Новини

Зустріч випускників кафедри ПСНК

Кафедра приладів і систем неруйнівного контролю щиро запрошує на зустріч випускників!

Чекаємо випускників різних років 19 квітня о 17:00 за адресою: вул. Політехнічна, 37 (навчальний корпус № 20 КПІ ім. Ігоря Сікорського), 5 поверх, аудиторія 513.

Колектив кафедри, який сьогодні складається з поважних та досвідчених викладачів (С.М. Маєвський, В.Г. Баженов, В.Ф. Петрик, Ю.В. Куц) та їх молодих колег, очолюваний професором Протасовим А.Г., буде радий зустрічі і спілкуванню про життя, професію та інші теми, які ви запропонуєте.

Ми представимо вам свої здобутки, познайомимо з нашими можливостями щодо вищої професійної освіти у галузі неруйнівного контролю та автоматизації.

Відкриті до діалогу і з нетерпінням чекаємо зустрічі з вами!


За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами: (044) 204-95-47, (093) 080-21-42, (050) 028-72-68

Для участі у заході просимо заповнити коротку форму попередньо реєтрації: https://forms.gle/hu7yvyB7ep1GeX5s8

Мафія на ПСНК

28 лютого на кафедрі приладів і систем неруйнівного контролю відбулися чергові збори Клубу Мафії "Сім'я ПСНК".

Нагадаємо, що Клуб було засновано у 2014 році нашим студентом Максом Нікітіним. Відтоді ігри проводяться на регулярній основі за участю студентів і викладачів кафедри ПСНК та інших дружніх кафедр КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Тож запрошуємо усіх охочих приєднатися до нашого Клубу! Слідкуйте за новинами та оголошеннями щодо наступних ігор.


Більше фото

Про участь у Фестивалі психологічних методик

8 лютого 2019 року, в межах Науково-практичної конференції "Фестиваль психологічних методик" (НМУ імені О.О. Богомольця, м. Київ), провела майстер-клас на тему "Психологічне благополуччя особистості в умовах нестабільності"


Фотограф: Сергій Рижков http://www.areacreativ.com/

Про результати Чемпіонату ПСНК з шахів

12 грудня 2018 року на кафедрі приладів і систем неруйнівного контролю КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся ювілейний 5-ий Чемпіонат з шахів. У змаганнях взяли участь 25 учасників - студентів 2-6 курсів. Отже, ми раді оголосити результати Чемпіонату.

Переможницею змагань стала студентка групи ПК-71 Наконечна Анастасія, яка отримала золоту медаль та головну нагороду Чемпіонату з пам'ятним написом. Срібну медаль здобув магістрант 2-го року навчання Харук Іван. Третє місце у Чемпіонаті посів студент 2-го курсу Наконечний Микола, який виборов бронзову медаль. Переможниця та призери отримали приємні та корисні подарунки від організаторів Чемпіонату. Щиро вітаємо Настю, Івана та Миколу і бажаємо їм подальших перемог!

Кафедра приладів і систем неруйнівного контролю висловює подяку Глущенку Михайлу, Кісілю Олександру та Дубовецькому Кирилу за активну участь в організації 5-го Чемпіонату ПСНК з шахів!

Більше фото

Про відвідування Міжнародного промислового форуму

21 листопада студенти кафедри ПСНК, разом із викладачами, відвідали XVII Міжнародний промисловий форум. На спеціалізованих виставках форуму були представлені металообробні, зварювальні, ливарні та інші промислові технології, роботизовані системи, контрольно‑вимірювальні прилади, лабораторне та випробувальне обладнання.

Під час відвідування форуму студенти познайомилися з сучасними приладами для неруйнівного контролю вітчизняного виробництва, а також з технологіями автоматизації виробничих процесів.

Більше фото

Halloween-Мафія на ПСНК

31 жовтня 2018 року на кафедрі приладів і систем неруйнівного контролю відбувся тематичний вечір Мафії, присвячений Halloween'у. Під час заходу відбулися традиційні ігри у Мафію, прикрашання гарбуза та конкурс Halloween-образів.

Захід відвідали понад 20 учасників, серед яких - студенти 1,2,3 курсів та викладачі кафедри ПСНК. Кращий Halloween-образ було визначено шляхом таємного голосування, за результатами якого був нагороджений студент 1 курсу Кирило Дубовецький.

Дякуємо учасникам за атмосферний вечір, а Студраді ПСНК - за організацію чудового заходу!

