Про участь у Міжнародній конференції з неруйнівного контролю (м. Івано-Франківськ)

опубліковано 17 лист. 2017 р., 03:03 Елена Лашко   [ оновлено 17 лист. 2017 р., 03:03 ]

14-16 листопада у м. Івано-Франківськ відбулася 8-ма Міжнародна науково-технічна конференція пам'яті професора Ігоря Кісіля "Сучасні прилади, матеріали і технології для неруйнівного контролю і технічної діагностики машинобудівного і нафтогазопромислового обладнання". У роботі конференції взяли участь науковці з різних міст України та Польщі, в тому числі викладачі КПІ ім. Ігоря Сікорського. 


Збори Студради ПСНК

опубліковано 13 лист. 2017 р., 01:30 Елена Лашко   [ оновлено 13 лист. 2017 р., 01:31 ]

Запрошуємо всіх небайдужих на організаційні збори СР ПСНК, які відбудуться 21 листопада о 16:00.
На порядку денному:
1) організація та проведення чемпіонату з шахів;
2) організація «Мафіі»;
3) інші орг. питання, які ви запропонуєте обговорити.

Участь викладачів кафедри у Науково-технічній конференції «NDT-UA 2017» (м. Люблін, Польща)

опубліковано 1 лист. 2017 р., 04:25 Елена Лашко   [ оновлено 1 лист. 2017 р., 04:40 ]

З 24 по 27 жовтня у м. Наленчув (Люблін) відбулася Перша науково-технічна конференція з міжнародною участю «Неруйнівний контроль в контексті асоційованого членства України в Європейському Союзі». В роботі конференції взяли участь завідувач та викладачі кафедри ПСНК. Слухачам були представлені доробки науковців кафедри з неруйнівного контролю та технічної діагностики, а також щодо підготовки фахівців галузі. Про особливості професійної підготовки на кафедрі ПСНК доповів завідувач кафедри д.п.н. Протасов А.Г.

В рамках конференції відбувся майстер-клас польського колеги щодо мобільності науковців та участі у міжнародних проектах, а також "круглий стіл", за яким освітяни з технічних ВНЗ України обговорили актуальні проблеми підготовки кадрів у галузі неруйнівного контролю. На конференції також обговорювалися питання стандартизації та сертифікації у неруйнівному контролі, організації випробувальних лабораторій з НК тощо.


Зустріч з першокурсниками на кафедрі ПСНК

опубліковано 5 жовт. 2017 р., 09:12 Елена Лашко   [ оновлено 5 жовт. 2017 р., 09:29 ]

3 жовтня Студрадою ПСНК було організовано зустріч з першокурсниками. Під час зустрічі студенти першого та старших курсів відвідали лабораторії кафедри, поспілкувавшись з завідувачем та викладачами. Після чого відбулося неофіційне знайомство, з веселими конкурсами, жартами та чаюванням. 

https://photos.app.goo.gl/CjEFTaKnJZNAtSQL2
https://photos.app.goo.gl/CjEFTaKnJZNAtSQL2

День першокурсника

опубліковано 31 серп. 2017 р., 04:11 Елена Лашко   [ оновлено 31 серп. 2017 р., 04:12 ]

30 серпня у КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулося свято першокурсника. Програма заходу включала в себе урочисті виступи керівництва університету, державних діячів, а також привітання студентів деканами факультетів та завідувачами кафедр. 
Першокурсників групи ПК привітали завідувач кафедри Анатолій Георгійович Протасов, викладачі та почесний гість, випускник кафедри ПСНК Олександр Павлій, який розповів студентам про переваги навчання на обраній спеціальності. Успішного навчання першокурсникам побажала голова Студради ПБФ Тетяна Романюк, студентка 3 курсу ПСНК.


День відкритих дверей на кафедрі ПСНК

опубліковано 4 лип. 2017 р., 06:46 Елена Лашко   [ оновлено 4 лип. 2017 р., 06:47 ]

Запрошуємо на навчання у КПІ ім. Ігоря Сікорського!
8 липня відбудеться День відкритих дверей. Запрошуємо випускників та їх батьків познайомитися з кафедрою та спеціальністю! 
Із задоволенням відповімо на Ваші запитання через сервіс повідомлень https://www.facebook.com/psnk.kpi/ 
або за телефоном: +380930802142.


Захисти атестаційних робіт на кафедрі ПСНК

опубліковано 26 черв. 2017 р., 06:31 Елена Лашко   [ оновлено 26 черв. 2017 р., 06:32 ]

З 19 по 23 червня 2017 року на кафедрі приладів і систем неруйнівного контролю відбулися захисти дипломних проектів та робіт ступеня бакалавра, а також магістерських дисертацій. Щиро вітаємо наших випускників з успішними захистами і бажаємо успіхів у подальшій навчальній та професійній діяльності! 


