Szkoła Serca Ojca 17-23.02.2019

DOŚWIADCZANIE MIŁOŚCI OJCA

17-23 lutego 2019 w hotelu WITYNG w Mikorzynie


Nasza kolejna Szkoła Serca Ojca “A” Fatherheart Ministries odbędzie się w hotelu Wityng w Mikorzynie od godz. 18.00 w niedzielę 17 lutego do godz. 14.00 w sobotę 23 lutego. Gorąco zapraszamy Cię do uczestnictwa !

Będzie to pełna szkoła z sesjami porannymi, popołudniowymi i wieczornymi. Nie będzie to konferencja, ale możliwość zanurzenia się w nauczaniu i usłudze modlitewnej poświęconej doświadczaniu miłości naszego Niebiańskiego Ojca do nas.

W ciągu ostatnich lat wiele osób zostało dotkniętych i pobłogosławionych dzięki doświadczaniu objawienia miłości Boga jako Ojca. Wiele osób mogło to przeżyć właśnie dzięki uczestniczeniu w Szkołach Serca Ojca, które odbywały się w różnych częściach Polski, a także w czasie weekendów Serca Ojca, które były prowadzone w różnych Kościołach lokalnych. Jeśli chciałbyś/chciałabyś porozmawiać z kimś, kto brał udział w takiej Szkole prosimy o powiadomienie nas, skontaktujemy Cię z taką osobą w Twojej okolicy.

Szkoła jest przeznaczona dla maksymalnie 60 uczestników i daje możliwość pozostawienia nacisków i presji codziennego życia i zanurzenia się w rzeczywistości, w której Bóg Ojciec może spotkać się z każdym z nas, rozmawiać z każdym z nas i usługiwać nam. Możliwość spędzenia tych dni w atmosferze namaszczonego nauczania, doświadczania indywidualnej usługi modlitewnej i poświęcania czasu jedynie Bogu, to możliwość, z której trzeba skorzystać. Przynosi ona prawdziwy przełom i przemianę do naszego życia. Szkoła nie ma formatu konferencyjnego w którym można dobierać sesje w których się uczestniczy, ale wymaga pełnego zaangażowania od wszystkich i z tego też powodu ma ograniczoną liczbę miejsc, by zapewnić bezpieczne otoczenie dla wszystkich.

KOSZT I REJESTRACJA

Koszt wynosi 795 zł na osobę. Przy rezerwacji prosimy o dokonanie bezzwrotnej zaliczki w wysokości 100 zł. Nie będziemy przyjmować rezerwacji, do której nie została wpłacona zaliczka.

Pozostała część opłaty musi być uregulowana do 25 stycznia 2019 roku. Jesteśmy finansowo zobowiązani wobec hotelu do uregulowania opłaty za wszystkie zarezerwowane wcześniej pokoje, także takie, na które rezerwacja zostanie odwołana w ostatniej chwili.

Koszty rezerwacji założonych po 25 stycznia wynoszą 895 zł i wtedy należy dokonać opłaty w całości w momencie dokonywania rejestracji.

Opłaty pokrywają koszty zakwaterowania i wyżywienia przez całe 6 dni, jedyny dodatkowy koszt będzie związany z podróżą do Mikorzyna i z powrotem. Zakwaterowanie jest w pokojach z dwoma łóżkami i łazienką w każdym pokoju. Jest też ograniczona liczba pokojów jednoosobowych, za które należy dopłacić dodatkowo 240 zł (40 zł więcej za noc). Jedzenie w hotelu jest wysokiej jakości, zróżnicowane i bardzo dobre!

Nie możemy niestety zapewnić opieki dla dzieci w czasie trwania Szkoły, z tego względu dzieci (poniżej 16 roku życia) nie mogą uczestniczyć w Szkole.

Szkoła prowadzona będzie w języku angielskim wraz z tłumaczeniem na język polski. Prowadzącymi są Brian Hayes i Mark Gyde z Fatherheart Ministries (www.fatherheart.net) wraz z zespołem z Polski.

Cel Szkoły Serca Ojca

Najważniejszym celem "Doświadczania Miłości Ojca" jest głębokie poznanie Jego miłości do każdego z nas i przeżycie osobistego objawienia Boga jako Ojca. On chce byśmy nie tylko wiedzieli o Nim, lecz pragnie by każdy z nas znał Go i miał z Nim bliską i intymną relację. On nie pragnie zaledwie intelektualnej czy teologicznej relacji z nami, lecz pragnie objawić nam siebie i swoje serce. Nie jest więc to szkoła w tradycyjnym znaczeniu tego słowa, gdzie można otrzymać wiele wiedzy, która trafia do głowy - jest to szkoła serca, gdzie nasze serce zostaje dotknięte, rozmiękczone, uzdrowione i odnowione!

Szkoła zapewnia uczestnikom także gruntowną wiedzę biblijną dotyczącą objawienia Ojcowskiego Serca Boga. Bycie razem przez tak długi okres czasu pozwala na przekazanie pełnego nauczania dotyczącego bezwarunkowej miłości Boga do nas. Uczestnicy wyjadą lepiej wyposażeni do zrozumienia i wyjaśnienia innym jak fundamentalne i ważne jest Ojcowskie Serce Boga.

Wierzymy, że w tej szkole odnajdziesz swoje miejsce powrotu do domu – miejsce, w którym przynależysz i jesteś zaakceptowany – miejsce, gdzie Jego siła doskonali się w twojej słabości – miejsce, gdzie doświadczysz radości Jego aprobaty, odpocznienia i pokoju. Tym miejscem jest wielkie, miłosne serce twojego Ojca.

REZERWACJA

By zapewnić sobie miejsce wypełnij formularz rejestracyjny

Wszelkich płatności dotyczących Szkoły (zaliczka, pełna odpłatność) należy dokonać na konto:

Wspólnota Chrześcijańska BETEL, KBwCh

38 1090 1522 0000 0001 1447 0821

W tytule przelewu prosimy podać imię i nazwisko.


Pytania prosimy kierować na następujące adresy:

szkola@serceojca.pl

vintagepolska@gmail.com (Brian Hayes)