Celebrity
 
Britský spevák Robbie Williams si rád vymýšľa. Tvrdí to o ňom členka už neexistujúcej skupiny Spice Girls Mel C. Tá totiž tvrdí, že Robbie klamal, keď sa novinárom chválil, že mal milostný pomer so štyrmi z piatich členiek Spice Girls.

Mel aj napriek tomu, že sama mala románik s bývalým členom chlapčenskej skupiny Take That, tvrdí, že pozná najmenej dve členky Spice Girls, ktoré s Robbiem nespali. Navyše Sporty Spice tvrdí, že počas svojho mesiac trvajúceho vzťahu s Robbiem sa s ním tiež nemilovala. Robbie ju koncom minulého roka preto poriadne šokoval svojím vyhlásením, že mu "chýba už iba jedna, aby dostal všetky Spice Girls".

"Victoria sa ma na to pýtala a povedala: No ja viem, že ja som s ním nespala," povedala Mel pre magazín Closer. A takisto prezradila, že ďalšia členka Spice Girls Emma Bunton intímny vzťah s Robbiem takisto popiera. "Rada by som sa Robbieho na toto opýtala, pretože podľa toho, čo viem, tak pár členiek Spice Girls s ním nespalo," dodáva Mel. Robbieho jedinou sexuálnou partnerkou z kedysi slávnej dievčenskej skupiny zostane Geri Halliwell, s ktorou pred piatimi rokmi tvoril pár.

Pocitadlo.sk