Lietuvos etninė kultūra


Aplankykite mūsų svetainę www.ethnicart.lt , jei norite sužinoti daugiau apie senąją ir šiandieninę Lietuvą.

Internetinė svetainė Ethnicart.lt (lietuviškas pavadinimas - Prigimtis.lt) yra pažintinio – informacinio pobūdžio, skirta visiems Lietuvos ir užsienio lankytojams, besidomintiems baltiškąja Lietuvos proistore (XIa.p.m.e - XIIIa.), etnine kultūra, amatais, menu, ekologija. Neturėjome tikslo perrašinėti mokslines knygas ar disertacijas, tiesiog stengiamės, jog informacija svetainėje būtų pakankamai glausta ir aiški, artima kiekvienam žmogui nepriklausomai nuo išsilavinimo ar mokslinio laipsnio.

Internetinės svetainės pavadinimas ethnicart.lt (angliškai-ethnic-liaudies, art-menas) pasirinktas būtent anglų kalba dėl tos priežasties, jog norėjome, kad ši svetainė būtų orientuota į visą pasaulį ir lengvai randama pagal pavadinimą internete bet kurios šalies lankytojų. Lietuviškasis svetainės pavadinimas prigimtis.lt. Svetainėje kalbama apie žmogaus prigimčiai svarbius dalykus, apie lietuvio prigimtį.

Svetainė yra ne statinio - prezentacinio pobūdžio, o aktyvi, nuolat kintanti, ir pildoma nauja informacija. Pagrindinį dėmesį sutelksime būtent į senąją baltiškąją Lietuvos kultūrą ir jos atgimimą jaučiamą pastaraisiais metais. Mūsų tautos etnokultūra - ne vieną tūkstantį metų augintas ąžuolas, kurio negalime užmiršti, privalome jį puoselėti ir auginti toliau ir vieną dieną jis ims mesti giles iš kurių užaugs naujas ąžuolynas...

Informacija svetainėje pateikiama anglų ir lietuvių kalbomis. Anglų kalba pateikta informacija bus lengvai pasiekiama užsienio piliečiams, tokiu būdu per internetą su Lietuvos etnokultūra galės susipažinti bet kuris Žemės gyventojas.

Nuo 2007m kai pradėjo veikti svetainė joje lankytojai apsilankė apie 350000 kartų.

Baltiškų papuošalų internetinė e-parduotuvė - www.ethnicshop.ltAtsisiųskite originalių prezentacijų apie tradicinę Lietuvą.


Čia galite atsisiųsti prezentaciją apie Vilnių.

Prezentacija  -    NR2.Vilnius   EN


Lapų kiekis :

10

 Failo svoris :

3,34 Mb

 Failas :

.pps

 Kaina :

5 LT 

Atsisiųsti čia.

Taip pat siūlome atsisiųsti originalią įdomią prezentaciją apie svetainę www.ethnicart.lt nemokamai.


Lietuvių kalba atsisiųsti čia.

Anglų kalba atsisiųsti čia.

Kitų prezentacijų, kurias galite atsisiųsti, temos :Baltų kultūra  EN  LT

Jei norite atsisiųsti šią prezentaciją eikite čia.
Lietuva
EN

Jei norite atsisiųsti šią prezentaciją eikite čia.
Juvelyrika  LT EN
Keramika EN  LT 
Jei norite atsisiųsti šią prezentaciją, eikite čia.Muzika EN  LT
Jei norite atsisiųsti šią prezentaciją, eikite čia.Dailė EN  LT
Jei norite atsisiųsti šią prezentaciją, eikite čia.
Daugiau prezentacijų čia...


www.ethnicart.lt


Comments