Більше фото

Про результати конференції з неруйнівного контролю у м. Наленчув (Польща)

З 15 по 19 жовтня 2018 року у м. Наленчув (Польща) проходила ІІ науково-технічна конференція з міжнародною участю "Неруйнівний контроль в контексті асоційованого членства України в Европейському Союзі". Конференція зібрала на одному майданчику вчених і практиків галузі з різних регіонів України, а також спеціально запрошених гостей з Болгарії та Грузії.

Захід було організовано Українським товариством неруйнівного контролю та технічної діагностики за участю Навчального центру з НК "ДП-Тест" та кафедри приладів і систем НК КПІ ім. Ігоря Сікорського.

В ході конференції обговорювалися проблемні питання законодавства та технічного регламентування у галузі неруйнівного контролю, стандартизації та сертифікації фахівців, новітні розробки обладнання і матеріалів для неруйнівного контролю тощо. В роботі конференції взяли участь завідувач кафедри ПСНК Протасов А.Г. та викладачі кафедри: Галаган Р.М., Лисенко Ю.Ю., Лашко О.В.

За результатами конференції планується видання збірника матеріалів, який буде розміщено на відкритому ресурсі електронного архіву наукових та освітніх матеріалів КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Більше інформації про конференцію

Посвята у студенти на ПСНК

4 жовтня 2018 року, за ініціативи Студради ПСНК, було проведено традиційну посвяту першокурсників у студенти ПСНК. Студенти старших курсів підготували для першокусрників веселі конкурси і жартівливі випробування.

До складу журі увійшли студенти 2 та 3 курсів, а також викладачі кафедри ПСНК.

Дякуємо Якимчук Ані та Герасимчуку Міші за організацію і проведення заходу! Вітаємо першокурсників з посвятою, дякуємо за активну і живу участь у конкурсах та запрошуємо приєднатися до Студентської ради кафедри ПСНК!

Більше фото

Мафія на ПСНК

19 вересня 2018 р. на кафеді приладів і систем неруйнівного контролю відбулося чергове засідання Клубу Мафії "Сім'я ПСНК". В іграх Клубу взяли участь студенти 1-3 курсів приладобудівного факультету та викладачі кафедри.

Нагадаємо, що Клуб Мафії на кафедрі ПСНК діє на постійній основі з 2016 року.

Більше фото

Про результати захистів бакалаврів

18,19 червня на кафедрі приладів і систем неруйнівного контролю відбулися захисти дипломних проектів і робіт освітнього рівня "бакалавр". Вітаємо студентів 4 курсу з успішними захистами і бажаємо успіхів при вступі у магістратуру!

Вітаємо магістрів з випуском!

Вітаємо випускників 2018 року з отриманям дипломів магістра! Бажаємо успішної професійної діяльності та чекаємо в гості в Alma Mater.

Мафія на ПСНК

1 червня 2018 р. на кафедрі приладів і систем неруйнівного контролю відбулися традиційні збори клубу Мафії "Сім'я ПСНК". До постійних гравців приєдналися студенти 1 та 3 курсів.

Про участь у 7-ому Всеукраїнському форумі вчених і практиків "Екопсихея"

27 травня 2018 року, в рамках Сьомого всеукраїнського форуму вчених і практиків "Екопсихея" на тему соціального конструювання, провела майстер-клас "Я і суспільство".

Про результати Чемпіонату кафедри ПСНК з міні-футболу 2018

З 16 по 18 травня Студентська рада кафедри приладів і систем неруйнівного контролю проводила щорічний Чемпіонат кафедри ПСНК з міні-футболу. У Чемпіонаті взяли участь студенти 1,2,4,5 та 6 курсів. До збірної 5-6 курсів приєднався доцент кафедри Галаган Р.М. За результатами змагань переможцем стала збірна команда 5-6 курсів, 2 і 3 місця посіли відповідно команди 2 і 4 курсів. Урочисте нагородження проходило 23 травня на кафедрі приладів і систем неруйнівного контролю КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Кафедра ПСНК висловлює подяку Михайлу Герасимчуку та Владиславу Лемешенку за організацію П'ятого ювілейного Чемпіонату з міні-футболу!

Про результати студентської конференції "Погляд у майбутнє приладобудування"

16 травня на кафедрі ПСНК відбулася студентська конференція "Погляд у майбутнє приладобудування". Під час роботи секції "Неруйнівний контроль" свої доповіді представили студенти 2-6 курсів. Дякуємо нашим студентам за ініціативність та цікаві доповіді! Також висловлюємо подяку оргкомітету студентської конференції та Анні Якимчук - за високий рівень організації заходу!

