4
20 : 14
13
5.FK Brskovo
9
4
1
4
18 : 23
13
6.FK Napredak
9
3
3
3
21 : 14
12
7.FK Prvjenac
9
3
0
6
16 : 16
9
8.FK Tekstilac
9
3
1
5
18 : 20
9(-1)
9.FK Komovi
9
1
3
6
19 : 31
6
10.OFK E-Roma
9
0
1
8
4 : 51
1

R
ASPORED JESEN 2010/2011

1. kolo

Gusinje

Brskovo

Gusinje

04.09.10

16 h

2-0

Tekstilac

Napredak

B.Polje

04.09.10

16 h

2-1

OFK Durmitor

Prvjenac

Žabljak

04.09.10

16 h

3-0

Petnjica

E_Roma

Petnjica

05.09.10

16 h

6-0

Komovi

Polimlje

Andrijevica

05.09.10

16 h

1-1

 2.kolo

Brskovo

Polimlje

Mojkovac

11.09.10

16 h

0-3

E-Roma

Komovi

B.Polje

11.09.10

16 h

1:8

Prvjenac

Petnjica

B.polje

13.09.10

16 h

odl

Napredak

OFK Durmitor

Berane

13.09.10

16 h

2-2

Gusinje

Tekstilac

Gusinje

11.09.10

16 h

3-0

 3.kolo

Tekstilac

Brskovo

B.Polje

18.09.10

16 h

2-3

OFK Durmitor

Gusinje

Žabljak

18.09.10

16 h

3-0

Petnjica

Napredak

Petnjica

19.09.10

16 h

3-1

Komovi

Prvjenac

Andrijevica

19.09.10

16 h

0-3

Polimlje

E-Roma

Murina

19.09.10

16 h

8-0

 4. kolo

Prvjenac

Polimlje

B.Polje

27.09.10

15 h

2-3

Napredak

Komovi

Berane

27.09.10

15 h

2-2

Gusinje

Petnjica

Gusinje

25.09.10

15 h

0-3

Tekstilac

OFK Durmitor

B.Polje

25.09.10

15 h

2-2

Brskovo

E-Roma

Mojkovac

25.09.10

15 h

4-0

 5.kolo

OFK Durmitor

Brskovo

Žabljak

02.10.10

15 h

4:1

Petnjica

Tekstilac

Petnjica

03.10.10

15 h

PP

Komovi

Gusinje

Andrijevica

03.10.10

15 h

0:5

Polimlje

Napredak

Murina

03.10.10

15 h

1:2

E-Roma

Prvjenac

B.Polje

02.10.10

15 h

0:7

 6.kolo

Brskov

Prvjenac

Mojkovac

09.10.10

14 h

 

Napredak

E-Roma

Berane

11.10.10

14 h

 

Gusinje

Polimlje

Gusinje

09.10.10

14 h

 

Tekstilac

Komovi

B.Polje

09.10.10

14 h

 

OFK Durmitor

Petnjica

Žabljak

09.10.10

14 h

 

 7.kolo

Petnjica

Brskovo

Petnjica

17.10.10

14 h

 

Komovi

OFK Durmitor

Andrijevica

17.10.10

14 h

 

Polimlje

Tekstilac

Murina

17.10.10

14 h

 

E-Roma

Gusinje

B.Polje

16.10.10

14 h

 

Prvjenac

Napredak

B.Polje

18.10.10

14 h

 

 8.kolo

Brskovo

Napredak

Mojkovac

23.10.10

14 h

 2:2

Gusinje

Prvjenac

Gusinje

23.10.10

14 h

 2:0

Tekstilac

E-Roma

B.Polje

23.10.10

14 h

 3:1

OFK Durmitor

Polimlje

Žabljak

23.10.10

14 h

 3:0

Petnjica

Komovi

Petnjica

24-10.10

14 h

 5:0

 FK Petnjica : FK Komovi 5:0
Petnjica, stadion Gusare – gledalaca 100
Glavni sudija:    Popović Marko
Pomoćne sudije: Lazović Anđelko
                           Đokić  Petar
Delegat
:             Stešević Milutin

