Галерея

Фінал Чемпіонату ПБФ з футболу

опубліковано 26 черв. 2017 р., 06:37 Елена Лашко   [ оновлено 1 лист. 2017 р., 06:25 ]

22 червня 2017 року проходив фінал Чемпіонату ПБФ з футболу. 
Вітаємо збірну команду викладачів ПБФ з перемогою у Чемпіонаті!


Захисти атестаційних робіт на кафедрі ПСНК

опубліковано 26 черв. 2017 р., 06:28 Елена Лашко   [ оновлено 26 черв. 2017 р., 06:29 ]

З 19 по 23 червня 2017 року на кафедрі приладів і систем неруйнівного контролю відбулися захисти дипломних проектів та робіт ступеня бакалавра, а також магістерських дисертацій. Щиро вітаємо наших випускників з успішними захистами і бажаємо успіхів у подальшій навчальній та професійній діяльності! 

Кубок ПСНК з міні-футболу 2017

опубліковано 4 черв. 2017 р., 13:54 Елена Лашко   [ оновлено 2 лист. 2017 р., 04:08 ]

З 19 по 25 травня 2017 року за ініціативи Студради ПСНК проводився традиційний Кубок кафедри з міні-футболу. У змаганнях взяли участь збірні команди студентів 1-5 курсів та збірна викладачів. 
1 червня відбулася церемонія нагородження переможців та призерів. Володарем кубку в цьому році стала команда викладачів, капітан якої оголосив про наміри команди в подальшому брати участь у змаганнях поза конкурсом. 
Срібні медалі здобула збірна 5 курсу, бронзові - команда 3 курсу. Гравці інших команд отримали грамоти за участь. 
Кращим гравцем був визнаний студент 5 курсу Горло Валерій, кращими бомбардирами - Клепач Сергій (команда 3 курсу) та Давиденко Володимир (команда викладачів). 
Колектив кафедри висловлює подяку студенту магістратури Івасику Юрію за організацію і проведення змагань, а також студентам: Нікітіну Максиму, Ходневичу Сергію, Панькову Сергію, Усатому Миколі, Волощенку Максиму - за допомогу в організації та проведенні Кубку кафедри з міні-футболу 2017 року.
Дякуємо всім, хто взяв участь у змаганнях, та тим, хто підтримував гравців з лав уболівальників. Сподіваємось на зустріч на матчах у наступному році!
Фото: Олександра Погорєлова, Олена Лашко.

Ігри Клубу Мафії

опубліковано 14 квіт. 2017 р., 05:12 Елена Лашко   [ оновлено 14 квіт. 2017 р., 05:24 ]

12 квітня 2017 року на кафедрі ПСНК відбулися чергові ігри постійно діючого Клубу Мафії "Сім'я ПСНК". В іграх взяли участь викладачі, студенти 1 і 4 курсів та постійні гості кафедри.
Ведучими виступили Нікітін Максим, Галич Олександр, Белак Артур. Від викладачів та співробітників кафедри грали Галаган Р.М., Суслов Є.Ф., Лашко О.В., Лисенко Ю.Ю., Богдан Г.А. 

Фото: А. Белак

"Мафія" на ПСНК

опубліковано 16 груд. 2016 р., 07:10 Елена Лашко   [ оновлено 14 квіт. 2017 р., 05:25 ]

15 грудня 2016 р. за ініціативи Студради ПСНК на кафедрі вдруге проводилася гра у Мафію. 
Цього разу в грі взяли участь декілька викладачів кафедри та студенти 1,4 курсів. 
Додавали настрою чай, кава та солодощі.

Дякуємо Максиму Нікітіну за організацію заходу. 
Також дякуємо Олександру Галичу та Артуру Белаку, які, окрім Максима, виступили ведучими гри. 

До зустрічі на наступній "Мафії"!

Фото: О. Лашко

ІІІ Чемпіонат кафедри ПСНК з шахів

опубліковано 16 груд. 2016 р., 07:04 Елена Лашко   [ оновлено 14 квіт. 2017 р., 05:27 ]

1 грудня 2016 року Студентською радою ПСНК був проведений вже ІІІ-ій традиційний Чемпіонат кафедри з шахів.
Цього року ми мали рекордну кількість учасників – 16. Серед них: студенти 1-5 курсів та, від викладацького складу кафедри, Галаган Роман Михайлович.

Переможцем цьогорічного Чемпіонату став студент 2 курсу Кісіль Олександр, який в якості головного призу отримав два квитки до кінотеатру IMAX на перегляд фільму «Бунтар Один. Зоряні Війни. Історія». Крім того, Олександр став володарем символічного «кубку» – пам’ятної чашки з написом про перемогу у Чемпіонаті. Срібну та бронзову медалі одержали відповідно студент 5 курсу Горло Валерій (переможець 2015 року) та доцент Галаган Р.М.
Вітаємо переможців і призерів Чемпіонату!

Крім учасників змагань, Чемпіонат відвідали студенти та викладачі кафедри, серед яких: Петрик В.Ф., Баженов В.Г., Лисенко Ю.Ю., Лашко О.В. Дякуємо всім, хто взяв участь у Чемпіонаті 2016 року, та хто прийшов підтримати своїх друзів під час змагань!

