Pro hráče

    Tato stránka obsahuje informace a sdělení, které jsou primárně určeny hráčům našeho klubu. Nejde v žádném případě o informace nějak tajné. Ale současně jde o informace a sdělení, která svým obsahem nenáleží na domovskou stránku tohoto webu.

Soukromé oznámení

přidáno: 21. 5. 2013 15:45, autor: Libor Nosek   [ aktualizováno 21. 5. 2013 15:52 ]

    V letošním roce oslavím já, Libor Nosek, své 40. narozeniny. Ačkoli se určitě s většinou z vás uvisím osobně a budu moci na oslavu pozvat vás osobně, zveřejňuju pozvánku i na našich webových stránkách. V rámci našeho fotbalového klubu platí pozvání touto formou pro všechny dnes aktivní hráče mužů, moje spoluhráče z dob dřívějších, funkcionáře a příznivce klubu, kteří se aktivně na jeho chodu podílejí. Pro zobrazení pozvánky v plném rozlišení (lépe se čte): stačí na ni kliknout.


Výměna registračních průkazů

přidáno: 9. 5. 2012 0:54, autor: Libor Nosek

    V letní přestávce mezi soutěžemi dojde ke kompletní výměně registračních průkazů. Jde o hromadnou akci, kterou musí podstoupit všechny kluby hrající soutěže v rámci Fotbalové asociace ČR. Je proto nutné, abychom se na tuto akci připravili a ke konci soutěžního ročníku měli připraveno vše, abychom ihned o výměnu registraček mohli zažádat.
 
Proto výkonný výbor žádá všechny hráče (žáci, dorost, muži), aby dodali do 10.06.2012 novou aktuální průkazovou fotografii na jejíž zadní stranu napište své jméno a rodné číslo. Fotografii je třeba doručit svému trenérovi nebo přímo sekretáři, p. Drahoslavu Žondrovi.
 
Prosíme všechny hráče, aby věnovali této zprávě maximální pozornost, nechali se vyfotit a fotografii doručili co nejdříve. Ať vás po konci sezóny nemusíme individuálně nahánět. Staré fotografie ze starých registraček není možné použít! Mezi sezónami je hrozně krátká doba (mistrovská utkání budou začínat už koncem července). Je nutné zažádat o výměnu registračních průkazů ihned po skončení sezóny, a to hromadně za celý klub tak, abychom se vyhnuli riziku, že před prvním mistrákem se nebudeme mít registračky zpět. Výměnu registraček musí podstoupit všichni hráči. Dá se předpokládat, že na registračním úseku svazu bude hrozný chaos a velký nápor tuto akci zvládnout. Proto: čím dříve pošleme, tím lépe.
 
Za výkonný výbor:    Libor Nosek
 

Brigáda, kopání základů

přidáno: 2. 5. 2012 4:57, autor: Libor Nosek   [ aktualizováno 3. 5. 2012 3:18 ]

    Jak jistě všichni víte, máme na hřišti nové střídačky. Je však ještě potřeba za střídačkami vybudovat opěrnou zeď, která zabrání sesuvu svahu. Vybudování takovéto opěrné zdi je finančně docela nákladná akce. Proto výkonný výbor rozhodl, že práce, které zvládneme vlastními silami, provedeme formou brigády.
    V pátek 18.05.2012 od 17:30h se bude kopat základ na tuto opěrnou zeď. Žádáme tímto všechny hráče družstva mužů, aby si místo věcí na trénink vzali rýč, lopatu a vhodnou pracovní obuv. Po odmontování konstrukce střídaček se pustíme do kopání základu a současně s tím i odvozu vykopané zeminy. Žádáme tímto hráče o maximální účast. Čím víc nás bude, tím kratší dobu bude kopání trvat. V případě, že to v pátek nestihneme (nebo v případě nepřízně počasí), je v plánu pokračování v neděli 20.05.2012 od 8:30h. V sobotu totiž A mužstvo hraje v Držovicích. Během víkendu je nutné základy vykopat, abychom v následujícím týdnu mohli základ zabetonovat.
    Prosíme všechny, aby si aktivně na tuto brigádu udělali čas. Díky předem!
 