Про результати НТК "Приладобудування: стан і перспективи"

15 травня на кафедрі ПСНК в рамках НТК "Приладобудування: стан і перспективи" проходила робота секції "Неруйнівний контроль, технічна та медична діагностика, підготовка фахівців галузі". В роботі секції взяли участь викладачі і аспіранти кафедри та науковці з інших університетів України. Дякуємо колегам за науковий обмін!

Про результати відвідування Науково-технічного семінару "Аспекти функціонування лабораторій неруйнівного контролю"

20-22 березня 2018 р. у Києві відбувся Науково-технічний семінар "Аспекти функціонування лабораторій неруйнівного контролю".

Серед питань, які розглядалися на семінарі:

  1. Законодавство, стандарти та Директиви ЄС.
  2. Базові аспекти функціонування лабораторій неруйнівного контролю.
  3. Персонал: навчання, сертифікація.
  4. Технічне забезпечення лабораторій (обладнання, матеріали, приладдя тощо).

Організатори семінару: Українське товариство неруйнівного контролю та технічної діагностики, Навчальний центр «ДП-ТЕСТ».

Нарада щодо створення Української національної ради з неруйнівного контролю в аерокосмічній галузі

19 березня 2018 року на кафедрі приладів і систем неруйнівного контролю відбулася Нарада щодо створення Української національної ради з неруйнівного контролю в аерокосмічній галузі (УНРНКАРГ), в якій взяли участь фахівці з неруйнівного контролю, атестації та сертифікації фахівців, а також провідні фахівці авіаційної галузі. Основна мета Наради - обговорення питань щодо створення в Україні органу регулювання підготовки, атестації та сертифікації фахівців з неруйнівного контролю в аерокосмічній галузі. За результатами зборів створено робочу групу, до складу якої увійшли представники різних організацій з усієї країни, а також представник кафедри ПСНК. Ознайомитись з результатами Наради та проектом Статуту УНРНКАРГ можна на сайті Українського товариства з НК та ТД: http://www.usndt.com.ua

Новорічна Мафія на ПСНК

21 грудня 2017 року на кафедрі приладів і систем неруйнівного контролю проводилася передноворічна Мафія. В іграх взяли участь студенти 1,2,5 курсів та викладачі кафедри.

Більше фото

Захисти дипломних проектів спеціалістів

Вітаємо студентів групи ПК-61с з успішними захистами дипломних проектів спеціалістів! Бажаємо успіхів у подальшій професійній діяльності!

Про результати IV Щорічного чемпіонату кафедри ПСНК з шахів

14 грудня 2017 року на кафедрі приладів і систем неруйнівного контролю, за ініціативи Студради ПСНК, проводився традиційний Чемпіонат з шахів. У змаганнях взяли участь студенти 2-6 курсів. У позатурнірних іграх студенти змагалися з викладачами кафедри: Віктором Григоровичем Баженовим, Романом Михайловичем Галаганом. Суддєю змагань виступив студент 3 курсу, переможець Чемпонату 2016 року Кілісь Олександр. Церемонію нагородження, за дорученням завідувача кафедри, проводив випускник та, нині, партнер кафедри ПСНК, генеральний директор НВФ "Діагностичні прилади" Олександр Вячеславович Павлій. Серед призів, які оримали переможці та призери: квитки до кінотеатру на перегляд фільму "Зоряні війни", підручник з неруйнівного контролю, органайзери та блокноти з символікою чемпіонату, фірмова чашка "Переможцю чемпіонату" та багато іншого.

Висловлюємо подяку за партнерство в організації заходу:

   • Генеральному директору НВФ "Діагностичні прилади"
   • Профбюро студентів ПБФ КПІ ім. Ігоря Сікорського
   • Прінтцентру Politech

Дякуємо за організацію і проведення чемпіонату Студентській раді кафедри ПСНК, а саме: Глущенку Михайлу, Герасимчуку Михайлу та Якимчук Анні.

Отже, вітаємо дворазового чемпіона кафедри ПСНК з шахів - студента 6 курсу Горло Валерія! Із здобутими другим та третім місцями вітаємо Курасова Олександра (5 курс) та Петрушу Артема (2 курс)! Бажаємо хлопцям наснаги і нових перемог!

До зустрічі на V Ювілейному чемпіонаті!

