Обласний факультатив з програмування.

Обласний проект запроваджений відповідно до наказу управління освіти і науки Хмельницької ОДА № 488 від 2 серпня 2010 року "Про обласний експеримент по роботі з обдарованими учнями". 
Розширення бази для проведення освітньої інноваційної діяльності за програмою обласного факультативу «Основи програмування» для учнів 7-9 класів навчальних закладів області проведено відповідно до наказу департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА № 20-но від 24.02.2014 року

Автори проекту: В.Ребрина, С.Вапнічний, В.Зубик

Повідомляємо, що науково-методичною комісією з інформатики Науково-методичної Ради з питань освіти Міністерства освіти і науки розглянуто матеріали програми факультативного курсу з інформатики «Основи програмування» (авт. Вапнічний С.Д., Зубик В.В., Ребрина В.А.) з висновком «Схвалено для використання в загальноосвітніх навчальних закладах» (Протокол № 1 від 13 січня 2011 року).

Оновлена програма подається на отримання грифу повторно.


Посібники доступні на сайті перейти на сайт

Філії факультативу працюють на базі опорних навчальних закладів області. Укладені угоди із 49 навчальними закладами області.

Мета факультативу: активізувати роботу в області з метою підготовки учнів до участі у шкільних, районних та міських олімпіадах з інформатики. Надати рівні можливості учням у підготовці до такої діяльності як програмування.

Курс розрахований на 68 год.

Програма передбачає навчання з використанням таких мов програмування: Pascal, C++, Python.

У програмі реалізований компетентнісний підхід.


Учасниками проекту у 2017-18 навчальному році будуть школи, які укладуть відповідні угоди.