Řekni To Písní

Coca Cola spustila v létě 2014 kampaň s názvem Řekni to písní. 
Cílem komunikace je povzbudit mladé, aby sdíleli své emoce a komunikovali spolu prostřednictvím hudby. Coca Cola proto obsadila do role ambasadorky kampaně mladou zpěvačku Elis.

Texty písní byly vybrány podle témat, jako je štěstí, přátelství, láska, aby evokovaly pocity, které chtějí mladí lidé sdílet s ostatními. Pomocí QR kódů, jež budou umístěny na lahvích, si bude moci každý spotřebitel na webu kampaně www.reknitopisni.cz přehrát patnáctivteřinový úryvek vybrané písně, a ten pak dále sdílet se svými přáteli na Facebooku, Twitteru a dalších sociálních sítích. 


Kromě České republiky bude kampaň probíhat v dalších třiadvaceti evropských zemích. V celém regionu střední a jižní Evropy se celkem vyrobí na 425 milionů "hudebních" Coca-Cola lahví a plechovek.

Klíčová pro tuto kampaň bude komunikace na sociálních sítích a on-line. Webové stránky www.reknitopisni.cz se stanou platformou, která spotřebitelům umožní přehrát patnáctivteřinové úryvky písní a sdílet tyto písně na sociálních sítích. Kampaň Řekni to písní bude také podpořena na Facebooku, doplní ji bannerová kampaň na internetu a reklamní kampaň umocněná PR komunikací.


Elis pro kampaň Řekni to písní vytvořila tato hudební díla:Comments