Більше фото

Майстер-клас "Архітектура ПК"

6 грудня на кафедрі приладів і систем неруйнівного контролю КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся майстер-клас "Архітектура персонального комп'ютера" (ведучий - Галаган Р.М., доцент кафедри ПСНК).

Більше фото

Воркшоп з паяння на кафедрі ПСНК

28 листопада на кафедрі приладів і систем неруйнівного контролю відбувся воркшоп з паяння. Його відвідали студенти 2 та 5 курсів, які, разом з ведучим Олександром Дугіним, протягом двох годин практикувалися з паяння дротів та мікросхем, а також випаювання мікросхем з плат за допомогою фену.

Про участь у Міжнародній конференції з неруйнівного контролю (м. Івано-Франківськ)

14-16 листопада у м. Івано-Франківськ відбулася 8-ма Міжнародна науково-технічна конференція пам'яті професора Ігоря Кісіля "Сучасні прилади, матеріали і технології для неруйнівного контролю і технічної діагностики машинобудівного і нафтогазопромислового обладнання". У роботі конференції взяли участь науковці з різних міст України та Польщі, в тому числі викладачі КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Участь викладачів кафедри у Науково-технічній конференції «NDT-UA 2017» (м. Люблін, Польща)

З 24 по 27 жовтня у м. Наленчув (Люблін) відбулася Перша науково-технічна конференція з міжнародною участю «Неруйнівний контроль в контексті асоційованого членства України в Європейському Союзі». В роботі конференції взяли участь завідувач та викладачі кафедри ПСНК. Слухачам були представлені доробки науковців кафедри з неруйнівного контролю та технічної діагностики, а також щодо підготовки фахівців галузі. Про особливості професійної підготовки на кафедрі ПСНК доповів завідувач кафедри д.п.н. Протасов А.Г.

В рамках конференції відбувся майстер-клас польського колеги щодо мобільності науковців та участі у міжнародних проектах, а також "круглий стіл", за яким освітяни з технічних ВНЗ України обговорили актуальні проблеми підготовки кадрів у галузі неруйнівного контролю. На конференції також обговорювалися питання стандартизації та сертифікації у неруйнівному контролі, організації випробувальних лабораторій з НК тощо.

Про факультатив з програмування

Протягом І семестру 2017-2018 навчального року студенти 1 курсу мають змогу відвідувати факультативні заняття з основ програмування, які проводяться щосереди на кафедрі приладів і систем неруйнівного контролю.

Зустріч з першокурсниками на кафедрі ПСНК

3 жовтня на кафедрі приладів і систем неруйнівного контролю було проведено зустріч з першокурсниками. Під час зустрічі студенти першого та старших курсів відвідали лабораторії кафедри, поспілкувавшись з завідувачем та викладачами кафедри. Після чого відбулося неофіційне знайомство з веселими конкурсами, жартами та чаюванням.

Про відкриття нової лабораторії

У вересні 2017 року на кафедрі приладів і систем неруйнівного контролю відкрито спільну лабораторію Melexis. Вже у поточному семестрі у новій лабораторії проводитимуться заняття для студентів.

Більше фото

День першокурсника в КПІ

30 серпня 2017 р. в КПІ ім. Ігоря Сікорського святкують День першокурсника. Першокурсників групи ПК-71 привітали завідувач кафедри ПСНК Анатолій Георгійович Протасов , викладачі кафедри та наш почесний випускник Олександр Павлій. Першокурсників також привітала голова Студради ПБФ, студентка 3 курсу ПСНК Тетяна Романюк. Бажаємо першокурсникам успішного навчання та щасливих студентських років!

Вітаємо магістрів 2017 року з випуском!

Захисти дипломних проектів та робіт ступеня бакалавра

У червні 2017 року на кафедрі приладів і систем неруйнівного контролю проходили захисти дипломних проектів та робіт ступеня "бакалавр". Ми щиро вітаємо наших випускників з успішними захистами і бажаємо успіхів на вступних іспитах на подальше навчання!

Вітаємо студентів 6 курсу з успішними захистами магістерських дисертацій!

Кубок кафедри з міні-футболу 2017 року

З 19 по 25 травня 2017 року за ініціативи Студради ПСНК проводився традиційний Кубок кафедри з міні-футболу. У змаганнях взяли участь збірні команди студентів 1-5 курсів та збірна викладачів.

1 червня відбулася церемонія нагородження переможців та призерів. Володарем кубку в цьому році стала команда викладачів, капітан якої оголосив про наміри команди в подальшому брати участь у змаганнях поза конкурсом.

