Ekonomická, účetní a daňová kancelář

           Ekonomická, účetní a daňová kancelář    
                                              MOTO:  Naším cílem je spokojenost klientů. Základní podmínkou je absolutní důvěra, diskrétnost a solidní jednání 
 
   
 
 
Poskytujeme služby ve dvou oblastech:
 

    Ekonomické, účetní a daňové

          Chcete mít více času na Vaše podnikání? Nemáte čas běhat po úřadech? Pak jste na správném místě. Zabýváme se daňovým poradenstvím, vedením účetnictví, zpracováním mzdové agendy. S námi máte vždy jistotu, že Vaše účetnictví zpracuje kvalifikovaný účetní s praxí a potřebným vzděláním. Vysokou kvalitu také zaručuje propojení účetních služeb s daňovým poradenstvím. Každý účetní doklad prochází interní účetní a daňovou kontrolou.

Samozřejmě jsme zde i pro ty, kterým čísla nic neříkají. Potřebujete poradit, vysvětlit či pomoci se situací ve firmě? Pak nás neváhejte kontaktovat. (Jak nás najdete).     

         

          Systémy managementu kvality

          Současná doba je charakteristická vysokými nároky zákazníků na kvalitu všech výrobků a služeb, které jim dodavatelé nabízí. Kvalita či jakost se stala jedním z nejvýznamnějších faktorů konkurenceschopnosti a úspěšnosti trhu. V důsledku toho narůstá potřeba efektivního řízení všech procesů a činností v podnicích tak, aby se posílila jejich schopnost vyhovět všem ( i nevysloveným ) přáním zákazníků. Z tohoto tlaku není úniku, protože není-li schopna respektovat zákazníka jedna organizace, velice ráda tak učiní konkurence. Jelikož ceny nelze bez rizika krachu organizace stlačovat do nekonečna, je to právě kvalita, která se stává novým konkurenčním nástrojem v boji o získání zákazníka. Podnik musí mezi priority řízení zařadit kvalitu – vytvořit a udržovat systém managementu kvality.

 

Comments