Statistiky

    Výsledkové statistiky mužstev i hráčů. Statistiky jsou publikovány v PDF souborech, které si můžete otevřít přímo v prohlížeči nebo stáhnout na svůj vlastní počítač. Data pro statistiky pochází ze dvou zdrojů:
a) vlastní sledování a záznamy
b) rekonstrukce informací zveřejňovaných v Prostějovském týdnu a jeho předchůdci - "Stráži lidu"
 
    Máme k dispozici databázi výsledků utkání, které sehrála nejen mužstva našeho klubu, ale i mužstva ostatních klubů. Z těchto dat jsou vybrány právě výsledky našich mužstev a prezentovány na těchto stránkách. Část dat stále ještě zůstává nezpracována. Proto v některých statistikách můžete narazit např. na situaci, že k dané soutěži jsou k dispozici tabulky, nejsou ale k dispozici výsledky zápasů. Co to znamená? Že prostě ještě nebyly přepsány do databáze.
 
    Velká část, hlavně historických výsledků a tabulek, byla přepisována ručně. Může se tedy stát, že narazíte občas na nějaký "nesmyslný" nebo nekonzistentní údaj. Mohlo tedy dojít k lidské chybě při přepisování a nebo se taky mohlo stát (a skutečně se v minulosti stalo), že např. v tabulkách, které byly zveřejňovány v Prostějovském týdnu (Stráži lidu) byly zjevné chyby. Nebylo-li možné je odstranit, jsou tabulky do databáze přepsány a prezentovány včetně těchto chyb.
 
STATISTIKY MUŽSTEV
 
1.) Dobromilice - základní a stručný přehled závěrečných umístění našich mužstev (muži A+B, dorost, žáci) v mistrovských soutěžích od roku 1960.
 
2.) Dobromilice A - umístění a výsledky v mistrovských utkáních. Tato statistika obsahuje závěrečné tabulky soutěží včetně výsledků zápasů, jichž se naše A mužstvo mužů účastnilo od roku 1960. Ne pro všechny soutěžní ročníky jsou dostupné výsledky jednotlivých zápasů. Jsou ale dostupné všechny závěrečné tabulky.
Comments