מי אני

                                                                                                                                                                                                                                                             

 

 

 


    


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 

אני חברה בהאגודה הישראלית לביופידבק (IAPB) ובאיגוד הישראלי למאמנים (איק"א) וב- ADHD Coaches Organization . אני מאמנת מבוגרים ובני נוער, סטודנטים והורים לילדים לקויי למידה. חברה בEuropean Mentoring and Coaching Council - EMCC

הגעתי לתחום אחרי שנים רבות של עיסוק בהוראה ומחקר אקדמי, בהנחיית קבוצות ובהכשרת מורים מאמנים וחונכים במערכת החינוך. אני בעלת תואר שלישי בסוציולוגיה ומנהל חינוך, יועצת ארגונית, מומחית למחקר והערכה, מדריכה ומכשירה מאמנים, מורים וחונכים.

לפני מספר שנים החלטתי להוסיף תחום נוסף לארגז הכלים המקצועיים שלי והתמחיתי באימון אישי  (Coaching) בטכניון -חיפה ובהמשך גם בקורסים נוספים, כמו התמחות באימוןADHD -  של מבוגרים ובני נוער, התמחות באימון ילדים לקוי למידה והפרעות קשבהתמחות באימון מורים, התמחות באימון והדרכת הורים, אימון וליווי לקראת תואר PhD ואימון בגישתNLP  ויישום אבחונים פסיכו-דידקטיים, אימון בשילוב ביופידבק (הכשרה מטעם אגודת ביופידבק) וטיפול קוגניטיבי התנהגותי CBT מטעם  איט"ההאגודה הישראלית לטיפול קוגניטיבי התנהגותי , ופסיכותרפיה זוגית מטעם המכון קלייר רבין ואגודת CBT

בשנים האחרונות אני משלבת את ההוראה האקדמית עם הקליניקה הפרטית שלי, מלמדת בקורסים להקניית כלי אימון למורים ואנשי חינוך, מלווה (פרקטיקום/הדרכה/סופרוויז'ן) מאמנים במסגרת קורסי הכשרת מאמנים של איק"א, (טכניון, חיפה) .
    כמאמנת אישית אני משלבת בתהליך האימון את הידע הניסיון הרב שצברתי, תוך שילוב גישות של אימון קוגנטיבי-התנהגותי, משוב ביולוגי-ביופידבק, Mindfulness, גישת "אימון ממוקד תוצאות" ואימון לבעלי ADHD-מבוגרים.

כמאמ
נת אישית אני משלבת בתהליך האימון את הידע הניסיון הרב שצברתי, תוך שילוב גישות של אימון קוגנטיבי-התנהגותי, משוב ביולוגי-ביופידבק, Mindfulness, גישת "אימון ממוקד תוצאות" ואימון לבעלי ADHD-מבוגרים.

Comments