Strijelci: FK Petnjica – Muratović Ad-41, Agović Nu-44; Adrović  Em-59; Muratović An-69; Ćorović Al-77;
             FK  Komovi – /
Opomenuti igrači
: FK Petnjica – Adrović Nermin
                             
FK Petnjica: Dabetić Zd, Muratović An, Latić Ro (Deletić Mi), Kolenović Ša, Adrović Ne (Ćorović El), Dabetić Ra, Muratović Ad (Ćorović Al), Ramčilović Ar, Adrović Em, Muratović Ha i Agović Nu
FK Komovi: Gruda Dr, Laban Mi, Bakić Sl, Lekić St, Martinović Mi, Cikotić Ad, Lekić Bo, Stojanović Mi, Đukić Sl, Vučević Bo i Radović Du


9.kolo

Koovi

Brskovo

Andrijevica

31.10.10

13 h

 4:6

Polimlje

Petnjica

Murina

31.10.10

13 h

 0:2

E-Roma

OFK Durmitor

B.Polje

30.10.10

13 h

 0:7

Prvjenac

Tekstilac

B.Polje

01.11.10

13 h

 4:2

Napredak

Gusinje

Berane

01.11.10

13 h

 0:1

FK Polimlje – FK Petnjica  0:2
Murina, gradski stadion, gledalaca oko 50
Glavni sudija:    Fatić Darko
Pomoćne sudije: Asanović Borko
                           Lazović  Anđelko
Delegat:              Mijović Nilomir

Strijelci: FK Petnjica – Muratović Ad-30, Adrović Em-32;
             FK Polimlje   -  /
Opomenuti igrači: FK Polimlje – Garčević Ni

FK Petnjica
-- Dabetić Zd, Muratović  An, Rujović Sa(Šćekić Ne), Kolenović Ša, Adrović Ne, Dabetić Ra, Muratović Ad, Ramčilović Ar(Ćorović El), Adrović Em(Deletić Mi), Muratović Ha i Agović Nu
FK Polimlje – Raičević Đo, Garčević Ni(Dašić Ni),Komatina Ve, Mijović Dr(Barjaktarević Er), Musić Bu, Komatina Bo, Radenović Sa,Ćulafić Mo,Radenović Sl,Ćulafić Že, Milović Mi (Čekić Sa)


10.kolo

Brskovo

Gusinje

Mojkovac

06.11.10

13 h

 0:1

Napredak

Tekstilac

Berane

08.11.10

13 h

 pp

Prvjenac

OFK Durmitor

B.polje

08.11.10

13 h

 2:1

E-Roma

Petnjica

B.Polje

06.11.10

13 h

 0:9

Polimlje

Komovi

Murino

07.11.10

13 h

 3:0

FK E-ROMA – FK PETNJICA 0:9
Bijelo Polje, Igralište: Vunko. Gledalaca: 50.
Strijelci: 0:1 Dabetić u 3’, 0:2 H. Muratović u 30’, 0:3 A. Muratović u 38, 0:4 A. Muratović u 47’, 0:5 A. Mureatović u 48’, 0:6 Kolenović u 56, 0:7 Kolenović u 67’, 0:8 Deletić u 71’, 0:9 N. Adrović u 87’
Žuti kartoni: Neziraj i S. Selimović (E-Roma), Deletić (Petnjica).
Sudija: Nemanja Novović (Berane)
E-ROMA: Jablan, Dž. Selimović, Neziraj, Zabelji, Batusha, S. Selimović (Saku), Rizvanović, E. Selimović, Sotani, Beganaj (M. Selimović), J. Selimović.
PETNJICA: Z. Dabetić, A. Muratović, Šćekić, Kolenović, N. Adrović, R. Dabetić, Ad. Muratović, Ramčilović (Deletić), Latić (E. Ćorović), H. Muratović, Agović (A. Ćorović).

