"Gamta – amžinai besikeičiantis debesis;

niekuomet nebūdama tokia pat, ji visuomet išlieka pačia savimi. "

~ Ralfas Voldas Emersonas (angl. Ralph Waldo Emerson) ~

Bet kuris metų laikas tinkamas kurti ir projektuoti aplinką...

Lietuvoje negalime džiaugtis taip daugelio mėgstama nuolatine šiluma, saule, žaluma… Tenka prisitaikyti prie dažno lietaus, žiemą pakentėti nuo šaltuko, priprasti prie siauresnio spalvų kolorito. Šaltuoju periodu sumažėja galimybė judėti, dirbti sode, darže, nors, kas nori pajudėti, tas randa veiklos ne tik pavasarį bei vasarą, bet ir rudenį, ir snieguotą žiemą. Vis dėlto, jeigu tikrai nerandame veiklos kieme, tai visada galime ruoštis ateinančiam sezonui mintimis, idėjomis, kūryba... Jei neturite minčių bei idėjų patys, tai galime jų ieškoti kitur: skaityti bei rinkti informaciją reikiama tema specializuotoje literatūroje, kituose periodiniuose leidiniuose, internete, žiūrėti atitinkamas televizijos laidas, stebėti gamtą Lietuvoje bei užsienyje ir, svarbiausia, - mokytis iš jos ...

Žiema - ramesnis laikas visiems, o apželdinimo dizaineriams puiki galimybė neskubant kurti bei ruoštis pavasario, vasaros darbams. Šaltuoju metų laiku mes projektuojame, vizualizuojame, braižome, kuriame, siūlome, konsultuojame bei aptariame, o šiltuoju metų laiku daugiau laiko skiriame įgyvendinimams, autorinei priežiūrai.

Kiekviena sodyba, kiekviena net mažiausio sklypo aplinka - tai gyvenamųjų, darbo ar visuomeninių statinių vidaus erdvės pratęsimas, kuris turi "kalbėti" kiekvienam suprantama, priimtina kalba. Aplinkoje gali vyrauti ramios ir "glostančios" spalvos, o gali džiuginti ir spalvingi kontrastai, tačiau labai svarbu, kad ta aplinka atitiktų ten gyvenančių žmonių charakterius, namų aurą, interjero bei pastatų archtektūros stilistiką. Svarbu, kad vyrautų vientisumas, harmonija ir visas ansamblis žmonėms teiktų psichologinį komfortą.

Rašykite, skambinkite, klauskite, rinkitės ir pasirinkite. E-paštas: kompoziciniaisprendimai@gmail.com

Komerciniais tikslais svetainės informaciją platinti be autorių sutikimo griežtai draudžiama.

Naudojant svetainės informaciją nekomerciniais tikslais, būtina cituoti.