Висловлюємо особливу подяку: організатору та ведучому Нікітіну Максиму, судді Олександру Галичу, усім учасникам СР ПСНК за допомогу в організації заходу, Олексію Єрмоленко за чудову фотозйомку, а також Принцентру КПІ, Профкому студентів ПБФ та випускникам кафедри ПСНК за підтримку в організації Чемпіонату.

До зустрічі у наступному році!

Відвідування Міжнародного промислового форуму

опубліковано 25 лист. 2016 р., 08:32 Елена Лашко   [ оновлено 14 квіт. 2017 р., 05:29 ]

22 листопада 2016 р. студенти І, V та VI курсів відвідали 15 Міжнародний промисловий форум - найбільшу промислову виставку в Україні. В рамках форуму роботала конференція та виставка "Неруйнівний контроль та технічна діагностика".

Під час відвідування виставки ми познайомилися з сучасним обладнанням та матеріалами для проведення неруйнівного контролю. Особлива подяка Артему Павлію, який провів для нас пізнавальну демонстрацію роботи приладів! Виставку та конференцію відвідали також завідувач кафедри ПСНК Протасов А.Г. та викладачі: Куц Ю.В., Баженов В.Г., Галаган Р.М., Лисенко Ю.Ю., Лашко О.В.

На засіданні Українського товариства неруйнівного контролю та технічної діагностики підводилися підсумки конкурсів серед молодих вчених, студентів, аспірантів, а також конкурсу на кращі друковані видання. Вітаємо переможців і призерів, серед яких: Галаган Р.М., Лисенко Ю.Ю., Момот А., Погребенко Д.


Фото: О.Лашко

Більше фото https://goo.gl/photos/Ti2zQFYHRLhqBwxF6

Посвята першокурсників

опубліковано 24 жовт. 2016 р., 04:07 Елена Лашко   [ оновлено 14 квіт. 2017 р., 05:32 ]

20 жовтня за ініціативи Студради ПСНК, зокрема голови Юрія Івасика, на кафедрі відбулася посвята у студенти першокурсників 2016 року вступу. Захід проводився вперше, але, сподіваємось, стане традиційним на кафедрі ПСНК. В програмі свята були веселі конкурси, ігри, жартівливі завдання та розіграші, а також чай, кава і солодощі.

Свято урочисто відкрив завідувач кафедри ПСНК Протасов А.Г., побажавши студентам І курсу успіхів у навчанні та висловивши сподівання, що старшокурсники ділитимуться своїм досвідом із новачками.

Місця на лаві журі посіли: асистент кафедри Муравйов О.В., студенти V курсу - Верютін М., Івасик Ю., Ходневич С. 
Чарівними ведучими розважальної програмами стали Рожанська Ірина (V курс) та Романюк Тетяна (ІІ курс). 
Команди першокурсників у їх змаганнях підтримували пристуні студенти І, ІІ, V курсів та викладачі кафедри: Дугін О.Л., Лисенко Ю.Ю., Богдан Г.А.
Особисто мені випала роль фотокореспондента нашого чудового свята.
В підготовці та організації свята також взяли участь Мілютін В., Барановський Д.

Ми дякуємо всім, хто доклав зусилля до організації заходу; гостям та безпосереднім учасникам свята; шановним членам журі, які суворо, але справедливо оцінювали новачків! 
Хай щастить нашим першокурсникам!

Олена Лашко


Фото: О. Лашко

Відвідування Салону «Авіасвіт - ХХІ»

опубліковано 14 жовт. 2016 р., 07:03 Елена Лашко   [ оновлено 14 квіт. 2017 р., 05:33 ]

13 жовтня 2016 р. студенти кафедри ПСНК відвідали Х Міжнародний авіакосмічний салон «Авіасвіт - ХХІ» - вітчизняний виставковий захід у сфері авіапромисловості і косміних технологій, який проводився напередодні Дня Захисника України одночасно і в єдиному форматі з ХІІІ Міжнародною спеціалізованою виставкою «Зброя та безпека – 2016». 

На виставці були представлені зразки військової та авіаційної техніки, технології захисту, засоби неруйнівного контролю якості продукції та інші досягнення вітчизняних підприємств і наукових установ.
Захід відвідали студенти 1,2 та 5 курсів.
Дякуємо організаторам за надану можливість відвідати виставку безкоштовно!

Фото: О. Лашко

19th World Conference on Non-Destructive Testing, Munich (Germany)

опубліковано 24 черв. 2016 р., 12:29 Елена Лашко   [ оновлено 14 квіт. 2017 р., 05:34 ]

З 13 по 17 червня 2016 р. у місті Мюнхен (Німеччина) проходила 19-а Всесвітня конференція з неруйнівного контролю. Конференцію та виставку сучасного обладнання для НК відвідали викладачі кафедри ПСНК Лисенко Юлія Юріївна та Лашко Олена Вікторівна.

Фото: Ю. Лисенко

1-10 of 39