 

RASPORED JESEN 2010/2011

11. kolo

Polimlje

Brskovo

Murina

20.03.11

14h

1:2

Komovi

E-Roma

Adrijevica

20.03.11

14h

0-3

Petnjica

Prvjenac

Petnjica

19.03.11

14h

4:0

OFK Durmitor

Napredak

Žabljak

20.03.11

14h

3-0

Tekstilac

Gusinje

B. Polje

20.03.11

14h

0-3

FK Petnjica – FK Prvjenac  4:0
Golove postigli: FK Petnjica: Deletić-26, Cikotić-29, Muratovi An-50, Dabetić-61
Opomene igračima: FK Petnjica: Muratović Ad, Jokić, Ćorović
                             FKPrvjenac: Jeremić
Glavni sudija: Popović Marko
Pomoćni sudija: Knežević Mladen
                        Obradobvić Nikoleta
Delegat: Mijović Milomir
    
FK PETNJICA: Mekić, Muratović An, Šćekić, Dabetić, Jokić, Adrović Ne, Muratović Ad,
Cikotić, Deletić(Ramčilović), Kolenović(Ćorović), Agović(Adrović Em)

FK PRVJENAC: Drobnjak Mi, Tomašević(Merdović), Jeremić, Hodžić Ja(HodžićSa), Dulović, Drobnjak Pe,Knežević Ko, Marjanović(Đurović), Vujošević, Hadžibegović, Knežević Ne


12. kolo

Brskovo

Tekstilac

Mojkovac

27.03.11

14h

5-0

Gusinje

OFK Durmitor

Gusinje

27.03.11

14h

Odl.

Napredak

Petnjica

Berane

28.03.11

14h

1-3

Prvjenac

Komovi

B.Polje

27.03.11

14h

5-3

E-Roma

Polimlje

B. Polje

 

14h

0-10

FK Napredak – FK Petnjica : 1-3

Golove postigli: FK Napredak :  Keković Predrag -88
                       FK Petnjica :  Dabetić Rajko-37,Deletić Milosav-55,Agović Nusret-85
Opomene igračima: FK Napredak:    Agović , Ćulafić , Praščević , Zejnilović
                              FK Petnjica:           /
Glavni sudija: Novović Nemanja
Pomoćni sudija: Braunović Dalibor
                        Obradović Nikoleta
Delegat: Vujović Milan     

FK NAPREDAK: Marsenić, Anđić, Babović(Stešević), Ćulafić(Keković), Praščević, Aksić(Salović), Tomović, Agović, Raetoder, Zejnilović, Ivanović  

FK PETNJICA: Mekić, Cikotić,Adrović Em, Kolenović(Ramčilović), Dabetić, Jokić, Ćorović, Šabotić, Deletić(Duraković), Šćekić(Muratović Ha), Agović 

13. kolo

Polimlje

Prvjenac

Murina

02.04.11

15h

4:2

Komovi

Napredak

Andrijevica

03.04.11

15h

0:3

Petnjica

Gusinje

Petnjica

02.04.11

15h

5:0

OFK Durmitor

Tekstilac

Žabljak

02.04.11

15h

1:0

OFK E-Roma

brskovo

B.Polje

02.04.11

15h

0:3

FK Petnjica – FK Gusinje : 5-0
Golove postigli: FK Petnjica: Deletić Mi-10; 60, Agović Nu-33; 47, Muratović Ad
                       FK Gusinje:  /
Opomene igračima: FK Petnjica: Adrović Em, Muratović An
                              FK Gusinje: Čekić De
Glavni sudija: Popović Marko
Pomoćni sudija: Džokić Petar
                        Asanović  Borko
Delegat: Mirković Slavko

FK PETNJICA: Mekić Ha, Muratović An, Adrović Em, Dabetić Ra, Jokić MaKolenović Ša), Adrović Ne, Muratović Ad, Cikotić Ad, Deletić Mi(Ćorović El), Šćekić Ne(Pramenko Ri), Agović Nu

FK GUSINJE: Seferagić Alen, Džombaljaj Ge, Radončić El, Hot An, Šabović Al, Radončić Da, Radončić Sa, Damljanović Ad, Huseinović Mu, Pirović Al, Čekić De


