Απόφοιτοι



Σχ. Ετος 2016-2017







 

Σχ. Ετος 2015-2016



Τομέας Μηχανολογίας - Ειδικότητα Ψυκτικών Εγκαταστάσεων και Κλιματισμού

ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΑΝΔΡΕΑΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΣΤΕΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΒΙΣΚΟΥΛΛΙ ΚΡΙΣΤΟ
ΓΚΑΖΑΕΒ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΓΚΑΜΠΛΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΚΑΤΣΙΚΑΒΕΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΟΚΚΟΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ
ΛΟΥΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΜΑΡΚΟΥ- ΠΑΠΠΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΤΟΥΠΙ ΣΕΝΤΙ
ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΧΛΕΜΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

Τομέας Ηλεκτρολογίας - Ειδικότητα Ηλεκτρολογικών Εγκαταστάσεων

ΖΕΪΜΠΕΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΑΜΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
ΜΠΙΤΣΙΝΑΣΒΙΛΙ ΓΚΙΟΡΓΚΙ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΣΟΛΔΑΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ

Τομέας Δομικών Έργων - Ειδικότητα Σχεδιαστών Δομικών Έργων

ΑΓΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΙΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΙΒΑΝΟΒΑ ΕΛΙΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΔΟΜΝΑ
ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΝΟΥΝΙ ΜΑΡΙΝΑ
ΤΑΣΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

Τομέας Πληροφορικής - Ειδικότητα Υποστήριξη Συστημάτων, Εφαρμογών και Δικτύων Η/Υ

ΓΚΕΐΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΔΟΥΜΠΑΛΑ ΣΟΥΛΤΑΝΑ
ΔΟΥΜΠΑΛΑ ΣΤΕΛΛΑ
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ
ΚΑΠΑΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΚΑΡΑΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΠΑΝΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΠΑΠΑΦΛΩΡΑΤΟΥ ΟΛΓΑ
ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΣΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ
ΣΤΑΥΡΟΧΡΗΣΤΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΤΕΜΕΛΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΤΣΕΡΤΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΧΟΤΖΑ ΒΕΙΖ

Τομέας Οικονομικών και Διοικητικών Υπηρεσιών - Ειδικότητα Υπαλλήλων Διοίκησης και Οικονομικών Υπηρεσιών

ΑΝΑΓΝΩΣΤΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
ΒΑΛΕΤΣΚΙ - ΚΩΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ - ΜΠΑΡΜΠΑΡΑ
ΒΕΝΕΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΓΑΦΑΡΗ ΑΣΗΜΕΝΙΑ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ
ΓΙΑΚΟΥΜΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ
ΔΕΡΕΔΗΜΟΥ ΒΕΡΑ
ΔΟΜΟΥΧΤΣΗ ΑΓΝΗ
ΙΩΑΝΝΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
ΚΑΡΑΚΙΖΑ ΕΥΤΥΧΙΑ
ΚΑΡΑΜΩΒ ΓΚΑΡΙΚ
ΚΟΥΚΟΥΤΟΥΔΗ ΝΙΚΟΛΙΝΑ
ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΔΑΦΝΗ
ΛΙΑΤΣΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΛΥΚΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΜΑΛΕΤΣΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ
ΜΠΑΣΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΣΣΑΝΑ
ΡΙΣΤΟ ΕΡΙΟΝ
ΣΟΥΛΤΑΝΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΣΥΡΓΙΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
ΤΟΥΣΚΑ ΙΩΑΝΝΑ
ΤΥΡΙΤΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΧΑΤΖΗΒΑΚΑΛΕΛΗ ΚΑΝΕΛΑ
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ
ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑ

Τομέας Οικονομικών και Διοικητικών Υπηρεσιών - Ειδικότητα Υπάλληλος Οικονομίας και Διοίκησης στον Τουρισμό

ΑΓΟΡΑΣΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΜΙΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΜΠΕΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΝΟΥΛΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

Τομέας Ηλεκτρονικής - Ειδικότητα Ηλεκτρονικών Υπολογιστικών Συστημάτων και Δικτύων

ΚΑΡΑΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΚΑΡΑΛΙΟΥΛΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΑΡΛΑ ΣΩΣΑΝΝΑ
ΜΕΝΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΑΠΗ
ΠΟΛΙΤΟΓΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΤΣΙΤΣΡΙΑΣΒΙΛΙ ΓΚΕΛΑ
ΧΟΤΖΑ ΓΚΕΝΤΙΑΝ

