Başarılarımız


                                                                                 

                                            

KÜLTÜR 

 

        

     Ezgi  VERGİLİ (11-G)  

"Turizm Haftası" Ortaöğretim Kurumlar arası Şiir Dalında,İl Birincisi.

 

                                                                           

                                 Ezgi  VERGİLİ (11-G)                             Ecem KARA  (11-E)

                   "24 Kasım Öğretmenler Günü"                "10 Kasım ATATÜRK'Ü  Anma" konulu

                  konulu " ŞİİR" yarışması İl birincisi.               Kompozisyon dalında İl birincisi.

SPOR 

                

ÖSS Yüzdelik  Dilimleri

2007 YILINDA ÖSS'YE  YERLEŞTİRİLEN YDA  ÖĞRENCİLERİ 
SIRA NO ADI SOYADI YERLEŞTİRME PUANI-TÜRÜ YERLEŞTİĞİ OKUL YERLEŞTİĞİ BÖLÜM
1 SERCAN GÜLÇİÇEK  368,074 SAY-2 BİLKENT ÜNİVERSİTESİ  BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (BURSLU)
2 HÜLYA KÜÇÜK  345,628 DİL KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ  İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ 
3 SELEN BAYRAKTAROĞLU  344,494 SAY-2 ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ  BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (BURSLU)
4 HATİCE ÇELİMLİ  343,113 DİL GAZİ ÜNİVERSİTESİ  İNGİLİZCE ÖĞR. (İ..Ö)
5 DEMET KAYA 341,542 EA-1 SELÇUK ÜNİVERSİTESİ  OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ 
6 GİRAY TAMER  341,348 EA-2 DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ  HUKUK FAKÜLTESİ 
7 AYLİN BOŞGELMEZ  340,719 DİL TRAKYA ÜNİVERSİTESİ  İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ 
8 HİLAL KARAKUŞ  339,723 EA-1 BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ  OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ 
9 FADİME ÖZTÜRK  339,137 SAY-1

İTÜ  FLORENCE NİGHTİNGALE HEMŞİRELİK Y.O.