Výstroj hráčů

přidáno: 26. 3. 2012 3:00, autor: Libor Nosek   [ aktualizováno 26. 3. 2012 3:00 ]

    Okresní fotbalový svaz Prostějov na svých webových stránkách uveřejnil sdělení, že rozhodčími bude v jarní části sezóny důsledně kontrolována výstroj hráčů v souladu s pravidly. Toto sdělení přetiskujeme i na našich stránkách
 
Pokyny pro kluby krajských (okresních) soutěží O-KFS jarní část sezóny 2011/2012
1) Výstroj hráčů musí odpovídat Pravidlům fotbalu (Pravidlo IV – Výstroj hráčů)
2) Pravidlová komise FAČR ve spolupráci s komisí rozhodčích(FAČR,ŘK-M,Čech,krajů a okresů) upřesňuje výstroj hráčů na HP pro výkonností kopanou 

Na seminářích rozhodčích a DS O-KFS byli rozhodčí (DS) instruováni, aby důsledně dbali na následující: 

• barva nohavic spodních kalhot, tzv. termokalhot hráče/brankaře musí být stejná jako barva, která na trenýrkách převládá;
• spodní kalhoty nebo tzv. termokalhoty smí sahat pouze nad koleno;
• barva tepláků musí být u hráčů téhož družstva shodná ; za nepříznivého počasí mohou používat tepláky i hráči jednotlivě
• barva rukávů spodního trička pod dresem musí být shodná s převládající barvou dresu (příp. rukávu, je-li barva rukávů rozdílná jako např. u dresů Slavia Praha);
• barva pásů/pásků na stulpnách musí být shodná s barvou stulpny pokud není menší než 2 cm;
• barva dalšího páru ponožek musí být shodná s barvou stulpen (nebo musí být oblečeny pod stulpny);
• používání jakýchkoliv nákrčníků je zakázáno
.

Originál sdělení OFS Prostějov můtete najít zde. Obrázky s typickými chybami ve výstroji najdete v PDF souboru na konci této stránky.

Zahájení zimní přípravy 2012

přidáno: 24. 1. 2012 22:28, autor: Libor Nosek   [ aktualizováno 24. 1. 2012 22:32 ]

    V sobotu 28.1.2012 ve 14:00h se zahajuje zimní příprava družstva mužů a dorostenců. Sraz všech hráčů v šatnách na hřišti. Vezme si s sebou obuv a oblečení na běhání po silnici. V rámci tohoto prvního tréninku se dohodneme na časovém plánu dalších tréninků. V šatnách je v zimním období vypuštěna voda. Takže počítejte s tím, že sprchování nebude možné.

Co podnikneme po ukončení sezóny?

přidáno: 12. 9. 2011 2:30, autor: Libor Nosek   [ aktualizováno 12. 9. 2011 2:33 ]

    Po konci podzimní i jarní části sezóny bývá zvykem podniknout nějakou akci na "utužení kolektivu". V minulých letech jsme se vždy úspěšně pobavili na kuželkách v Prostějově. Navrhuju proto v sobotu 26.11.2011 ve večerních hodinách 18-21 podniknout stejnou akci - návštěva kuželky, soutěž v družstvech, občerstvení, popovídání. Má někdo jiný nápad? Piště na e-mail nosek.libor@seznam.cz
 
Libor Nosek

Mikroregion podruhé

přidáno: 24. 8. 2011 1:59, autor: Libor Nosek

    V pátek v 18h se na hřišti koná koordinační schůzka všech osob, které jsou  nominovány jako pořadatelská služba na akci "Mikroregion Němčicko se baví". Prosím, abyste se všichni dostavili. Chci, abychom věděli, jaké role bude kdo mít, co se od něj očekává.
Jedná se o tyto osoby:
 