Τομέας Ηλεκτρονικής - Ειδικότητα Ηλεκτρονικών Συστημάτων Επικοινωνιών

ΕΞΙΖΟΓΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ
ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
ΚΥΡΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
ΤΣΙΓΓΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ



Σχ. Ετος 2014-2015



Τομέας Μηχανολογίας - Ειδικότητα Ψυκτικών Εγκαταστάσεων και Κλιματισμού

ΑΓΑΘΑΝΑΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΓΕΜΙΤΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΓΙΑΟΥΡΟΥΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΛΑΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΑΛΕΣΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΜΕΡΤΖΕΜΕΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΙΣΩΦΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ

ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

ΧΑΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΧΑΣΑΪ ΑΛΝΤΑΪΡ


Τομέας Ηλεκτρολογίας - Ειδικότητα Ηλεκτρολογικών Εγκαταστάσεων

ΓΑΛΑΝΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ

ΓΙΑΟΥΠΙ ΝΙΚΟΛΑΣ

ΓΙΟΥΜΟΥΚΗΣ ΑΡΘΟΥΡΟΣ

ΚΑΠΕ ΡΙΓΚΕΡΤ

ΚΟΛΕΣΗ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΚΟΝΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ


Τομέας Δομικών Έργων - Ειδικότητα Σχεδιαστών Δομικών Έργων

ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΚΑΡΑΚΟΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΟΥ ΙΖΑΟΥΡΑ


Τομέας Πληροφορικής - Ειδικότητα Υποστήριξη Συστημάτων, Εφαρμογών και Δικτύων Η/Υ

ΓΑΛΙΓΑΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΚΑΛΦΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

ΛΑΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΝΤΑΜΤΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΛΑΤΑΝΟΥ ΟΛΕΝΑ

ΤΖΕΝΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ


Τομέας Οικονομικών και Διοικητικών Υπηρεσιών - Ειδικότητα Υπαλλήλων Διοίκησης και Οικονομικών Υπηρεσιών

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ

ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΝΤΟΥΛΑΙ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΠΕΡΧΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΑΡΑΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΑ

ΤΕΝΕΚΕΤΖΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ


Τομέας Υγείας και Πρόνοιας - Ειδικότητα Βοηθών Ιατρικών και Βιολογικών Εργαστηρίων

ΑΡΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΣΑΒΒΑΤΩ

ΘΡΗΣΚΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΚΑΛΟΠΑΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΜΑΤΤΑ ΕΥΑΝΘΙΑ

ΠΑΝΕΛΛΑ ΑΓΑΘΗ

ΤΣΙΝΤΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ


Τομέας Υγείας και Πρόνοιας - Ειδικότητα Βοηθών Νοσηλευτών

ΒΑΛΟΥΝΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ-ΜΑΡΙΑ

ΓΙΑΪΛΑΤΖΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΔΕΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΔΟΝΤΣΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ

ΚΟΥΤΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΛΟΛΑ ΡΟΖΕΤΑ

ΜΟΡΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΜΠΑΣΔΑΝΗ-ΝΤΟΓΟΥΛΙΑ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ

ΜΠΑΤΖΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

ΜΥΓΔΑΛΙΑ ΕΛΕΝΗ

ΝΤΑΪΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΠΛΩΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΟΠΟΒΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΣΑΛΤΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

ΣΓΟΥΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΣΕΪΤΑΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ

ΤΟΠΑΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΤΣΙΡΑΚΙΔΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ

ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ

ΧΑΡΙΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ


Τομέας Υγείας και Πρόνοιας - Ειδικότητα Βρεφονηπιοκόμων

ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΥΜΕΛΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

ΛΥΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΛΥΚΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΜΗΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΩ

ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΑΝΘΗ- ΦΑΝΟΥΡΙΑ

ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΣΑΛΛΑΣ ΤΣΕΝΣΙΛΑ

ΣΟΥΓΙΛΤΖΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΤΣΑΚΥΡΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΧΑΤΖΗΚΑΜΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ


