פינוי אגרנות כפייתיתאם אתם מכירים אדם שהוא אגרן כפייתי אתם בוודאי מודעים לעומק הבעיה ולכך שלא פשוט להתמודד איתה. אם השכנה שלכם היא אגרנית כפייתית, אז לא רק שאתם רואים אותה בוודאי עם כל מיני שקיות מוזרות שהיא תמיד סוחבת, אלא שאתם גם סובלים מהזוהמה שמגיעה מהדירה שלה. פעמים רבות הדירות של האספנים הכפייתיים הן דירות מזוהמות ברמות שקשה לתאר, ולא אחת אפשר לראות גם נחילים של חיות לא רצויות שמנסות לפלס את דרכן את פתח הדירה של האספנים. בין אם מדובר על השכנה שלכם ובין אם מדובר על קרובת משפחה שלכם, אין ספק שהאחריות של להגיש לה עזרה היא שלכם, והשאלה היא איך תוכלו לעזור לה. לפנות בכוחות עצמכם את הדירה שלה מכל מה שהיא אגרה בשנים האחרונות זה לא הגיוני וגם מאוד לא מומלץ, ולכן מה שכדאי לכם לעשות זה רק לפנות אל המרכז הישראלי לפינוי דירה בטלפון 0507353636 ולהזמין ממנו שירות של פינוי אגרנות כפייתית עבור השכנה היקרה שלכם.

עבודה עם אתגר ושליחות


יכול להיות שמעולם לא יצא לכם להיכנס באופן פיזי באמת לדירה של השכנה שלכם ולכן אתם לא מודעים לרמה של הזוהמה שחוגגת בדירתה, והאמת היא, שטוב שאתם לא מודעים לכך. אנשי הצוות של המרכז הישראלי לפינוי דירה הם אנשי צוות שצריכים להתמודד עם משימה שהיא מאוד קשה גם במישור הפיזי וגם במישור הנפשי. במישור הפיזי המשימה הזאת היא קשה כי הם צריכים לסחוב ציוד רב במשקל מאוד כבד, ובנוסף לכך, הם גם צריכים לנשום ריחות מאוד לא נעימים ולהתמודד עם מראות שכולנו היינו מעדיפים לא לראות. מהבחינה הנפשית העבודה של פינוי אגרנות כפייתית שאיתה מתמודדים אנשי הצוות של המרכז הישראלי לפינוי דירה זו עבודה מורכבת מאוד. לראות דירה כל כך מטונפת וכל כך עמוסה ולדמיין שאישה חיה ככה במשך שנים רבות זה דבר שלא קל להתמודד איתו, ולכן במהלך הפינוי של הדירה אנשי הצוות חשים גם תחושת שליחות גדולה ביותר.

איך מפנים את הציוד


בדרך כלל כאשר מדובר על משימה של פינוי אגרנות כפייתית שאיתה צריכים להתמודד אנשי המרכז הישראלי לפינוי דירה, הם מגיעים מוכנים מכל הבחינות. ראשית, הם לעולם לא ייכנסו לדירה של השכנה שלכם מבלי שעל גופם יש חליפות הגנה ומבלי שהם נושמים דרך מסיכות שמונעות מכל הריחות להגיע אליהם. שנית, הם כמובן יגיעו בליווי של כמה וכמה משאיות של המרכז הישראלי לפינוי דירה שעליהן יוכלו אנשי הצוות להעמיס את כל תכולת הדירה. העבודה לרוב אינה קצרה כמו פינוי דירה רגיל ולכן גם אתם, בתור השכנים, תהיו עדים לכך שאנשי הצוות עובדים במשך שעות ארוכות עד אשר הם מצליחים להוציא מהדירה את כל החפצים שנאגרו בה בכל השנים האחרונות.

חוזרים להבריק את הדירה


אחד מהיתרונות הגדולים ביותר, עבורכם ועבור השכנה שלכם, שקיימים בהחלטה של לפנות להזמנת שירות מקצועי של המרכז הישראלי לפינוי דירה, זו העובדה שבמסגרת השירות שיינתן לשכנה גם ינקו לה את הדירה. למען האמת, ברוב הדירות של האספנים לא מדובר על ניקיון אלא על הברקה וחיטוי של ממש, כי לרוב הדירות האלה לא נוקו במשך שנים ארוכות ביותר. משימתם של אנשי הצוות היא קשה, אך יחד עם זאת, היא נותנת להם סיפוק ולשכנה שלכם היא נותנת דירה מבריקה. אחרי התהליך השכנה האספנית תוכל לחזור ולגור בדירה שלה ובתקווה היא גם לא תאגור יותר ציוד.
Comments