Не секрет, що вирощений врожай, зовсім не гарантує отримання відповідного прибутку від його реалізації. Основною складовою цього успіху є тара, що дозволяє без пошкоджень при транспортуванні і зберіганні доставити товар споживачеві.

На сьогоднішній день Вам пропонується подання протоколу намірів для нас, виробників. Достатньо зателефонувати в офіс (067) 4090309, (044) 517 8272 та залишити попередню, нічим Вас не зобов'язуючи заявку на передбачувану кількість ящиків в сезон врожаю і можливі дати відвантаження.

Вашій увазі пропонуються дерев'яні ящики для ягоди (вишні, черешні), фруктів (винограду, сливи, груші, яблук, хурми, мандарин, апельсин), овочів (помідорів, картоплі, моркви, огірків), грибів і риби. Всі розміри і конфігурації. Лідер виробництва еко - тари в Україні - Компанія Еко-Тара пропонує до реалізації дерев'яний ящик з шпону вільхи, вільхи, берези, тополі. Більше 5-ти річний досвід виготовлення дозволив домогтися оперативного і якісного виконання замовлення на італійському обладнанні фірми «CORALI».

Сподіваємося, що завдяки Вашим своєчасним заявками ми зможемо задовольнити Ваші потреби в сезоні врожаю за повним обсягом.

Детальна інформація про продукцію міститься на сторінці СПЕЦИФІКАЦІЇ (посилання)

К сезону урожая 2015

 
Тара под любой продукт


Один из сборочных цехов фабрики компании Эко Тара

Внимание! для удобства Клиентов и Гостей, в настоящее время идёт работа по оформлению и перемещению информации на страницы www.ecotara.ltd.ua и www.ekotara.ltd.ua
в связи с чем. рекомендуем занести в "ИЗБРАННОЕ" своего браузера любой из предложенных адресов.