Proč si vybrat Express Deli?

Express Deli Catering nabízí vždy profesionální přístup a dodržení našich standardů je pro nás prioritou.    Naše služby jsou kompletní a nabízíme řešení na míru dle specifických požadavků Vás, našich klientů. Kromě cateringu zajistíme obsluhu, pronájem cateringového inventáře a výběr zajímavých lokalit a prostor.


Naše standardy

Kvalita

- jsme přísní na sebe, proto vyrábíme jen z čerstvých a zdravých surovin. Denně kontrolujeme a pečlivě vybíráme vstupní suroviny a sledujeme jejich původ.

Chuť a food styling

- víme, že chuť je jedinečný vjem, stejně tak jako zrak. Cateringové menu precizně sestavujeme, aby bylo lahodné nejen jazyku, ale také oku. Kombinujeme zajímavé a nevšední chutě s důrazem na zachování a podtržení přirozené chuti surovin. Aranžování pokrmů je vymyšleno tak, aby vše ladilo, bylo pestré, vyvážené a jednoduché pro konzumaci.

Rychlost 

- nabízíme expresní služby. Dodržujeme s Vámi dohodnuté termíny. Vaši zakázku vyrábíme a kompletujeme těsně před expedicí a tak zaručujeme čerstvost pokrmů, jež jste si objednali.

Zdraví 

- pečujeme o to Vaše díky vydatnému množství čerstvého ovoce a zeleniny, o vlákninou a semínky obohacenému pečivu, používání výhradně extra panenského olivového oleje, kvalitních sýrů a uzeniny, pomalému pečení vlastního roastbeefu v konvektomatu pro zachování živin a chuti. Skladbu menu konzultujeme se specializovanými výživovými odborníky z Clinic 21 s.r.o.