Domek pod lasem 


Supienie-Filipów 

       

 

Zapraszamy do malowniczych Supień - wsi położonej nad brzegami dwóch jezior: Wysokie i Rospuda, niedaleko miasteczka Filipów.

Domek na skraju lasu otaczającego jezioro Wysokie.

Spokojna okolica, cisza zmącona jedynie odgłosami leśnego ptactwa.

       

     

 Dzięki swemu położeniu i dobrym połączeniom komunikacyjnym Filipów jest znakomitą bazą wypadową do najatrakcyjniejszych miejsc na Suwalszczyźnie:

Stańczyki - przepiękne krajobrazy z poniemieckim, jednym z najwyższych w Europie wiaduktów kolejowych w tle.

Wigierski Park Narodowy - tu największą atrakcją są rejsy statkiem po największym jeziorze Suwalszczyzny - Wigrach oraz zwiedzanie klasztoru Kamedułów.

Smolniki - nie ma na Suwalszczyźnie tak rozległego widoku na okoliczne lasy i jeziora. To tutaj piękno naszego regionu jawi się w całej swej okazałości.

Puszcza Romincka - dziewiczy las, równie starożytny, co Puszcza Białowieska.

Piękna Góra w okolicy Gołdapi - raj dla narciarzy

Ale także okolice Filipowa stanowią jeden z najatrakcyjniejszych zakątków Suwalszczyzny. To tutaj swój bieg rozpoczyna słynna  ostatnio Rospuda, a uroda naszych jezior, czy walory krajobrazowe - w niczym nie ustępują tym najbardziej znanym, mają zaś tę przewagę, że nie posiadając dotychczas żadnego zaplecza turystycznego pozostawały poza głównymi szlakami ruchu turystycznego na Suwalszczyźnie. Dzięki temu odwiedzający nas goście wypoczywają z dala od zgiełku przeludnionych plaż najpopularniejszych miejscowości naszego regionu.

  

          
Jeziora Rospuda i  Wysokie