Τομέας Ηλεκτρονικής - Ειδικότητα Ηλεκτρονικών Υπολογιστικών Συστημάτων και Δικτύων

ΑΥΤΖΑΛΑΝΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΘΕΟΧΑΡΟΥΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΚΑΜΠΑΣΑΚΑΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ

ΚΟΧΛΙΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΥΡΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΜΟΥΤΣΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ

ΜΠΑΡΤΣΑΚΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ

ΜΠΟΛΥΜΕΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ

ΠΑΤΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ


Τομέας Ηλεκτρονικής - Ειδικότητα Ηλεκτρονικών Συστημάτων Επικοινωνιών

ΚΑΝΕΛΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΥΛΟΣ

ΜΠΟΥΝΤΖΩΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΝΕΣΤΕΡΩΒ ΕΝΤΟΥΑΡΝΤ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ



2013-2014


Τομέας Μηχανολογίας - Ειδικότητα Ψυκτικών Εγκαταστάσεων και Κλιματισμού

Γεωργιάδης Χρήστος

Ζερδαλίδης Γεώργιος

Μοράκης Ιωάννης

Παντελίδης Ανέστης

Σόρε Γιώργο

Στεργίδης Στέφανος

Τεκίδης Γεώργιος

Τρυφωνίδης Ελευθέριος


Τομέας Ηλεκτρολογίας - Ειδικότητα Ηλεκτρολογικών Εγκαταστάσεων

Καρατάσιος Κωνσταντίνος

Μπαμπούλης Στέργιος

Παπουτσίου Εριόλ

Χότζα Έντουαρτ

Χότζα Έρβιν


Τομέας Δομικών Έργων - Ειδικότητα Σχεδιαστών Δομικών Έργων

Γκαγκατσάκης Παναγιώτης

Μουτρουπίδης Αλέξανδρος

Ναρλίδου Ευανθία


Τομέας Πληροφορικής - Ειδικότητα Υποστήριξη Συστημάτων, Εφαρμογών και Δικτύων Η/Υ

Βαμβακίδου Παρθένα

Γραικού Δήμητρα

Καλογερίδης Βλαντίκ

Καραπαναγιωτίδου Κωνσταντίνα

Κυριακίδης Κυριάκος

Μουρατίδου Παναγιώτα

Μουροπούλου Ελένη

Μουσαλάμ Μισέλ

Παρασχάκη Σπυριδούλα

Ρακοπούλου Σωτηρία

Στουγιαννοπούλου Ευαγγελία

Χριστοδουλίδης Θεόφιλος


Τομέας Οικονομικών και Διοικητικών Υπηρεσιών - Ειδικότητα Υπαλλήλων Διοίκησης και Οικονομικών Υπηρεσιών

Αναστασιάδης Ηλίας

Βασιλειάδης Αλέξανδρος

Γαΐλα Πασχαλίνα

Γαΐλα Σταματία

Λαπουρίδης Δημήτριος

Ντούκα Σελιόν

Παπαπέτρου Χαρίκλεια

Πασχαλίδου Πασχαλία

Σαρακατσιάνου Γεωργία

Σταφυλίδης Γεώργιος

Τσιγκουτζίδου Καλλιόπη


Τομέας Υγείας και Πρόνοιας - Ειδικότητα Βοηθών Ιατρικών και Βιολογικών Εργαστηρίων

