מאמרים‏ > ‏

פינוי תכולת דירה וניקיוןאם החלטתם לעזוב את הדירה שבה אתם גרים אחרי שנים רבות, אז אין ספק שאתם מרגישים מעט התרגשות. יש אנשים שעוזבים את הדירות השכורות שלהם לצורך מעבר לחו"ל, יש כאלה שעוברים לדירות שכורות אחרות בתוך ישראל ויש גם את אלה שעוברים שלב וקונים לעצמם דירה. זה לא באמת משנה למה החלטתם לעבור דירה, כי מה שחשוב זה שתעשו את הכול כדי להשאיר את הדירה שגרתם בה בכל שנים האחרונות בצורה הכי טובה ומכובדת שאפשר. מה זה אומר להשאיר דירה בצורה מכובדת? זה אומר, לפני הכול, לא להשאיר בה שום חפץ, ומעבר לכך, זה גם אומר שצריך להשאיר אותה נקייה ומסוידת בדיוק כפי שקיבלתם אותה. מעבר לדירה חדשה זו ההזדמנות הכי טובה יש לזרוק הרבה חפצים והרבה תכולה שנאגרה בדירה שלכם בשנים האחרונות, כי למה לכם לסחוב את כל הדברים האלה גם לבית החדש? כדי שגם אתם תוכלו להקל על עצמכם את המעבר לדירה החדשה, כדי שתזמינו שירות מקצועי ואמין של פינוי תכולת דירה וניקיון בטלפון 0507353636. 

מאיפה מזמינים שירותי פינוי וניקיון
אם תעשו חיפושים שונים באינטרנט אתם תראו שכמה חברות מציעות את שירותי הפינוי ואת שירותי הניקיון, אך יש כמה קריטריונים שיכולים לעזור לכם לבחור את החברה המובילה. ראשית, יש לבדוק שהחברה בכלל מגיעה ונותנת שירות של פינוי תכולת דירה וניקיון באזור שבו נמצאת הדירה שאתם עוזבים. שנית, האם החברה עובדת עם אישורים והאם היא מנהל את ענייני כחוק אל מול הרשויות המקומיות? אתם צריכים להבין שכאשר מתבצע פינוי דירה אי אפשר להשאיר את התכולה ברחוב, כי זה הרי נוגד את החוקים העירוניים, וצריך להוביל את התכולה אל המזבלה הקרובה. כדי לעשות את זה צריך אישורים אחרת זה נעשה באופן לא חוקי, וכל חברה שמכבדת את עצמה, כמו המרכז הישראלי לפינוי דירה, מחזיקה באישורים כאלה. מעבר לכל אלה צריך לבדוק האם יש ביטוחים לעובדים ובעיקר, כמה שנים של ניסיון בפינוי יש לחברה? ללא כל צל של ספק החברה הטובה ביותר שממנה תוכלו להזמין שירותי פינוי היא החברה ששמה הוא המרכז הישראלי לפינוי דירה, כי מהחברה הזאת תוכלו לקבל שירות אדיב ומקצועי במיוחד. 

מה מציע לכם המרכז לפינוי
המרכז הישראלי לפינוי דירה מציע לכם, מעבר לניסיון, עבודה חוקית וכדומה, גם את השירות המקיף ביותר שתוכלו לקבל בנושא של פינוי תכולת דירה וניקיון. לא רק מפנים אצלנו ומובילים את התכולה אל אתרי הפסולת, כי אחד מהשירותים הוא שירותי הניקיון והחיטוי שקיימים. ההנחה היא, ואת זאת מלמד גם הניסיון, שדירות שעמדו עמוסות במשך שנים רבות הן דירות שגם לא באמת ניקו אותן כמו שצריך. לכן, כאשר הצוות של המרכז הישראלי לפינוי דירה מעניק שירותי פינוי, הוא מעניק, בין היתר, גם שירותי ניקיון וחיטוי. כמו כן, אין ספק שאם אתם רוצים לעמוד במה שכתוב בחוזה השכירות שלכם, הרי שיהיה עליכם לצבוע את הקירות בלבן לקראת עזיבתכם. זה טבעי מאוד שלא תהיינה לכם אנרגיות לעשות את זה, כי מי רוצה לצבוע דירה שהוא בעצמו לא יוכל ליהנות ממנה אחר כך? בדיוק לשם כך הצוות המקצועי מציע לכם גם לצבוע את קירות הדירה שאתם עוזבים. בצורה כזאת אתם תוכלו לעזוב את הדירה שהייתה הבית שלכם בכל השנים האחרונות כאשר אתם ממלאים אחר החובות שלכם. הצוות יעניק לכם ולדירה את הטיפול הכי טוב שאפשר בכל מה שנוגע לפינוי שלה.
Comments