KUP  - Sjeverne regije

Polimlje

Napredak

Murino

28.08.10

16 h

1-0

Petnjica

Tekstilac

Petnjica

29.08.10

16 h

3-0

 Finale

Petnjica

Murino

Petnjica

02.09.10

16 h

1-0

 

KUP – Crne Gore    1/6

Petnjica

Mornar

Berane

14.09.10

16 h

0-2



FUDBALSKI SAVEZ CRNE GORE - SJEVERNA REGIJA  SEZONA 2009/10

1. FK Pljevlja
10
9
1
0
44 : 0
28
2. FK Petnjica
10
8
2
0
28 : 5
26
3. FK Tekstilac
10
6
2
2
23 : 12
20
4. FK Polimlje
10
6
1
3
29 : 18
19
5. FK Prvjenac
10
5
2
3
22 : 13
17
6. FK Napredak
10
3
2
5
16 : 22
11
7. OFK Durmitor
10
3
1
6
10 : 23
10
8. FK Brskovo
10
1
2
7
14 : 29
5
9. FK Komovi
10
1
2
7
8 : 36
5
10. OFK E-Roma
10
0
1
9
7 : 46
1

10. KOLO  

Pljevlja Prvjenac Pljevlja 05-11-2009 13,30 3:0
Komovi Durmitor Andrijevica 05-11-2009 13,30 0:1
E-Roma Polimlje B.Polje 05-11-2009 13,30 2:6
Brskovo Napredak Mojkovac 05-11-2009 13,30 2:2
Tekstilac Petnjica B.Polje 04-11-2009 13,30 1:1

Tekstilac – Petnjica – 1:1
Tekstilac: Minić, Zejnilović, Balić, Lješnjak, Bošnjak, Hadžajlić, Ramović, Mehonjić, Šabanović, Suljević (Softić), Slavković (Jovanović)
Petnjica: Šabanović, Muratović, Šćekić, Tiganj Dž, Rujović, Adrović N., Veković, Tiganj K. (Duraković), Deletić, Muratović H., Dabetić
Golove postigli:
Tekstilac—Šabanović
Petnjica—Veković
Žuti kartoni :
Tekstilac-Zejnilović, Suljević, Balić, Bošnjak, Hadžajlić, Jovanović
Petnjica—Šćekić, Tiganj Dž.,Veković
Crveni karton :
Tekstilac – Zejnilović

9. KOLO  

Petnjica Pljevlja Petnjica 01-11-2009 13,30h  0:0
Tekstilac Napredak B.Polje 31-10-2009 13,30h  2:1
Brskovo Polimlje Mojkovac 01-11-2009 13,30h  1:3
E-Roma Durmitor B.Polje 01-11-2009 13,30h  0:3
Komovi Prvjenac Andrijevica 01-11-2009 13.30h  1:3

Petnjica – Pljevlja – 0:0
Petnjica: Šabanović,Dabetić,Šćekić,Tiganj Dž.,Rujović, Adrović N, Veković, Tiganj K., Adrović E.( Duraković E), Muratović H., Deletić
Pljevlja: Brašanac, Gogić D., Mitrović, Tošić, Jović, Vraneš, Vrećo, Joksimović, Laković(Aničič), Stevanović(Gačević), Karović(Duraković)
Žuti kartoni :
Petnjica—Šćekić
Pljevlja—Gogić D.,Duraković
Crveni karton :
Pljevlja – Drašković

8. KOLO  

Pljevlja Komovi Pljevlja 25-10-2009 14h 10:0
Prvjenac E-Roma B.Polje 24-10-2009 14h 6:1
Durmitor Brskovo Žabljak 25-10-2009 14h 1:0
Polimlje Tekstilac Murina 25-10-2009 14h 1:3
Napredak Petnjica Berane 26-10-2009 14h 1:3

Napredak : Petnjica—1:3
Petnjica: Latić I., Duraković E., Šćekić, Tiganj Dž., Rujović, Adrović N.(Latić A), Veković(Ramčilović), Tiganj K., Deletić(Agović), Muratović H., Dabetić
Napredak: Raičević, Zejnilović, Anđić,Aković, Jokić, Radović, Keković, Dragojević, Bogavac, Babić
Golove postigli:
Petnjica—Deletić—2 ,Dabetić
Napredak—Zejnilović
Žuti karton:
Petnjica—Adrović N.