Κερχανατζίδου Μαριάννα

Κουγιουμτζόγλου Αγγελική

Μαυρογγελίδου Σνεζάνα

Σιδερίδου Μαρία

Τζούρα Ελίνα


Τομέας Υγείας και Πρόνοιας - Ειδικότητα Βοηθών Νοσηλευτών

Αναστασιάδης Νικόλαος

Αντωνιάδου Τατιάνα

Βικία Πολυξένη

Γεωργιάδου Συμέλα

Δημητρίου Παναγιώτα

Ελευθερίου Γεώργιος

Ζαπροπούλου Ελένη

Καμαριωτίδου Άρτεμις

Κεχαγιά Σουλτάνα

Κουρουκλίδης Χρήστος

Κυρίτση Παρθένα

Μάρος Απόστολος

Μπίνια Βασιλική

Μπουλγούρη Χριστίνα

Νάκουτη Ευαγγελή

Νουμάνη Γκέρτα

Ντενάγιερ Λουίζα-Μαρίνα

Πάλλα Αρετή

Πατλιάκας Γεώργιος

Πολίτογλου Κυριακή

Σιδέρη Πηνελόπη

Σιώπης Ιωάννης

Τριανταφυλλίδου Ειρήνη

Τσακάλου Κωνσταντία

Τσιτουρίδου Ευτέρπη

Χαντζαρίδης Αναστάσιος

Χατζηδήμος Ευάγγελος

Χατζηλεμονίδου Βασιλική

Χατζησάββα Φωτεινή

Χίντρι Μίριαν


Τομέας Υγείας και Πρόνοιας - Ειδικότητα Βρεφονηπιοκόμων

Αραμπατζόγλου Ελευθερία

Ατματζίδου Ελένη

Βρανίστη Εμμανουέλα

Ζαφειράκη Μαρία-Ραφαέλλα

Ζαχαροπούλου Μάρθα

Καρυπίδου Κριστίνα

Σαμπάνη Μαρία

Σερέτη Σωτηρία

Σταυρίδου Βασιλική

Ταυλαρίδου Κωνσταντίνα

Φλωρίκα Ευάγγελος

Φουτσιτζή Ιωάννα-Ηλέκτρα

Χατζηδήμος Γεώργιος

Χοντολλάρη Τζενσίλα


Τομέας Ηλεκτρονικής - Ειδικότητα Ηλεκτρονικών Υπολογιστικών Συστημάτων και Δικτύων

Αναστασιάδης Λάζαρος

Γιαννόπουλος Δημήτριος

Σαραλής Εμμανουήλ

Σοφιανοπούλου Βαΐτσα

Χαλκίδης Γεώργιος

Χαραλαμπίδης Χρυσόστομος




2012-2013


Τομέας Μηχανολογίας - Ειδικότητα Ψυκτικών Εγκαταστάσεων και Κλιματισμού

Αρουτουνιάν Αΐκ

Ασλανίδης Βαλέριος

Γιαννακάκης Θεόδωρος

Καλλίγερος Ιωάννης

Καραΐσκος Ευάγγελος

Κατσές Γεώργιος

Κουμπρίδης Αλέξανδρος

Κουρουτζάκης Χρήστος-Νικόλαος

Λαφαζανίδης Μιχαήλ

Ορφανίδης Μιχαήλ

Παπαδόπουλος Γεώργιος

Σαμαράς Αντώνιος

Σιδηρόπουλος Γεώργιος

Τσιτσιανόπουλος Ιωάννης

Φανταγμάς Γεώργιος

Χατζηβασιλάκης Ηλίας


Τομέας Ηλεκτρολογίας - Ειδικότητα Ηλεκτρολογικών Εγκαταστάσεων

Βασιλειάδης Παύλος
Γκότσικας Γρηγόριος
Θεοχάρης Παναγιώτης
Σούλα Ιζμίρ
Σοφιανίδης Ιωάννης

Τομέας Δομικών Έργων - Ειδικότητα Σχεδιαστών Δομικών Έργων

Λυκίδης Βασίλειος
Ματάκος Κωνσταντίνος

Τομέας Πληροφορικής - Ειδικότητα Υποστήριξη Συστημάτων, Εφαρμογών και Δικτύων Η/Υ

Γιολβάνης Παναγιώτης
Καχισβίλι Αλέξιος
Λάτσιος Χρήστος
Μωυσίδου Ανατολή
Φερεκίδης Ιωάννης

Τομέας Οικονομικών και Διοικητικών Υπηρεσιών - Ειδικότητα Υπαλλήλων Διοίκησης και Οικονομικών Υπηρεσιών

Αποστολίδου Ελένη
Αρβανιτάκη Σταυρούλα
Ασλανίδου Αικατερίνη
Βέσελοβ Αλεξάνταρ
Βέσελοβ Άνγκελ
Βουλγαρίδης Γεώργιος
Γουνιώτου Πασχαλίνα
Καμάρη Αικατερίνη
Κιλινκαρίδης Ρουσλάν


Τομέας Υγείας και Πρόνοιας - Ειδικότητα Βοηθών Νοσηλευτών


Αλεξανίδου Μάρθα 
Γιαντσίδου Χριστίνα 
Γρηγοριάδης Γεώργιος 
Καραγιάννη Δόμνα 
Μαλιάκη Ευαγγελία 
Μανωλά Χριστίνα 
Μητάκου Δόμνα 
Μπακαλάκη Παγώνα 
Νικολέλη Δήμητρα 
Παπαδοπούλου Ευανθία 
Ρέπιτς Γεώργιος 
Σαραλή Δήμητρα 
Σοφιανίδου Παναγιώτα 
Τζόπα Μαρία 
Φερλαχίδου Μυροφόρα 
Φυλακτού Μαριάνθη

