Hello everyone!
 
   
Ви завітали на освітній сайт ШМК вчителів іноземної мови Криворізької загальноосвітньої школи I-III ступенів № 68 Криворізької міської ради Дніпропетровської області, створений учителем англійської мови Мановицькою Я. В.
                 

                                                  


                                                                       
                                       Шановні колеги!

Ми, вчителі Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 68, пропонуємо Вам новий освітній сайт. На його сторінках Ви ознайомитесь з методичними розробками вчителів англійської мови. Наш колектив бере активну участь у різноманітних олімпіадах, конкурсах, семінарах, тому науково-методичний доробок постійно поповнюється. Ми і надалі будемо розміщувати на сторінках нашого сайту кращі роботи, тому радимо Вам регулярно на нього заходити. Наш сайт - справжній помічник учителя в організації роботи із підготовки до ДПА та ЗНО. Родзинкою є сторінка "Школа олімпійського резерву", де на Вас чекають зразки завдань для підготовки учнів до районного та міського етапів олімпіад з англійської мови.

Ще одне питання, над яким ми працюємо - це створення повного методичного супроводу для членів Малої академії наук. Науковий керівник і учень-дослідник зможуть знайти на сторінках сайту відповіді на всі запитання щодо написання наукової роботи. З чого почати? Як оформити? Як захищати?

Особливістю сайту є ще й те, що на ньому ви зможете знайти посібники з англійської мови в On-line режимі.

Ми люб'язно ділимося з усіма нашими наробками, матеріалами. Єдине прохання: "Не забувайте посилатися на наш сайт".

Ми вдячні всім відвідувачам, які поділяться з нами своїми враженнями про сайт і матеріали, що на ньому розміщені, у гостьовій книзі.

Наша мета - піднести викладання англійської мови на якісно новий рівень, полегшити учням навчання, а вчителям-іноземцям - важкі трудові будні. Якщо неважко, залиште запис у гостьовій книзі та обов'язково відвідайте форум. 


 Nice to meet you!