Домашня сторінка

Економіка, економіка для дітей, економіка для п’ятачків, економіка дітям, економіка для п’ятикласників, економіка в школі
Добрий день шановні колеги! Рада вітати вас на сайті "Економіка для п’ятачків"!

             Декілька років тому, коли почала викладати економіку, то зіткнулася із тим, що надзвичайно мало є доступних предметних  розробок для середньої ланки школи. Більшість друкованих видань пропонують методичну допомогу тим учителям, які викладаю економіку учням старших класів.
             Економіка - далеко не найлегший предмет шкільного курсу. Тому, працюючи з учнями 5-7 класів намагаєшся застосовувати різні методи й прийоми навчання, і що різноманітніше і своєчасніше, - то цікавішим стає урок, міцнішими та повнішими знання учнів. І поступово, невидимі нитки-павутинки "прив’язали" уроки економіки до кабінету інформатики, адже сучасні технології розширюють можливості як вчителя, так і учнів. Дана розробка містить мінімальний теоретичний матеріал по темам, загадки, ребуси, пазли, завдання та вправи, кросворди, презентації, багато відеоматеріалу, що дає змогу активізувати пізнавальну діяльність учнів, підвищує їх інтерес до вивчення навчального матеріалу, допомагає вчителеві виділити головне в темі, що вивчається, дає можливість здійснити перевірку засвоєння знань як індивідуально, так і колективно. Учні ж збагачують свій словникових запас, розвивають спостережливість, уважність, кругозір. 
            

           В добру путь по сайту "Економіка для п’ятачків"! 
ĉ
Світлана Шашолко,
16 нояб. 2011 г., 11:27
Comments