Nosek Libor
Nosek Petr
Trněná Irena
Makišová Dana
Jančíková Renata
Blumensteinová Zdena
Špaček Bronislav
Čmela Libor
Makiš Dalibor
Makiš Michal
Bombík Tomáš
Špaček Jakub
Buček Dušan
Oškera Aleš
Krivčík Milan ml.
Bako Lukáš
Bridzik Martin
Trněný Pavel
Gabrišák Petr
Šoc Rostislav
Vozihnoj Lubomír ml.
Buček Michal
Krivčík Lukáš

Pořadatelství Mikroregion 27.8.2011

přidáno: 18. 8. 2011 8:33, autor: Libor Nosek   [ aktualizováno 19. 8. 2011 0:56 ]

    Ve středu 24.8.2011 v 18hod. se na hřišti v Dobromilicích koná schůzka osob, které jako pořadatelé budou Obci Dobromilice v průběhu soboty 27.8.2011 pomáhat. Žádáme tímto, aby se všichni níže "nominovaní" ve středu 24.8.2011 v 18:00 hod. dostavili na hřiště. Prosím všechny níže uvedené osoby, aby potvrdily účast SMSkou na tel. L.Noska - 605 733 833. Existují-li vážné (ale opravdu vážné!!!) důvody, proč se nemůžete této organizační schůzky zúčastnit, zavolejte rovněž L.Noskovi na výše uvedené tel. číslo a dohodněte se individuálně.
 
Za FC DOBROMILICE jsou pro jako pořadatelé, kteří budou přímo pomáhat Obci, nominováni:
Nosek Petr
Makiš Dalibor
Makiš Michal
Prusenovský Martin
Buček Dušan
Oškera Aleš
Bridzik Martin
Trněný Pavel
Buček Michal
 
Účast těchto osob na této schůzce je vyžadována. Na schůzce bude řešeno rozdělení rolí, kterou bude v sobotu každý zastávat.
 
 

Tréninky

přidáno: 27. 6. 2011 5:08, autor: Libor Nosek

    Pro všechny hráče A mužstva (+ dorostenci): abychom se alespoň trochu udržovali v "kondici" a měli "kontakt s míčem", tak platí, že každý pátek od 18-ti hodin se na hřišti koná trénink. Prozatím bez velkého běhání, spíše herně zaměřený.
 
Takže kluci: každý pátek v 18h na hřišti!

Oslava postupu

přidáno: 8. 6. 2011 1:50, autor: Libor Nosek   [ aktualizováno 8. 6. 2011 6:12 ]

    První fázi oslav postupu kluci zvládli hned v neděli 5.6.2011 po vyhraném utkání s Výšovicemi. Hlasité halekání bylo slyšet po celé obci i hluboko po půlnoci. Bylo vždy zvykem sezónu, ať již  úspěšnou či neúspěšnou, zakončit nějakou "akcí" na hřišti.
    Rozhodli jsme se, že takovou akci uspořádáme v sobotu 25.6.2011 na hřišti v Dobromilicích. Hodíme něco do udírny, narazíme (ne)jednu bečku, zahrajeme nějaký "srandamač" a pobavíme se. Co vy na to kluci? Já myslím, že budete souhlasit.
    Je-li to možné, pak je vždy třeba skloubit dohromady příjemné s užitečným. Proto se výkonný výbor dohodl, že před zábavou provedeme vykopání a položení zbývající části asi 30-ti metrů drenáže na levé vzdálenější straně od šaten. Akce tak bude koncipována jako celodenní. Sami víte, že v té části je hřiště stále podmáčené, nelepší se to a je potřeba to jednou pro vždy vyřešit. Sraz na hřišti v sobotu 25.6.2011 v 9:00 hod. s odpovídajícím nářadím (rýč, lopata, gumáky, kopačky, dobrá nálada).
    Kluci, doufáme, že chápete nutnost tohle dodělat a přijdete pomoct. Čím víc nás bude, tím rychleji to zvládneme.
    Tak se těšíme na shledanou v sobotu 25.6.2011

1-10 of 12