Τομέας Υγείας και Πρόνοιας - Ειδικότητα Βρεφονηπιοκόμων

Βλαχάκη Σουλτάνα
Γεροντή Καλλιόπη
Γρηγοριάδου Αικατερίνη
Κούλα Ευαγγελία
Λίντσα Ευφροσύνη
Λουΐζου Γεωργία
Μαστρογιάννη Μαρία
Μυτιληνιού Χρυσούλα
Ορφανίδου Αναστασία
Παληόμπεη Νικολέττα
Παπαδόπουλος Χαράλαμπος

Τομέας Ηλεκτρονικής - Ειδικότητα Ηλεκτρονικών Υπολογιστικών Συστημάτων και Δικτύων

Καραβασίλης Γεώργιος
Μοχωρίδης Αλέξανδρος
Μπάτσκα Διονύς
Μπουντζώρας Νικόλαος
Νεστέρωβ Έντουαρντ
Τσιφτελίδης Αντώνιος
Χαραλαμπίδης Άγγελος



2011-2012


Τομέας Μηχανολογίας - Ειδικότητα Ψυκτικών Εγκαταστάσεων και Κλιματισμού

Αποστολίδης Ιωάννης
Βλαχάβας Αναστάσιος
Δημήτρη Ντανιέλ
Λιάπης Δημήτριος
Μαξιμένκο Βίκτωρ
Σαρηγιαννίδης Παύλος
Σούλα Αγκρόν
Τσαρτσίδης Ιωάννης
Χασιώτης Αθανάσιος
Χότζα Γετμίρ


Τομέας Ηλεκτρολογίας - Ειδικότητα Ηλεκτρολογικών Εγκαταστάσεων

Αγιανιάν Μοβσές
Γεωργιάδης Ιωάννης
Καβαδίας Γεώργιος
Λαζίδης Γεώργιος
Τρόγια Μπεσνίκ

Τομέας Δομικών Έργων - Ειδικότητα Σχεδιαστών Δομικών Έργων

Βαλτατζή Ελευθερία
Ζαχαρόπουλος Ιωάννης
Ζάχος Ιωάννης
Κοτσίδης Παύλος
Μωϋσιάδης Χαράλαμπος


Τομέας Πληροφορικής - Ειδικότητα Υποστήριξη Συστημάτων, Εφαρμογών και Δικτύων Η/Υ

Μουτσουρίδης Σπυρίδων
Παπαγεωργίου Δέσποινα-Μαρία
Πόλους Αναστάσιος
Ταλιώνας Θωμάς
Τατούς Κωνσταντίνος
Τικτσίδης Νικόλαος
Τσάλια Ρενάτο

Τομέας Οικονομικών και Διοικητικών Υπηρεσιών - Ειδικότητα Υπαλλήλων Διοίκησης και Οικονομικών Υπηρεσιών

Αναστασιάδου Ιωάννα
Βακρά Ντιμιτρίνα
Γεωργιάδου Ευαγγελία
Κατικαρίδης Γελάκι
Περσοπούλου Αργυρώ
Τσαγκαλίδης Δημήτριος
Τσερνιάβσκαγια Αλίνα



Τομέας Υγείας και Πρόνοιας - Ειδικότητα Βοηθών Νοσηλευτών


Θρήσκου Ελένη
Κεσίδου Σοφία
Κιοσέ Ιωάννα
Κοβάτσης Δημήτριος
Κωνσταντινίδου Ζηνοβία
Μαζιτζή Μαρία
Μανώλης Διονύσιος
Μάτης Χρυσοβαλάντης
Μαυρογγελίδου Σνεζάνα
Νοβάκου Γιονίντα
Παγγίδης Καλούδης
Παπουτσόγλου Βασιλική
Σαγίρη Κωνσταντίνα

Τομέας Υγείας και Πρόνοιας - Ειδικότητα Βρεφονηπιοκόμων

Αηδονίδου Μαρία
Ασβεστά Καλλιόπη
Κυρκενίδου Σοφία
Μουτεβελή Βενετούλα
Νοταρίδου Ευγενία
Πενλόγλου Βηθλεέμ
Ρίγκα Σταματία
Ρόϊδου Αικατερίνη