HEMŞİRELİK
10 SULTAN TAŞKAYA 338,378 SAY-2 ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ  KİMYA
11 TOLGA TANRIVERDİ  338,247 EA-2 SELÇUK ÜNİVERSİTESİ  HUKUK FAKÜLTESİ 
12 ANIL SERGİN  337,701 SAY-2 BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ  İ.Ö MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ (İ.Ö)
13 AHMET ÇETİNBİLEK  333,842 EA-2 SELÇUK ÜNİVERSİTESİ  HUKUK FAKÜLTESİ (İKİNCİ ÖĞRETİM) 
14 MEHMET UĞUR 333,757 SAY-2 İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ  BİLİŞİM SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ 
15 AYFER AKSU 333,575 EA-2 HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ  SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ 
16 ASLI TOPTAŞ 333,313 SAY-2 İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ  ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ 
17 MÜJDE DEMİRAY  332,201 DİL SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ  İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI 
18 ELİF KARADUMAN  331,524 SAY-2 İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ  KİMYA MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) 
19 ÇAĞLA RAMİS  331,463 SAY-2 ANKARA ÜNİVERSİTESİ  MATEMATİK 
20 BÜŞRA SEHER KABAKUŞ  328,703 DİL ANADOLU ÜNİVERSİTESİ  İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ (ERZURUM) (AÖ)
21 HALE CİRBAN  327,902 EA-2 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ  İŞLETME (İNGİLİZCE) 
22 CANSU YAVAŞ  327,815 DİL ANADOLU ÜNİVERSİTESİ  İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ  (AÇIKÖĞRETİM)
23 AYKUT KAHRAMAN  325,519 SAY-2 SAKARYA ÜNİVERSİTESİ  MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ 
24 BURAK BALCI  325,497 SAY-2 KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ 
25 FİRDEVS UÇAR  325,109 SAY-2 EGE ÜNİVERSİTESİ  MATEMATİK (İKİNCİ ÖĞRETİM) 
26 HATİCE ARACI  324,835 EA-2 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ  İKTİSAT (İNGİLİZCE) 
27 HAFİZE ÖZCAN  324,599 SAY-2 EGE ÜNİVERSİTESİ  BİYOKİMYA (İKİNCİ ÖĞRETİM) 
28 MÜZEYYEN GÜZEY  324,45 SAY-1 CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK 
29 MEHMET DENİZ 323,385 SAY-2 PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ  MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ 
30 ALİ APAYDIN  321,266 SAY-2 FIRAT ÜNİVERSİTESİ  ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İ.Ö)
31 DENİZ PEHLİVAN  320,260 DİL ERCİYES ÜNİVERSİTESİ  RUS DİLİ VE EDEBİYATI 
32 GÖZDE DOĞAN  319,986 EA-2 ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ   ULUSLARARASI İLİŞKİLER 
33 SELÇUK TUĞYAN  317,558 EA-2 PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ (İKİNCİ ÖĞRETİM)
34 GÖZDE ÖZTÜRK  317,468 EA-2 MARMARA ÜNİVERSİTESİ  MALİYE 
35 GİZEM ÇALLAK  315,335 EA-2 DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ  İŞLETME
36 GÜLŞAH YILMAZ  313,956 SAY-2 PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ  MATEMATİK (İKİNCİ ÖĞRETİM) 
37 MELİH NACAK  313,627 EA-2 OKAN ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI TİCARET (BURSLU) 
38 AYŞE ULUPINAR  312,053 DİL GAZİ ÜNİVERSİTESİ  FRANSIZCA ÖĞRETMENLİĞİ 
39 AYŞEGÜL BEZİRGAN  311,792 EA-2 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ  SOSYOLOJİ 
40 SEVİNÇ ÇAĞLI  310,823 EA-2 DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ   ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ 
41 ÇİĞDEM ÇETİNKAYA 307,084 SAY-2 İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ  FİZİK (İNGİLİZCE) 
42 CEMİLE DULUN 306,492 DİL ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ  FRANSIZCA ÖĞRETMENLİĞİ 
43 HİLAL ÇEŞME  303,768 SAY-2 ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ VETERİNER FAKÜLTESİ 
44 AYŞENUR AKAR  302,997 EA-2 ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
45 NİLAY ERYİĞİT  300,495 EA-2 ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ  İŞLETME 
46 GÖKHAN YILMAZ  298,744 SAY-2 DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ  FİZİK 
47 MUHAMMED AYKUT YEGEN  296,155 EA-2 ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ  KAMU YÖNETİMİ (İKİNCİ ÖĞRETİM) 
48 METEHAN YILMAZ 293,255 EA-2 PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT (İKİNCİ ÖĞRETİM)
49 MERVE ŞEN  292,52 SAY-2 ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ  BİYOLOJİ 
50 DİDEM AKSOY  286,491 SAY-2 KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ  KİMYA (İKİNCİ ÖĞRETİM) 
51 FERİDE TERZİ  282,608SAY-2 EGE ÜNİVERSİTESİ SU ÜRÜNLERİ FAKÜLTESİ 
52 MERVE ÖZ 274,482 SAY-2 ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ  ZİRAAT MÜHENDİSLİĞİ 
53 SERDAR ÜREN 257,061 SAY-2 ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ  SU ÜRÜNLERİ FAKÜLTESİ 
54 MUHAMMET SAİT ÖZBAŞ  229,938 EA-1 ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ  EMLAK VE EMLAK YÖNETİMİ 
55 MEHMET ÇETİN  _ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ  MALİYE (AÇIKÖĞRETİM) 
56 ERCAN KIZILBAĞLI  _ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ  İLAHİYAT (ÖNLİSANS) (AÇIKÖĞRETİM)
57 TALAT SERTÇELİK  _ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ  İŞLETME (AÇIKÖĞRETİM) 

 