Срібні медалі здобула збірна 5 курсу, бронзові - команда 3 курсу. Гравці інших команд отримали грамоти за участь.

Кращим гравцем був визнаний студент 5 курсу Горло Валерій, кращими бомбардирами - Клепач Сергій (команда 3 курсу) та Давиденко Володимир (команда викладачів).

Колектив кафедри вислоклює подяку студенту магістратури Івасику Юрію за організацію і проведення змагань, а також студентам: Нікітіну Максиму, Ходневичу Сергію, Панькову Сергію, Усатому Миколі, Волощенку Максиму - за допомогу в організації та проведенні Кубку кафедри з міні-футболу 2017 року.

Дякуємо всім, хто взяв участь у змаганнях, та тим, хто підтримував гравців з лав уболівальників. Сподіваємось на зустріч на матчах у наступному році!

Більше фото


Фото: Олександра Погорєлова, Олена Лашко.

Про результати зборів Студради ПСНК

1 червня 2017 р. відбулися загальні збори СР ПСНК. На зборах Студради були присутні студенти 1, 4 та 5 курсів, а також координатор проекту Лашко О.В. Основне завдання зборів - формування стратегії подальшої діяльності спільноти.

Серед питань, які обговорювалися:

  1. Обрання голови СР ПСНК;
  2. Перехід до нового віртуального робочого майданчику;
  3. Офіціальна реєстрація спільноти у відповідному департаменті університету;
  4. План заходів на червень;
  5. Інше.

Після виступів присутніх та обговорення організаційних питань були прийняті наступні рішення:

  1. Головою CР ПСНК обрано студента 1 курсу Михайла Герасимчука. Міша запропонував свою кандидатуру на головування протягом "випробувального терміну", після якого буде прийняте рішення щодо подальшої його діяльності в якості голови. Присутні підтримали кандидатуру Михайла.
  2. Прийняте рішення про створення і перехід до нового віртуального робочого майданчику - групи/сторінки у соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/groups/srpsnk/
  3. Вирішено створити та зареєструвати споріднену організацію - гурток/школу організаторів, центральне завдання якого - створення умов для формування індивідуального стилю організаторської діяльності його учасників. Основна форма діяльності - організація заходів у середовищі Студради ПСНК та поза ним. Таке рішення пов'язане в низкою переваг, які сьогодні надає участь студентів у офіційних організаціях, створених на факультетах та кафедрах. Створено робочу групу з реалізації поставленої мети. Окреслено коло заходів, до організації яких матимуть змогу долучитися учасники новостореного гуртка, зокрема: участь в організації роботи секцій наукових конференцій, що проводяться на факультеті/кафедрі; в організації та проведенні традиційних чемпіонатів з шахів та кубку кафедри з міні-футболу; організації ігор Клубу мафії, ігротек та ін.
  4. Заплановано проведення ігор Клубу мафії ПСНК у вівторок, 6 червня, о 16:00. Ігри відбудуться на кафедрі ПСНК (20 корпус КПІ ім. Ігоря Сікорського, 5 поверх, ауд. 510).
  5. Прийняте рішення про створення на кафедрі бібліотеки художньої літератури для вільного доступу студентів. Попередньо розміщення бібліотеки планується в ауд. 513. Ініціатором створення бібліотеки виступила ст. викл. кафедри ПСНК Ж.О. Павленко, студенти СР ПСНК підтримали ініціативу викладача.

Про результати наукових конференцій у травні 2017 року

16-17 травня 2017 р. на кафедрі ПСНК проводилися секційні засідання наукових конференцій, присвячених сучасним проблемам приладобудування. Викладачі, аспіранти, студенти кафедри, а також гості з інших університетів та НДІ доповіли про результати своїх пошукових досліджень.

Ігротека на ПСНК

26 квітня на кафедрі ПСНК відбулася ігротека. Грали у Актівіті. Було достатньо складно, але весело та цікаво. Переможцем у грі стала команда у складі: Галаган Р.М., Галич С., Баглай Є. Дякуємо викладачам і студентам за цікаву гру! Особливу подяку вислювлюємо організатору гри Олександру Галичу.

"Мафія" на ПСНК

12 квітня 2017 року на кафедрі приладів і систем неруйнівного контролю проводилися ігри Клубу Мафії "Сім'я ПСНК". Цього разу участь в іграх взяли близько 20 студентів та викладачів КПІ ім. Ігоря Сікорського та гостей.