Τομέας Ηλεκτρονικής - Ειδικότητα Ηλεκτρονικών Υπολογιστικών Συστημάτων και Δικτύων

Θεοχαράκου Γεωργία
Κιλινκαρίδης Ρωμάν
Σόγκι Τζεμάλι

2010-2011


Τομέας Μηχανολογίας - Ειδικότητα Ψυκτικών Εγκαταστάσεων και Κλιματισμού

Θανάς Κλάϊντι
Κοράντσε Μπρούνο
Κρίπα Ερβίς
Νικηφορίδης Βλαδίμηρος
Ντούκα Σελιόν
Ορφανίδης Μιχαήλ
Σίας Ιωάννης
Τοσούνογλου Παρασκευάς

Τομέας Ηλεκτρολογίας - Ειδικότητα Ηλεκτρολογικών Εγκαταστάσεων

Θεοφανίδης Λάζαρος
Καμπούρογλου Χρήστος
Καραλασβίλι Λάσα
Μαγδαλίδης Ντένις
Μακρίδης Παναγιώτης

Τομέας Δομικών Έργων - Ειδικότητα Σχεδιαστών Δομικών Έργων

Καβαζόπουλος Ανδρέας
Λαμκάι Εράλντο
Λιβάκας Ιωάννης
Οντισβίλι Ελίνα
Πηλείδης Μύρων
Πουγατσέλας Γεώργιος
Τοκατλίδης Ιωάννης

Τομέας Πληροφορικής - Ειδικότητα Υποστήριξη Συστημάτων, Εφαρμογών και Δικτύων Η/Υ

Δαυίδης Σοφοκλής
Μαρκούλη Ολυμπία
Σπάχο Αφερντίτα
Ψούνου Μαρία

Τομέας Οικονομικών και Διοικητικών Υπηρεσιών - Ειδικότητα Υπαλλήλων Διοίκησης και Οικονομικών Υπηρεσιών

Αθανασίου Ιωάννης
Λαζαρίδου Ελένη
Παρασκευά Ευστρατία
Σουμτσώβ Ηλίας
Τσίνογλου Σοφία
Φωτιάδου Θεοδώρα
Χάιτα Πελαγία

Τομέας Υγείας και Πρόνοιας - Ειδικότητα Βοηθών Νοσηλευτών

Βαλσαμάκης Χαράλαμπος
Κοτσίδου Χριστίνα
Κωνσταντινίδου Ζηνοβία
Λιμαράκη Σεβαστή
Τζάτζα Αθηνά
Τοκατλή Κυριακή
Τσανακλίδου Ελπίδα
Χριστοπούλου Μαρία




2009-2010


Τομέας Μηχανολογίας - Ειδικότητα Ψυκτικών Εγκαταστάσεων και Κλιματισμού

Τσάνης Θωμάς
Χαϊντούτης Κωνσταντίνος
Χατζηγεωργίου Δημήτριος

Τομέας Ηλεκτρολογίας - Ειδικότητα Ηλεκτρολογικών Εγκαταστάσεων

Βασιλειάδης Γεώργιος
Βουλγαρόπουλος Ηλίας
Μόσχοβος Νικόλαος
Ξανθόπουλος Ανδρόνικος
Τρανίδης Βασίλειος
Τσολάκης Πέτρος

Τομέας Ηλεκτρονικής - Ειδικότητα Ηλεκτρονικών Υπολογιστικών Συστημάτων και Δικτύων

Κεραμάρης Αναστάσιος
Μανικάτης Θωμάς
Μπαξεβάνη ΕιρήνηΤομέαςΧρυσοβαλάντου

Τομέας Δομικών Έργων - Ειδικότητα Σχεδιαστών Δομικών Έργων

Δανιηλίδης Νικόλαος
Λάσκας Ιριάνς
Τσαβδάρης Χρήστος
Τσιακίρης Νικόλαος

Τομέας Πληροφορικής - Ειδικότητα Υποστήριξη Συστημάτων, Εφαρμογών και Δικτύων Η/Υ

Βασιλειάδου Ελισσάβετ
Γυναικόπουλος Σπυρίδων
Ευθυμιάδου Αλίκη
Ζιώγα Περιστέρα
Καντζίκης Βασίλειος
Μπαρούτας Ιωάννης
Στρουμπούλη Σοφία

Τομέας Οικονομικών και Διοικητικών Υπηρεσιών - Ειδικότητα Υπαλλήλων Διοίκησης και Οικονομικών Υπηρεσιών

