Головна сторінка

Шановні  гості!  

        У нашому рідному колегіумі поруч з найкращим педагогічним колективом міста працюють три  вчителя фізичної культури. Це- Міхайлова Т.М., Зубенко А.С., Надточій Р.С.

        Міхайлова Т.М. у рідній школі  працює з  момента закінчення Черкаського державного педагогічного інститута – вже понад  25 років і має вищу категорію, звання вчитель - методист .

        Зубенко А.С. закінчив Кіровоградський педагогічний інститут . Хочеться відзначити те, що Андрій Сергійович працює як зі старшою ланкою учнів  так і з самою молодшою. Вміє особливо уважно ставитись до проблем учнів молодшої школи .

        Надточій Р.С., закінчив Глухівський педагогічний  інститут . Вміло використовує свої знання на уроках.

        Мета учителів фізичної культури колегіуму полягає не тільки всебічному сприянню укріпленню здоров я дітей та розвитку їх спортивних здібностей ,а й  покращити спортивні досягнення нашого рідного колегіуму.

        Для того, щоб учитель фізичної культури став майстром у розв язанні педагогічних завдань, йому необхідно цілеспрямовано розвивати свої загально-педагогічні прийоми з урахуванням специфіки предмета й спеціальні здібності, включаючи рухові.

        Урок проводить один вчитель . Він сам автор  і режисер (виконавець) уроку, в якому все потрібно врахувати. І тому ми – вчителі фізичної культури намагаємось використати максимально свої педагогічні знання на уроках.

        Будемо задоволені, якщо   інформація на нашому сайті збагатить ваш досвід.