dodaj Wpis‎ > ‎

Linki do naszych stron

 

Czy wpis o mojej stronie też może się tu znaleźć?


 Kontakt 
 Pasek Narzędzi
 Ankieta

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie
Tak. Wpis o Twojej stronie i każdej stronie zaprzyjaźnionej z serwisem znajdzie się tu w chwili, gdy otrzymamy od Ciebie informację o zamieszczeniu linku prowadzącego do naszego serwisu na Twoich stronach.

Lista udostępnionych linków do stron naszego serwisu, pozwoli Ci na wybranie odpowiedniej dla Ciebie tematycznie strony, do której chcesz by linkował Twój serwis - blog.
 
1. Pobierz i zamieść na własnych stronach, link prowadzący do stron naszego serwisu najbardziej oddających charakter Twojej strony.
 
2. Poinformuj nas o tym na adres serwis[małpa]ekoninpoland.pl - prześlij krótki tekst max 255 znaków na temat Twojej strony, link do niej i "Tytuł" [anchor], jaki chcesz zamieścić do jej opisu.
 
Wpisy o stronach dokonywane są według kolejności zgłoszeń!
Aktywowane są najpóźniej w ciągu 48 godz.
P.S.
Twój wpis może zostać rozbudowany o przesłany przez Ciebie komentarz lub szczegółowe informacje, jakie chcesz dodatkowo zamieścić.

Link do strony głównej serwisu


 
Skopiuj kod linku i wklej go na swojej stronie w trybie html, w miejscu gdzie chcesz by się znajdował. Uruchomienie strony w nowym oknie przeglądarki - dodaj do kodu bezpośrednio po url target="_blank" 
  
Wygląd linku na stronie po zamieszczeniu - ekonINpoland 
 

kod linku

<a href="https://sites.google.com/site/ekoninpoland/" title="Serwis Internetowy">ekonINpoland</a>

 
 

Formularz zapisu na Darmowy Poradnik e-wydanie


 

Kod do wstawienia na stronie

<script type="text/javascript" src="http://app.getresponse.com/view_webform.js?wid=223877"></script>
Wygląd Formularza na stronie: 
 
 
 


Użytkownik wpisując swoje imię i adres email w zamieszczony na Twojej stronie formularz, otrzyma wiadomości Poradnika na swoją pocztę elektroniczną, po uprzednim potwierdzeniu zgody na ich otrzymywanie.

Wiadomości wysyłane są z częstotliwością 1 wiadomość na 9 dni. Więcej informacji o treści zawartej w Poradniku uzyskasz na stronie prezentacji » Darmowy Poradnik 
 

Możesz również odebrać Poradnik teraz wypełniając formularz i przekonać się osobiście o jego wartościowej treści. Pierwsza wiadomość dotrze do Ciebie w ciągu 24 godzin.

Natomiast jeżeli zależy Ci na formularzu dopasowanym indywidualnie pod Twój serwis, prosimy o kontakt.