Запрошуємо на "Мафію"

опубліковано 4 черв. 2017 р., 14:15 Елена Лашко   [ оновлено 5 черв. 2017 р., 02:00 ]

Шановні студенти, викладачі та співробітники кафедри!
Запрошуємо вас до участі у зборах клубу гри у "Мафію". Ігри відбудуться у четвер, 8 червня (початок о 16:00). Чекаємо на вас у 20-му корпусі КПІ ім. Ігоря Сікорського, 5 поверх, ауд. 510. 

Результати Кубку кафедри з міні-футболу - 2017

опубліковано 4 черв. 2017 р., 13:51 Елена Лашко   [ оновлено 4 черв. 2017 р., 13:55 ]

З 19 по 25 травня 2017 року за ініціативи Студради ПСНК проводився традиційний Кубок кафедри з міні-футболу. У змаганнях взяли участь збірні команди студентів 1-5 курсів та збірна викладачів. 
1 червня відбулася церемонія нагородження переможців та призерів. Володарем кубку в цьому році стала команда викладачів, капітан якої оголосив про наміри команди в подальшому брати участь у змаганнях поза конкурсом. 
Срібні медалі здобула збірна 5 курсу, бронзові - команда 3 курсу. Гравці інших команд отримали грамоти за участь. 
Кращим гравцем був визнаний студент 5 курсу Горло Валерій, кращими бомбардирами - Клепач Сергій (команда 3 курсу) та Давиденко Володимир (команда викладачів). 
Колектив кафедри вислоклює подяку студенту магістратури Івасику Юрію за організацію і проведення змагань, а також студентам: Нікітіну Максиму, Ходневичу Сергію, Панькову Сергію, Усатому Миколі, Волощенку Максиму - за допомогу в організації та проведенні Кубку кафедри з міні-футболу 2017 року.
Дякуємо всім, хто взяв участь у змаганнях, та тим, хто підтримував гравців з лав уболівальників. Сподіваємось на зустріч на матчах у наступному році!Фото: Олександра Погорєлова, Олена Лашко.

Результати загальних зборів СР ПСНК

опубліковано 2 черв. 2017 р., 09:37 Елена Лашко   [ оновлено 2 черв. 2017 р., 12:36 ]

1 червня 2017 р. відбулися загальні збори СР ПСНК. На зборах Студради були присутні студенти 1, 4 та 5 курсів, а також координатор проекту Лашко О.В. Основне завдання зборів - формування стратегії подальшої діяльності спільноти. 

Серед питань, які обговорювалися: 
  1. Обрання голови СР ПСНК;
  2. Перехід до нового віртуального робочого майданчику;
  3. Офіціальна реєстрація спільноти у відповідному департаменті університету;
  4. План заходів на червень;
  5. Інше.
Після виступів присутніх та обговорення організаційних питань були прийняті наступні рішення:
  1. Головою CР ПСНК обрано студента 1 курсу Михайла Герасимчука. Міша запропонував свою кандидатуру на головування протягом "випробувального терміну", після якого буде прийняте рішення щодо подальшої його діяльності в якості голови. Присутні підтримали кандидатуру Михайла.
  2. Прийняте рішення про створення і перехід до нового віртуального робочого майданчику - групи/сторінки у соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/groups/srpsnk/  
  3. Вирішено створити та зареєструвати споріднену організацію - гурток/школу організаторів, центральне завдання якого - створення умов для формування індивідуального стилю організаторської діяльності його учасників. Основна форма діяльності - організація заходів у середовищі Студради ПСНК та поза ним. Таке рішення пов'язане в низкою переваг, які сьогодні надає участь студентів у офіційних організаціях, створених на факультетах та кафедрах. Створено робочу групу з реалізації поставленої мети. Окреслено коло заходів, до організації яких матимуть змогу долучитися учасники новостореного гуртка, зокрема: участь в організації роботи секцій наукових конференцій, що проводяться на факультеті/кафедрі; в організації та проведенні традиційних чемпіонатів з шахів та кубку кафедри з міні-футболу; організації ігор Клубу мафії, ігротек та ін.
  4. Заплановано проведення ігор Клубу мафії ПСНК у вівторок, 6 червня, о 16:00. Ігри відбудуться на кафедрі ПСНК (20 корпус КПІ ім. Ігоря Сікорського, 5 поверх, ауд. 510).
  5. Прийняте рішення про створення на кафедрі бібліотеки художньої літератури для вільного доступу студентів. Попередньо розміщення бібліотеки планується в ауд. 513. Ініціатором створення бібліотеки виступила ст. викл. кафедри ПСНК Ж.О. Павленко, студенти СР ПСНК підтримали ініціативу викладача. 

1-10 of 134