Družstvo dorost‎ > ‎

‎Družstvo MUŽI (zprávy, články)‎

FC Dobromilice - pozvánka pro všechny žáky a jejich rodiče

přidáno: 27. 6. 2013 23:38, autor: Libor Nosek   [ aktualizováno 3. 7. 2013 0:07 ]

V sobotu dne 29.6.2013 od 13.30 hod. proběhne na hřišti v Dobromilicích "UKONČENÍ FOTBALOVÉ SEZÓNY 2012/2013". Odehraje se přátelské utkání mezi žáky a rodiči, budou předány medaile za 2. místo od zástupců Okresního fotbalového svazu Prostějov.
Rodiče, nezapomeňte sportovní obuv nebo kopačky. Občerstvení zajištěno.
Srdečně zve fotbalový výbor FC Dobromilice.

Další vítězství dorostu

V sobotu 04.05.2013, v dopoledním utkání, dorost na domácím hřišti porazil Nezamyslice poměřem 4:3 (3:0). První poločas byl z naší strany velmi dobrý jak herně, tak i brankově. Druhá půle byla velmi dramatická. Postupně jsme ztratili vedení, když penaltou prakticky v poslední minutě soupeř vyrovnal na 3:3. Téměř ihned po rozehrání jsme však rychlým protiútokem zvrátili výsledek ve svůj prospěch, když šťastným střelcem čtvrté, rozhodující, branky byl Filip Svozílek.

Dorost plně bodoval

přidáno: 1. 5. 2013 15:12, autor: Libor Nosek

Po sobotní prohře v Němčicích si dorostenci spravili chuť a poměrem 3:1 porazili Smržice. Hrálo se na rovném a výborně připraveném trávníku v Kostelci n/H (Smržice spravují hřiště), což našim hráčům svědčilo. I dorost tak přispěl k tomu, že náš klub ve středu 01.05.2013 získal maximální počet bodů, a to devět, protože jak žáci, tak i muži svá utkání dotáhli do vítězného konce.

Dorost nestačil na Němčice

V sobotu 27.04.2013 naši dorostenci odehráli mistrovské utkání v Němčicích nad Hanou. Na svého soupeře, bohužel, nestačili a prohráli 5:1 (2:1).  Němčice potvrdily pozici vedoucího tabulky a vyhrály naprosto zaslouženě. Našim klukům se ale v žádném případě nedala upřít snaha. Bojovali až do poslední minuty, zápas nevypustili ani za nepříznivého skóre.
    Naši kluci určitě odehráli lepší první než druhý poločas, což napovídá i skóre. Němčice celkem rychle vedly 2:0, ale určitě nehrály v naprostém klidu, v pocitu bezpečného vedení. To potvrdila i branka, kterou jsme snížili na 2:1, a která padla více méně z ojedinělé šance. Ale padla! A to bylo pro vývoj prvního poločasu důležité.
    Ve druhém poločase se převaha Němčic projevila výrazněji: vše začínalo u vynikajícího stopera Němčic, který za sebe nepustil prakticky jediný míč, perfektně rozdával míče do stran a zakládal tak útoky soupeře. Kombinací ve středu pole, držením míče a přesnými přihrávkami prakticky stále ohrožovali prostor před naší brankou. Naši kluci se snažili maximálně bránit. Nevypustili žádný souboj, každý pokus o únik soupeřova hráče byl pronásledován naším obráncem. Dvě branky Němčice vstřelily ve druhém poločase hlavou z rohových kopů. Byly prakticky identické a vidět je můžete i na videu.
    Němčicím patří poblahopřát ke třem bodům a našim klukům za bojovnost. Za to, že se snažili vedoucímu týmu tabulky výhru maximálně ztížit. Pokud podobný přístup a nasazení bude vidět v dalších utkáních, určitě se dočkáme nějakého vítězství.

přidáno: 22. 4. 2013 12:28, autor: Libor Nosek

I družstvo dorostu zahájilo jarní část sezóny 2012/2013. V prvním utkání 13.04.2013 hostoval v Pivíně, kde prohrál 4:0. Výtečná oprava se povedla o týden později. Na domácím hřišti jsme hostili Přemyslovice a vyhráli poměrem 4:1. Ze dvou zápasů jsme si tak do tabulky připsali 3 body. Aktuální tabulka (zdroj: oficiální stránky OFS Prostějov) vypadá takto:

Přípravný zápas

Na hřišti v Doloplazích se uskuteční přípravný zápas s Pivínem. Začátek utkání je v neděli 24.3.2013 v 15:00 hod.

Přípravné utkání dorostenců

V neděli 17.3.2013 se v Doloplazích uskutečnilo přípravné utkání dorostenců Dobromilice - Určice. Účast byla hojná, soupeř silný. Prohráli jsme 1:6

První výhra dorostenců

přidáno: 15. 10. 2012 6:50, autor: Libor Nosek

V sobotu 13.10.2012 naši dorostenci vybojovali na domácím hřišti první vítězství v soutěži. V derby sousedních vesnic porazili Pivín poměrem 4:0. Lepšící se herní projev se konečně projevil i na výsledku. Do dalších bojů tak bude o to větší motivace.

Dvě prohry dorostenců

přidáno: 19. 9. 2012 15:00, autor: Libor Nosek

Ani ve druhém a třetím utkání se dorostencům nepodařilo bodovat. V Nezamyslicích prohráli 3:1 a doma s Plumlovem stejným skóre 1:3. Obdobnou situaci prožívá většina mužstvev, která je nově poskládaná a začíná v soutěži. Takže kluci: nevěšet hlavu, trénovat, nechlastat (i po skončení aktuálně zavedené prohibice!) ... a ono se to časem poddá.