Home page


Konsultacje (odbywają się w s.202G lub 205G. Może się zdarzyć zmiana sali, proszę wtedy informacji szukać na drzwiach do 202)

konsultacje w I terminie sesji: 18.06 g. 16.00
konsultacje w II terminie sesji:
19.09 g.16.00 - jest to termin pisania wszelkich zaległych testów i testów poprawkowych

Przed przyjściem na konsultacje proszę o upewnienie się mailem czy konsultacje nie są odwołane. Informacje o odwołanych konsultacjach powinny pojawić się też na tej stronie.


Nie odpowiadam na maile, w których pytają Państwo o informacje, które zostały Państwu (jako grupie) podane na zajęciach, za pomocą grupowych maili, na tej stronie, na stronie szkoły, w dokumencie rules & regulations (dla studentów studiów dziennych i popołudniowych). Takie informacje mogą Państwo uzyskać ode mnie na konsultacjach (ewentualnie proszę pytać kolegów). 
Mogą Państwo również nie uzyskać odpowiedzi, jeśli w mailu nie podadzą Państwo rodzaju studiów, semestru i grupy, do której Państwo chodzą.


Nie wysyłam mailem (i nie dostarczam osobiście) materiałów  które były w ciągu semestru zamieszczone na stronie i zostały później przeze mnie usunięte ze względu na brak miejsca lub przejrzystości w załącznikach.

Strona w Niezbędniku:

http://www.e-sgh.pl/golebiowska

Egzaminy LCCI w SGH:

http://www.sgh.waw.pl/ogolnouczelniane/cnjo/lcci/

SGH organizuje również kursy przygotowawcze do egzaminów LCCI na poziomie 3 i 4

Kursy języków obcych organizowane przez CNJO:
http://administracja.sgh.waw.pl/pl/CNJO/oferta/kursy/lista/Strony/default.aspxĊ
Renata Golebiowska,
Sep 30, 2017, 12:27 AM
ĉ
Renata Golebiowska,
Feb 3, 2017, 10:40 AM