איך להצליח באתרים של הכרויות סקס, הכרויות דיסקרטיות או סטוצים

קצת על סטוצים:
בניגוד לזיון חד פעמי, סטוצים יכולים להשתרע על מספר ימים או כמה שבועות.  הם מזכירים יותר מערכות יחסים קטנות יותר מכל משהו אחר. ההבדל העיקרי הוא שכל פרטנר לא מכיר טוב את הצד השני ואז אין מטען, הציפיות, העניין כולו הופך להיות רק  להנות במיטה.

בימינו נושא ההכרויות ברשת הוא בעל היצע נרחב של אפשרויות. יש אתרים שנועדו למציאת בן זוג לחיים כמו למשל jdate ועד אתרי אינטרנט מסוג הכרויות דיסקרטיות (או הכרויות סקס) הממוקדים בחיפוש סטוצים.

סטוץ/סטוצים הם בעצם דרך נהדרת לבריחה מחיי היומיום והסביבה הלוחצת בה נמצאים רובנו. לא מעט מגלים שהם תקועים במערכת נישואים לא מתפקדים או חברות ירודה אחרת או ללא זוגיות עכשיו. בין לבין הם חושבים להיות בזוגיות בלי התחייבות עם בן/בת זוג שאין בכוונתם לפגוש שוב אחרי שכייפו מספר ימים או מספר שבועות בסקס כייפי וקליל.

וכעת על הכרויות סקס:
אז אם אתה משועמם לראות את אותן הנשים כל הזמן מסביבך,  אתרי אינטרנט מסוג הכרויות סקס מכילים חברות נרשמות חדשות שעדיין לא פגשת.

או אם הזמן הפנוי שלך הוא רק בזמנים מטורפים, בדרך כלל תמצא מישהי מחוברת באתר כזה כדי לשוחח בצאט.

קיים גם יתרון נוסף של אתרי אינטרנט מסוג הכרויות סטוץ בארץ, אין צורך להמתין עד סופ"ש כדי להיפגש עם מישהי.

ולכל אלו שהחליטו לעצמם לבדוק את  אתרי אינטרנט מסוג הכרויות סטוץ בארץ, תוכלו להתחיל עכשיו וכאן.

כללי על אתרי הכרויות:
קיימים אתרים של הכרויות אשר מתמקדים בפנויים ופנויות, בחורים ובחורות רווקים, סווינגרים, הומואים, מוגבלים וכן הלאה.
 במציאות קיימים אתרים של הכרויות בכל תחום של הכרויות שניתן לחשוב.

חריצות, סבלנות וקורטוב של חוש הומור ישיגו לך את מטרתך.

מילה על הכרויות נשואים נשואות:
אם אתה נשוי ומחפש, רצוי שתמצא אתר אינטרנט של הכרויות מהימן הממוקד בסוג של הכרויות נשואות ונשואים, ולא אתר שיש לו מעט נשואות ונשואים.

באתר אינטרנט של הכרויות נשואות ונשואים כגון זה, אתה מכניס כרטיס עם שדות כלליים כגון גבר/אשה, גיל, מקום מגורים וכיוצא באלה. אבל כדאי לך להתקדם יותר מכך כדי להשיג תוצאות טובות. הכרטיס שלך חייב להיות משעשע וקליל כדי להבליט אותו מבין יתר הכרטיסים. אתה חייב להעלות צילום טוב של עצמך ולסמנה כתצלום פרטי. כך ביכולתך לגלות את התמונה רק לנשים שאתה בטוח לגביהן. שלח את התמונה הטובה ביותר שלך המראה אותך כמו שאתה בחיים.

ןכאן מתחילה הדרך להתקשר עם חברות באתר ההכרויות ולענות להודעות להתכתבות איתך.

תיאום ציפיות:
ביכולתכם לבדוק את הקטע של הכרויות סקס ברשת משום שזה נראה כיף עבורכם. מומלץ רק להכיר לאיפה אתם נכנסים עוד טרם שאתם נהיים מכורים להכרויות סקס.

בדומה לכל זוגיות חדשה, אם באמת הינכם מוכנים להיפגש עם מישהו ולהתחלק אדם אחר ולמצוא את המיניות שלכם במיטה, אז תיהנו מהיתרונות של הכרויות סטוץ. אם אתם לא מוכנים לזה או יש לכם ציפיות לא ריאליות, אז ככל הנראה תרגישו יותר מפח נפש מעונג.

אתם צריכים להבין מה תרצו מאתרי הכרויות סקס.

לסיכום:
פה אנחנו לא רק מדברים על פנטזיה סקסית מסוימת, אנחנו מתייחסים בעיקר עם איזה סוג של אדם תרצו לבלות את הזמן שלכם. ראו זאת כמו מסע, תחילתה של יזיזות נפלאה. תרצו לגלות אשה שיודעת מה מטרותיכם ומה תרצו מהקשר. בנוסף לזאת, אתם צריכים להיות בטוחים כי הצד השני במערכת היחסים הזו שלכם, יודעים מלכתחילה על היעדים שלכם.

אז קחו יוזמה היום, אל תתלבטו. פיתחו כרטיס באתר היכרויות סטוצים ותתחילו לנוע לכיוון של יזיזות נהדרת.