Ίτσιου Νίκη
Μαλτέζα Χρυσούλα
Μπελελή Ροδούλα
Ουργαντζόγλου Ειρήνη
Τομέας Υγείας και Πρόνοιας - Ειδικότητα Βοηθών Νοσηλευτών
 
Βογιατζή Δήμητρα
Παπαγερίδου Ελισάβετ
Παπάζογλου Ελένη
Σιδηροπούλου Χριστίνα
Φωτίου Πασχαλιά



ΤΕΕ 2008-2009


Τομέας Πληροφορικής - Ειδικότητα Υποστήριξης Συστημάτων και Δικτύων Υπολογιστών

1 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
2 ΓΚΑΤΖΙΕΒΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
3 ΔΗΜΙΣΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
4 ΕΛΕΖΑΪ ΒΛΑΝΤΙΜΗΡ
5 ΚΑΦΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
6 ΚΩΣΤΕΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
7 ΧΑΛΤΣΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
8 ΧΟΡΧΟΡΟΥΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ

Τομέας Ηλεκτρονικός - Ειδικότητα Ηλεκτρονικός Υπολογιστικών Συστημάτων

1 ΚΑΛΑΝΤΑΡΙΔΗΣ ΚΛΩΝΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
2 ΚΥΡΙΜΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
3 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4 ΠΑΠΑΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
5 ΤΣΙΦΤΣΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6 ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

Τομέας Υγείας και Πρόνοιας - Ειδικότητα Βοηθών Νοσηλευτών

1 ΕΦΕΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
2 ΚΟΤΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ
3 ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
4 ΛΑΖΑΡΙΔΗ ΕΛΕΝΗ
5 ΛΙΟΥΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΩ
7 ΣΕΡΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ
8 ΤΟΓΚΑΡΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ

Τομέας Κατασκευών -Ειδικότητα Σχεδιαστών Τεχνικών Έργων και με τη Βοήθεια Η/Υ

1 ΚΑΝΑΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 ΚΟΥΔΟΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
3 ΠΑΜΠΟΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
4 ΤΡΙΓΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
5 ΧΑΛΚΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6 ΧΑΤΖΗΠΟΛΥΖΗΣ ΠΟΛΥΜΕΡΗΣ

Τομέας Μηχανολογικός - Ειδικότητα Ψυκτικών Εγκαταστάσεων και Κλιματισμού

1 ΒΑΘΥΛΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
2 ΚΑΖΑΝΤΖΟΓΛΟΥ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ
3 ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
4 ΚΟΥΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5 ΜΗΤΡΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6 ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
7 ΠΑΖΑΡΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
8 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
9 ΧΑΤΖΗΔΗΜΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ



2007 - 2008

Τομέας Υγείας και Πρόνοιας - Βοηθών Νοσηλευτών  

1 ΓΑΛΑΤΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
2 ΔΑΝΑΤΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ
3ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ
4 ΚΑΦΑΛΤΖΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
5 ΚΑΨΑΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
6 ΛΕΩΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
7 ΜΟΪΣΙΔΟΥ ΔΙΑΝΑ
8 ΜΟΥΡΟΥΖΙΔΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ
9 ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
10 ΠΕΤΡΟΓΛΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ
11 ΤΑΛΙΩΝΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ
12 ΤΖΙΤΖΙΡΙΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
13 ΤΣΙΑΡΕΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

Τομέας Πληροφορικής - Δικτύων Η/Υ - Ειδικότητα Υποστήριξης Συστημάτων και Δικτύων Υπολογιστών

1 ΜΟΣΧΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
2 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
3 ΠΟΛΙΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
4 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
5 ΤΑΛΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2006 - 2007


Τομέας Υγείας και Πρόνοιας - Ειδικότητα Βοηθών Νοσηλευτών        

1 ΑΝΔΡΙΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ
2 ΔΕΛΗΣΑΒΒΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
3 ΘΩΜΑΪΔΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ
4 ΚΑΛΟΥΣΗ ΙΟΥΛΙΑ
5 ΛΙΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ
6 ΛΙΑΚΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
7 ΜΩΫΣΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
8 ΣΑΜΠΟΥ ΣΟΦΙΑ
9 ΣΑΧΤΑΡΙΔΟΥ ΜΙΡΕΛΑ



Comments