Egzaminatorzy i kandydaci

Szanowni Państwo.

Po trzech latach zajmowania się sprawami kandydatów na egzaminatorów i egzaminatorów przystępujących do egzaminu Komisji Weryfikacyjnej zmieniam miejsce pracy.

Co prawda dalej bedę pracownikiem Wydziału Infrastruktury i Transportu Urzędu Marszałkowskiego, lecz od dnia 14 września 2009 r. w Biurze Regionalnego Transportu Pasażerskiego. 

Za cały ten okres, który zawsze bedę miło wspominał ze względu na serdeczne więzi, jakie mnie z Państwem dzieliły (niemal na koleżeńskiej stopie),

                                                                          SERDECZNIE DZIĘKUJĘ.

Praca z Wami, jak i dla Was, to była prawdziwa przyjemność.

Wszystkim życzę powodzenia w dalszej trudnej walce :) Trzymam za Was kciuki!!!

Moje obowiazki z dniem 14 września przejmie pan Krzysztof Jarząbek, który dokończy sprawę październikowego egzaminu. Proszę pamietać, że w razie jakichkolwiek pytań zawsze służę Państwu pomocą, (kontakt pod moim starym adresem mailowym i numerem telefonu.)

Jednocześnie informuję, dalej bedę prowadził dla Państwa stronę internetową, natomiast skrzynka mailowa egzaminatorzy-um@wp.pl przestaje istnieć.

Jednocześnie ze względów technicznych konieczne było przeniesienie strony na nowy serwer, wobec czego nowy adres strony to:

                                                 http://sites.google.com/site/egzaminatorzy/

Ponieważ nie wiem jak długo będzie istniała obecna witryna proszę, o zanotowanie powyzszego nowego adresu strony internetowej oraz przekazanie powyzszej informacji wszystkim zainteresowanym.

Pozdrawiam serdecznie.

Tomasz Kuna