7. KOLO  

Napredak Pljevlja Berane 19-10-2009 15h 6:0
Petnjica Polimlje Petnjica 18-10-2009 15h 2:1
Tekstilac Durmitor B.polje 17-10-2009 15h 4:1
Brskovo Prvjenac Mojkovac 18-10-2009 15h 1:2
E-Roma Komovi B.Polje 18-10-2009 15h 1:1

Petnjica : Polimlje—2:1 
Petnjica: Šabanović,Duraković E.,Šćekić, Tiganj Dž.,Rujović,Adrović N., Veković, Tiganj K., Deletić, Muratović H.,
Dabetić(Duraković)
Polimlje
: Kočanović,Garčević, Dašić,Komatina Bog.,Komatina Boj.,Radenović Sl.,Ćulafić,Medunjanin(Čekić), Radenović Sa.,Barjaktarević(Komatina V.),Markišić(Milović)
Golove postigli:
Petnjica—Dabetić, Šćekić
Polimlje---Markišić
Žuti kartoni :
Petnjica—Veković
Polimlje—Garčević, Komatina Bog.,Medunjanin,Dašić

6. KOLO  

Pljevlja E-Roma Pljevlja 11-10-2009 15h 8:0
Komovi Brskovo Andrijevica 11-10-2009 15h 2:1
Prvjenac Tekstilac B.Polje 10-10-2009 15h 2:2
Durmitor Petnjica Žabljak 11-10-2009 15h 1:4
Polimlje Napredak Murina 11-10-2009 15h 3:1

Durmitor : Petnjica—1:4
Petnjica: Šabanović, Duraković E.,Šćekić, Tiganj Dž.,Rujović, Adrović N.(Muhović),Ramčilović(Duraković A.), Tiganj
K.,Muratović H,. Deletić(Agović), Dabetić
Durmitor: Drobnjak, Obradović D.(Obradović M.),Španjević Đ.,Pašić, Bojović, Đukić, Španjević Z.,Pješinjac, Krsmanović,(Šćekić) Džaković, Obradović R.(Smolović)
Golove postigli:
Petnjica—Dabetić-3 ,Deletić
Durmitor—Bojović
Žuti kartoni:
Durmitor—Bojović, Španjević Z.

5. KOLO  

Polimlje Pljevlja Murino 04-10-2009 15h 0:2
Napredak Durmitor Berane 05-10-2009 15h 3:1
Petnjica Prvjenac Petnjica 04-10-2009 15h 1:0
Tekstilac Komovi B.Polje 03-10-2009 15h 4:0
Brskovo E-Roma Mojkovac 04-10-2009 15h 4:1

Petnjica : Prvjenac -1:0
Petnjica: Šabanović, Muratović An., Šćekić, Tiganj Dž.,Rujović, Adrović N., Veković(Duraković E.), Tiganj K., Adrović E., Muratović H.(Ramčilović), Dabetić
Prvjenac: Drobnjak, Hodžić,Ljuca, Knežević P.,Furtula(Muratović),Hot, Vuković,Bajrami, Ćorović, Alić, Sijarić(Živković)
Golove  postigli:
Petnjica---Dabetić
Žuti karton:
Petnjica—Rujović
Prvjenac—Bajrami,Vuković, Alić
Crveni karton:
Petnjica—Adrović E.

