e-Publikacjeaudiobooki

Książki w standardach mp3 i EPUB na PC | E-czytniki | Smartfony | Tabletyaudiobooki allokon.nextaudio.pl
 
Czym jest ebook? Najkrócej można powiedzieć, że jest to elektroniczna wersja tradycyjnej książki zapisana w formacie PDF, którą możesz czytać na monitorze swojego komputera, tablecie, smartfonie. Nie masz przekonania do elektronicznych wydań książek, pobierz i przeczytaj ich rekomendacje. Czytaj »Zasmakuj Przyszłości” wielkość pliku do pobrania 413 KB  

 
 
audiobooki

Słuchaj ulubionych książek

Niby nic nadzwyczajnego, ale... otwierasz ją a tam zamiast pierwszego akapitu w głośnikach ciepły głos lektora, który czyta Twoją ulubioną książkę. Coraz częściej się o nich mówi. Coraz więcej informacji pojawia się na ich temat w prasie i telewizji. Właściwie nie tyle zdobywają rynek co go odzyskują, królowały kiedyś dostępne na płytach i kasetach, jako bajki i słuchowiska dla najmłodszych.  
czytaj » Audiobooki

e-Booki, szybko i tanio

Od czasu pojawienia się w sieci książek w postaci elektronicznej trwa dyskusja o tym, czy są one lepsze czy może gorsze od książek tradycyjnych. Dyskusja ta jednak koncentruje się głównie na emocjach, gdyż przeciwnicy e-Booków podkreślają, że „nie mają one duszy” lub piszą o swoich wspomnieniach z młodości związanych z czytaniem w wannie, fotelu, czy łóżku.
czytaj » E-booki


 
 
e-publikacje

 
 
kursy językowe mp3

Kursy Językowe

Język konwersacyjny, żywe dialogi, współczesne słownictwo. Nagrania dialogów i słownictwa w wygodnym formacie mp3. Ciekawostki i aktualne informacje praktyczne. Słuchanie, czytanie, pisanie, mówienie. Ćwiczenia, rozumienie ze słuchu. Uwzględnienie realiów po przystąpieniu Polski do U.E. Nowoczesna metodyka. Dostosowanie do poziomów nauki języka określonych przez Radę Europy.
czytaj » Kursy mp3

Po co Ci e-prasa?

Na pewno dużo słyszysz ostatnio o tzw. eprasie. Wielu ludzi pewnie zachęca Cię do korzystania z niej, bo lepsza, bo wygodniejsza, bo nowoczesna itd. Ale właściwie dlaczego masz się tym przejmować? „Nie ma to jak gazetka w garści” – myślisz sobie – „świeży druk trochę brudzi palce, ale co tam – po co mi jakieś cyfrowe wydania?”. Po co? Przeczytaj, a się dowiesz... 
czytaj » e-prasa


 
 
nextranet