דף הביתפינוי חפצים מבית עמוס, דירה, מחסן או מקלט, הוא עסק למקצוענים. רבים סבירים כי מדובר במלאכה פשוטה אשר דורשת כוח פיזי וזמן פנוי. אך לאחר מחשבה קצרה, מגלים כי מדובר במשימה מורכבת. ממש כפי שלא תנסו לתקן בעצמכם דליפה בכיור או קצר חשמלי, כך גם לא תרצו לבצע בעצמכם את מלאכת פינוי הבית.
כאן בדיוק, נכנס לתמונה הארגון הישראלי לפינוי חפצים וניקיון. אנו שמחים להציע פתרונות פינוי חפצים ישנים, פינוי תכולה, עבודות פינוי אגרנות כפייתית ועוד. אם אתם מתלבטים באשר לסוג השירות הדרוש לכם, אנו כאן בכדי לסייע. צרו קשר ונוכל לפתור את הלבטים בייעוץ טלפוני ולהציע מענה מתאים.

מה כוללת עבודת פינוי חפצים?

השלב הראשון : סיור בשטח ופגישת היכרות. אל הדרך נצא רק לאחר היערכות מתאימה. בהתאם לכך, מתחילה המשימה בסיור במקום ובחינת החפצים המיועדים לפינוי. השלב הזה מיועד להתרשמות הדדי. הצוות המקצועי בוחן את השטח ואת הציוד הדרוש, ואילו הלקוח, בוחן את טיב השירות.
השלב השני : תיאום עבודת הפינוי ומענה לשאלות. לכל לקוח יש את הזכות לקבל את השירות הטוב ביותר, אנו גאים לספק עבודה מקצועית ברמה אחת מעל כולם ושירות אישי. אם אתם מחפשים פתרונות פינוי תכולה, הארגון הישראלי לפינוי חפצים וניקיון הוא התשובה. שלב זה מיועד לתיאום מועד הפינוי, חתימה על הסכם עבודה ומענה לשאלות שוטפות.
השלב השלישי : עבודת הפינוי יוצאת לדרך. מזל טוב! הגיע יום הפינוי והצוות המקצועי כבר נמצא בדרך אליכם. בחרתם נכון בצוות מקצועי, בתוך זמן קצר כבר תיהנו מבית ריק מחפצים ישנים ומיותרים. את התכולה נקפיד להעביר אל מרכזי מחזור, מכירה ואתרי אשפה בקרבת מקום. ההובלה כלולה במחיר. לא תהיה השלכת חפצים ברחוב או בקרבת הבית.
עבודות פינוי חפצים ישנים, רהיטים או מצבורי אשפה, דורשת מיומנות, ציוד מתאים ורכבי הובלה. אנו כאן בכדי לספק את השירות הטוב ביותר. צרו קשר כבר היום ותוכלו לקבל את כל הפרטים הדרושים. את השבוע הבא כבר תבלו ללא דאגות מיותרות, החפצים יושלכו והתוצאה מדהימה.