4. KOLO  

Pljevlja Brskovo Pljevlja 27-09-2009 15h 9:0
E-Roma Tekstilac B. Polje 27-09.2009 15h 1:3
Komovi Petnjica Andrijevica 27-09-2009 15h 0:4
Prvjenac Napredak B.Polje 26-09-2009 15h 2:0
Durmitor Polimlje Žabljak 27-09-2009 15h 0:3

Komovi: Petnjica---0:4
Petnjica: Šabanović, Muratović An., Šžekić, Tiganj Dž.,Adrović N. (Duraković A.),Rujović, Veković( Duraković E.), Tiganj K.( Agović),Adrović E., Muratović H.,Dabetić
Komovi: Gruda,Bakić, Radović, Pavlović, Stojanović, Jojić, Laban, Đukić,Martinović,Lekić, Dedović(Radović D.)
Golove postgli:
Petnjica---Dabetić, Rujović, Tiganj K., Tiganj Dž.

3. KOLO  

Durmitor Pljevlja Žabljak 20-09-2009 15h 0:5
Polimlje Prvjenac Murino 20-09-2009 15h 4:4
Napredak Komovi Berane 21-09-2009 15h 4.0
Petnjica E-Roma Petnjica 20-09-2009 15h 6:0
Tekstilac Brskovo B.Polje 19-09-2009 15h 1:0

Petnjica—E-Roma –6:0
Petnjica: Šabanović, Muratović An., Šćekić, Tiganj Dž., Rujović, Adrović N.( Agović), Veković( Ramčilović), Tiganj K.(Duraković E.), Adrović E., Muratović H., Dabetić
E-Roma: Selimović Em., Selimopvić Se., Selimović J., Neziraj,Barisha, Šalja, Rizvanović, Selimović Dž.( Selimović D.), Arifi, Morina, Šotani (Selimović Es.)
Golove postigli:
Petnjica—Dabetić,Šćekić, Rujović, Veković, Adrović E.,Agović
Žuti karton:
Petnjica—Adrović N.
E-Roma--- Šotani
Crveni karton:
E-roma—Selimović D.

2. KOLO  

Pljevlja Tekstilac Pljevlja 12-09-2009 16h 2:0
Brskovo Petnjica Mojkovac 13-09-2009 16h 1:4
E-Roma Napredak B.Polje 13-09-2009 16h 0:1
Komovi Polimlje Andrijevica 13-09-2009 16h 2.3
Prvjenac Durmitor B.Polje 12-09-2009 16h 2:0

Brskovo: Petnjica—1:4
Petnjica: Šabanović,Muratović An., Šćekić, Tiganj Dž.,Rujović, Adrović N., Muratović Ad.( Duraković E.),Tiganj K.,Adrović E.( Agović),Muratović H., Dabetić( Ramčilović)
Brskovo: Rakočević,Danilović,Čeko,Dedejić,Minić B., Braunović, Minić N., Rečević,Grdinić,Obradović,Pejović( Raković)
Golove postigli:
Petnjica-Tiganj Dž.,Duraković E.,Adrović E., Rujović
Brskovo- Pejović
Žuti karton
Petnjica—Adrović E.
Brskovo---Rečević,Braunović,Čeko
Crveni karton
Brskovo---Minić B.

1. KOLO  

Prvjenac Pjlevlja B.Polje 05-09-2009 16,30h 0:2
Durmitor Komovi Žabljak 06-09-2009 16,30h 2:2
Polimlje E-Roma Murino 06-09-2009 16,30h 5:1
Napredak Brskovo Berane 07-09-2009 16,30h 3:3
Petnjica Tekstilac Petnjica 06-09-2009 16,30h 3:0

Petnjica : Tekstilac 3:0                                                                                                           
Petnjica: Šabanović, Muratović An.,šćekić, Tiganj Dž.,Rujović, Adrović N( Duraković E.), Veković, Tiganj K., Adrović E.,  Muratović H.( Agović), Daqbetić
Tekstilac: Kljajić, Šabanović, Zejnilović, Lješnjak, Bošnjak, Hadžajlić, Zejnilović K., Jovanović (Softić), Vujošević, Suljević (Slavković), Čelebić(Minić)
Golove postigli:
Petnjica: Muratović An., Veković, Tiganj Dž.
Žuti karton:
Petnjica: Tiganj K., Tiganj Dž., Muratović An., Adrović N., Duraković E.

Tekstilac: Zejnilović, Šabanovbić, Hadžajlić

Comments