Kalendář

ŘÍJEN

30.10. po         Víru žít,20:00 - 21:30 fara Rumburk

31.10. út          Biblická hodina ve Varnsdorfu, 9:00 - 11:00 fara Varnsdorf,

téma: List Galatským

31.10. út          Kroužek Biblické příběhy, 13:00 - 14:00 ZŠ Pastelka,

pro děti 2-5.třídy

LISTOPAD

1.11. st            Biblické příběhy a dílnička, 15:30 - 18:00 fara Česká Kamenice,

pro všechny děti

2.11. čt            Malé ovečky - školka Klíček, 9:30 Klíček

2.11. čt            Bohoslužby / návštěvy v Domově se zvláštním režimem, 16:00 - 17:30 Kr.Lípa

5.11. ne           Bohoslužby s vysluhováním Večeře Páně

8:45 Varnsdorf

10:30 Rumburk

15:00 Česká Kamenice

6.-7.11.            Filip Šimonovský je na semináři mimo Rumburk; kroužky odpadají

7.11. út            Biblická hodina ve Varnsdorfu, 9:00 - 11:00 fara Varnsdorf

ZÁSTUP

9.11. čt            Malé ovečky - školka Klíček, 9:30 Klíček

10.11.pá          Konfirmační příprava, 15:00 - 18:00 fara Rumburk

11.11. so          KONVENT Libereckého seniorátu, 9:30 fara Jablonec n. Nisou

12.11. ne         Bohoslužby

8:45 Varnsdorf

11:00 Česká Kamenice

12.11. ne         Spolčo - společenství dětí školního věku při sboru, 14:00 - 18:00  v terénu

13.11. po         Víru žít, 20:00 - 21:30 fara Rumburk

14.11. út          Biblická hodina ve Varnsdorfu, 9:00 - 11:00 fara Varnsdorf,

téma: List Galatským

14.11. út          Kroužek Biblické příběhy, 13:00 - 14:00 ZŠ Pastelka,

pro děti 2-5.třídy

15.11. st          Biblické příběhy a dílnička, 15:30 - 18:00 fara Česká Kamenice,

pro všechny děti

16.11. čt          Malé ovečky - školka Klíček, 9:30 Klíček

19.11. ne         Bohoslužby

8:45 Varnsdorf (poté schůze staršovstva)

15:00 Rumburk (po bohoslužbách posezení s pohoštěním)

19.11. ne         Objevování víry, 17:30 - 18:45 u Horákových, Rumburk

20.11. po         Staršovstvo v Rumburku, 19:00 - 21:00 fara Rumburk

21.11. út          Biblická hodina ve Varnsdorfu, 9:00 - 11:00 fara

ZÁSTUP

21.11. út          Schůze Seniorátního výboru v Liberci; úterní kroužek odpadá

23.11. čt          Malé ovečky - školka Klíček, 9:30 Klíček

24.11. pá         Na úrovni očí - třetí projektové setkání dětí z církevní

mateřské školky Klíček a křesťanské mateřské školky Pod

duhou v Sebnitz, téma Advent. Sebnitz

26.11. ne         Společné bohoslužby s návštěvou ze Synodní rady

9:00 Rumburk - kostel

vizitace obou našich sborů a Seniorátního výboru ze

Synodní rady; rozhovor členů SR s oběma staršovstvy

(13:30 rozhovor SR s členy Seniorátního výboru)

27.11.              Filip Šimonovský je na setkání mimo Rumburk

28.11. út          Biblická hodina ve Varnsdorfu, 9:00 - 11:00 fara Varnsdorf,

téma: List Galatským

28.11. út          Kroužek Biblické příběhy, 13:00 - 14:00 ZŠ Pastelka,

pro děti 2-5.třídy

30.11. čt          Malé ovečky - školka Klíček, 9:30 Klíček

30.11. čt          Bohoslužby / návštěvy v Domově se zvláštním režimem,16:00 - 17:30 Kr.Lípa

 