Дякуємо Максу Нікітіну за чудову організацію! До зустрічі на наступних зборах Клубу!

День відкритих дверей на ПСНК

Під час проведення "Дня відкритих дверей" на кафедрі ПСНК продемонстровано нещодавно придбане обладнання, яке буде використовуватися в лабораторних роботах студентів. Модернізація наших лабораторій триває!

Про результати зборів Студради ПСНК від 10.03.2017

ОБРАННЯ НОВОГО ГОЛОВИ СР ПСНК

Нажаль, Юра Івасик більше не зможе очолювати Студраду ПСНК з особистих причин. Ми дякуємо йому за плідну роботу і грамотне голувування та бажаємо успіхів в його справах! Ми поважаємо рішення Юри і ставимо перед собою задачу обрати нового голову СР ПСНК. Юра запропонував на це місце кандидатуру Максима Нікітіна, який неодноразово організовував для нас шахові турніри та також ігри. Через відсутність багатьої з вас на зборах, які відбулись 10 березня, ми змогли обговорити кандидатуру Максима тільки частково. Зокрема, пристуні студенти 1 курсу підтримали Максима як потенційного голову СР ПСНК, виразивши своє бачення перспектив його роботи на цій "посаді" Виступив і сам Максим, запропонувавши розширити наші збори і розглянути інші кандидатури, якщо вони будуть висунуті.

Прийняте рішення: ми потребуємо більш масових зборів учасників СР ПСНК для розгляду кандидатури Максима Нікітіна на місце голови СР ПСНК або розгляду інших кандидатур на це місце, а також узгодження та затвердження плану роботи СР у ІІ семестрі. Дата та час наступних зборів будуть прийняті в робочому порядку. Ми просимо всіх, хто зацікавлений в участі в роботі нашої Студради приєднатися до майбутніх зборів!

ОРГАНІЗАЦІЯ КЛУБУ ГРИ У МАФІЮ НА КАФЕДРІ ПСНК

На зборах виступив Максим Нікітін, який організовува гру у Мафію у грудні 2016 р. з пропозицією організувати на кафедрі Мафія-клуб, який буде діяти на постійній основі. Максим запропонував проводити ігри на останньому тижні кожного місяця (наприклад, у четвер). Пристуні учасники СР ПСНК підтримали ідею створення клубу.

Прийняте рішення: створити на кафедрі ПСНК постійно діючий Мафія-клуб (відповідальний - Максим Нікітін). Ігри проводити на кафедрі ПСНК один раз на місяць. Надати можливість учасникам клубу долучати до участі в іграх знайомих і друзів, які не є студентами кафедри ПСНК. Відповідальний за супровід Мафія-клубу - Максим Нікітін. Запрошуємо до участі на постійній або непостійній основі студентів 1-6 курсів та випускників!

ПРОВЕДЕННЯ ІГРОТЕК У ІІ СЕМЕСТРІ

Серед запропонованих заходів, що плануються на ІІ семестр поточного навчального року - ігри ALIAS та ПОКАЗУХА (КРОКОДИЛ). За результатами обговорення було прийнято рішення влаштувати голосування щодо проведення цих ігор на кафедрі у квітні-травні.

ОРГАНІЗАЦІЯ ДНЯ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НА КАФЕДРІ ПСНК

Юлія Юріївна Лисенко підняла питання на зборах про необхідність залучення студентів-учасників СР ПСНК до організації і проведення Дня відкритих дверей на кафедрі. Зокрема, викладачі кафедри потребують допомоги студентів-першокурсників в роботі з абітурієнтами щодо поширення інформації про запланований захід. За результатами обговорення прийняті рішення щодо форми залучення студентів 1 курсу, які були присутні на зборах, до організації заходу. Дякуємо першокурсникам за небайдуже ставлення до майбутнього кафедри!

ІНШІ ПИТАННЯ

Щодо оновлення фото-плакату про діяльність СР ПСНК виступив Михайло Глущенко. Чекаємо від Міши пропозицій з офомрлення плакату. Давайте допоможемо йому завершити цю непросту роботу!

З пропозицією зняти відеоролік про студентське життя виступив Максим Нікітін. Якщо Максим відважиться на цю справу, будемо просити студентів всіх курсів взяти участь у зйомках.

Про результати захистів спеціалістів

23 січня 2017 року на кафедрі приладів і систем неруйнівного контролю відбулися захисти дипломних проектів ОКР "спеціаліст". Вітаємо хлопців з успішними захистами і бажаємо успіхів у подальшій професійній діяльності!