PROSINEC

1.12. pá           Konfirmační příprava, 15:00 - 18:00 fara Rumburk

2.12. so            Advent na Kopečku, 15:00 v kostele a čajovně

3.12.                I. Advent

Bohoslužby na I. Adventní neděli s Večeří Páně

8:45 Varnsdorf

10:30 Rumburk

15:00 Česká Kamenice

3.12. ne           Objevování víry, 17:30 - 18:45 u Horákových, Rumburk

4.12.                Pastorální konference farářů Libereckého seniorátu

11.4. út            Biblická hodina ve Varnsdorfu, 9:00 - 11:00 fara Varnsdorf

ZÁSTUP

4.12. po           Víru žít, 20:00 - 21:30 fara Rumburk

5.12. út            Biblická hodina ve Varnsdorfu, 9:00 - 11:00 fara Varnsdorf,

téma: List Galatským

5.12. út            Kroužek Biblické příběhy, 13:00 - 14:00 ZŠ Pastelka,

pro děti 2-5.třídy

6.12. st            Biblické příběhy a dílnička, 15:30 - 18:00 fara Česká Kamenice,

pro všechny děti

7.12. čt            Malé ovečky - školka Klíček, 9:30 Klíček

10.12.  ne        II. Advent - Bohoslužby

8:45 Varnsdorf

11:00 Česká Kamenice

10.12. ne         Spolčo - společenství dětí školního věku při sboru, 14:00 - 18:00 v terénu

12.12. út          Biblická hodina ve Varnsdorfu, 9:00 - 11:00 fara Varnsdorf,

téma: List Galatským

12.12. út          Kroužek Biblické příběhy, 13:00 - 14:00 ZŠ Pastelka,

pro děti 2-5.třídy

13.12. st          Biblické příběhy a dílnička, 15:30 - 18:00 fara Česká Kamenice,

pro všechny děti

14.12. čt          Malé ovečky - školka Klíček, 9:30 Klíček

15.12. pá         Na úrovni očí - čtvrté projektové setkání dětí ze školky

Klíček a křesťanské mateřské školky Pod duhou v Sebnitz,

téma Vánoce. Rumburk

17.12.  ne        III. Advent - Bohoslužby

8:45 Varnsdorf

15:00 Rumburk (po bohoslužbách posezení s pohoštěním)

18.12. po         Staršovstvo v Rumburku, 19:00 - 21:00 fara Rumburk

19.12. út          Biblická hodina ve Varnsdorfu, 9:00 - 11:00 fara Varnsdorf,

téma: List Galatským

19.12. út          Kroužek Biblické příběhy, 13:00 - 14:00 ZŠ Pastelka,

pro děti 2-5.třídy

20.12. st          Předvánoční hodiny v ZŠ Česká Kamenice

21.12. čt          Bohoslužby / návštěvy v Domově se zvláštním režimem, 16:00 - 17:30 Kr.Lípa

24.12. ne         IV. Advent - Společné bohoslužby, 8:45 Varnsdorf

24.12. ne         Štědrý den - Vánoční divadelní hra - evangelický kostel Rumburk

13:00 veřejnosti přístupná generálka

15:00 premiéra

25.12. po         Vánoční Bohoslužby na Hod Boží s vysluhováním Večeře Páně

8:45 Varnsdorf

10:30 Rumburk

15:00 Česká Kamenice

31.12. ne         Společné bohoslužby, 8:45 Varnsdorf

LEDEN

1.1. po             Bohoslužby na Nový rok s vysluhováním Večeře Páně

8:45 Varnsdorf

10:30 Rumburk

15:00 Česká Kamenice

2.1. út              Biblická hodina ve Varnsdorfu, 9:00 - 11:00 fara Varnsdorf

ZÁSTUP

4.1. čt              Malé ovečky - školka Klíček, 9:30 Klíček

7.1. ne             Bohoslužby s vysluhováním Večeře Páně

8:45 Varnsdorf

10:30 Rumburk

15:00 Česká Kamenice

7.1. ne             Objevování víry, 17:30 - 18:45 u Horákových, Rumburk

8.1. po             Pastorální konference farářů Libereckého seniorátu

8.1. po             Víru žít, 20:00 - 21:30 fara Rumburk

9.1. út              Biblická hodina ve Varnsdorfu, 9:00 - 11:00 fara Varnsdorf,

téma: List Galatským

9.1. út              Kroužek Biblické příběhy,13:00 - 14:00 ZŠ Pastelka,

pro děti 2-5.třídy

10.1. st            Biblické příběhy a dílnička, 15:30 - 18:00 fara Česká Kamenice,

pro všechny děti

11.1. čt            Malé ovečky - školka Klíček, 9:30 Klíček

12.1. pá           Konfirmační příprava, 15:00 - 18:00 fara Rumburk

14.1. ne           Bohoslužby

8:45 Varnsdorf

11:00 Česká Kamenice

14.1.ne            Spolčo - společenství dětí školního věku při sboru, 14:00 - 18:00 v terénu

14.1. ne           Tradiční vánoční hra německých dětí. Setkání českých a

německých rodin v rámci projektu Na úrovni očí. Sebnitz, kostel

15.1. po-út       Staršovstvo v Rumburku - výjezdní s přespáním

17:00 - 07:00 (místo bude upřesněno)

16.1. út            Biblická hodina ve Varnsdorfu, 9:00 - 11:00 fara

ZÁSTUP

16.1. út            Kroužek Biblické příběhy, 13:00 - 14:00 ZŠ Pastelka, pro děti 2-5.třídy

18.1. čt            Malé ovečky - školka Klíček, 9:30 Klíček

21.1. ne           Bohoslužby

8:45 Varnsdorf (poté schůze staršovstva)

15:00 Rumburk (po bohoslužbách posezení s pohoštěním)

21.1. ne           Objevování víry, 17:30 - 18:45 u Horákových, Rumburk

22.1. po           Víru žít, 20:00 - 21:30 fara

23.1. út            Biblická hodina ve Varnsdorfu, 9:00 - 11:00 fara, téma: List Galatským

23.1. út            Kroužek Biblické příběhy, 13:00 - 14:00 ZŠ Pastelka, pro děti 2-5.třídy

25.1. čt            Malé ovečky - školka Klíček, 9:30 Klíček

25.1. čt            Bohoslužby / návštěvy v Domově se zvláštním režimem, 16:00 - 17:30 Kr. Lípa

26.1. pá           Konfirmační příprava, 15:00 - 18:00 fara Rumburk

28.1. ne           Bohoslužby

8:45 Varnsdorf - ZÁSTUP

10:30 Rumburk

15:00 Česká Kamenice (po bohoslužbách posezení s pohoštěním)

28.1. ne           Spolčo - společenství dětí školního věku při sboru 14:00 - 18:00 (19:00) v terénu

30.1. út            Biblická hodina ve Varnsdorfu, 9:00 - 11:00 fara, téma: List Galatským

30.1. út            Kroužek Biblické příběhy,13:00 - 14:00 ZŠ Pastelka, pro děti 2-5.třídy

31.1. st            Biblické příběhy a dílnička, 15:30 - 18:00 fara Česká Kamenice, pro všechny děti

ÚNOR

1.2.Čt              Malé ovečky - školka Klíček, 9:30 Klíček

2.2. pá             Na úrovni očí - páté projektové setkání dětí ze školky

Klíček a křesťanské mateřské školky Pod duhou

v Sebnitz, téma Zima. Rumburk

4.2. ne             Bohoslužby s vysluhováním Večeře Páně

8:45 Varnsdorf

10:30 Rumburk

15:00 Česká Kamenice

4.2. ne             Objevování víry, 17:30 - 18:45 u Horákových, Rumburk

5.2.                  Pastorální konference farářů Libereckého seniorátu

5.2. po             Víru žít, 20:00 - 21:30 fara

6.2. út              Biblická hodina ve Varnsdorfu, 9:00 - 11:00 fara, téma: List Galatským

6.2. út              Kroužek Biblické příběhy, 13:00 - 14:00 ZŠ Pastelka, pro děti 2-5.třídy

8.2. čt              Malé ovečky - školka Klíček, 9:30 Klíček

10.-17.2.          F. Šimonovský - dovolená; jarní prázdniny

11.2. ne           Bohoslužby, 8:45 Varnsdorf - ZÁSTUP

13.2. út            Biblická hodina ve Varnsdorfu, 9:00 - 11:00 fara - ZÁSTUP

18.2. ne           Bohoslužby

8:45 Varnsdorf (poté schůze staršovstva)

15:00 Česká Kamenice (po bohoslužbách posezení s pohoštěním)

18.2. ne           Objevování víry, 17:30 - 18:45 u Horákových, Rumburk