      2007 Yılında ÖSS'ye yerleştirilen  Öğrencilerimiz(Genel Lise)

   
SIRA NO Adı Soyadı Yerleştirilme Puanı Yerleştirildiği Okul Yerleştirildiği Bölüm
1 SALİH ATICI  326,686 EA-2 GAZİ ÜNİVERSİTESİ  ULUSLARARASI İLİŞKİLER 
2 MUSTAFA ERDİ ÇELEBİ  322,755 SÖZ-2 İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ  MEDYA VE İLETİŞİM (BURSLU) 
3 FEYZA GÜLNAZ  322,017 SÖZ-2 MUĞLA ÜNİVERSİTESİ  TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI (İKİNCİ ÖĞRETİM)
4 AYDIN SEVİKER  317,652 EA-2 MARMARA ÜNİVERSİTESİ  İKTİSAT
5 MEHMET UĞURLU  317,03 EA-2 OKAN ÜNİVERSİTESİ  ULUSLARARASI TİCARET (BURSLU) 
6 GİZEM YAŞAR 311,483 EA-2 GAZİ ÜNİVERSİTESİ  ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ 
7 EMEL KARAFİL  307,802 SÖZ-2 DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ  TARİH
8 AYSEL KARTAL  306,727 SÖZ-2 UŞAK ÜNİVERSİTESİ  TARİH 
9 FUAT KARASU 306,592 SÖZ-2 PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ  TARİH (İKİNCİ ÖĞRETİM)
10 ONGUN KORUCU  306,270 EA-2 KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ  MALİYE 
11 HÜLYA ÖZTÜRK  299,697 EA-2 MUĞLA ÜNİVERSİTESİ  KAMU YÖNETİMİ
12 CANSU YILMAZ  297,316 DİL BİLKENT ÜNİVERSİTESİ  MÜTERCİM-TERCÜMANLIK (İNG-FRA-TÜRKÇE)
13 ÖZGE DERİLGEN  295,781 EA-2 ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ  İKTİSAT
14 MELTEM MERT  288,511 EA-2 GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ  İKTİSAT (İKİNCİ ÖĞRETİM) 
15 YAVUZ DERİN  287,317 SAY-2 CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ  KİMYA
16 ŞUAYIP ŞAHİN  281,003 SAY-2 ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ  BİYOLOJİ (İKİNCİ ÖĞRETİM) 
17 PERİHAN UĞURLU  279,545 SÖZ-2 YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ  TARİH 
18 ŞADİYE YILDIZER  274,566 SÖZ-2 ULUSLARARASI KIBRIS ÜNİVERSİTESİ  TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ 
19 EBRU KUDAY  269,282 EA-2 ODTÜ KKTC KAMPUSU PSİKOLOJİ 
20 SAVAŞ ERDOĞAN  266,516 EA-1 DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ  BANKACILIK VE FİNANS 
21 GÜLÇİN DURSUN  249,85 EA-1 ÇANAKKALE 18 MART ÜNİVERSİTESİ  GÖKÇEADA MYO İŞLETME (İKİNCİ ÖĞRETİM)
22 SİBEL GÜLLE  238,369 EA-1 ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ  MYO SİGORTACILIK (İKİNCİ ÖĞRETİM) 
23 AYŞE ÇAPAR  236,154 EA-1 MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ  İŞLETME 
24 GÜLŞAH BAZARLI  235,528 EA-1 BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ   BANDIRMA MYO ET ENDÜSTRİSİ 
25 İREM ORHAN  234,535 SÖZ-1 RİZE ÜNİVERSİTESİ  MYO EL SANATLARI (İKİNCİ ÖĞRETİM) 
26 MÜGE AY  231,392 EA-1 PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ  ÇİVRİL MYO İŞLETME (İKİNCİ ÖĞRETİM)
27 ZELİHA UŞTUK  223,870 EA-1 SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA) MYO ORGANİK TARIM 
28 SELMAN ARGUN  212,333 SAY-1 K.MARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ  MYO İNŞAAT
29 SEMA KARABELEN  209,463 EA-1 MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ   BUCAK MYO PAZARLAMA (İKİNCİ ÖĞRETİM) 
30 FULYA ŞAHİN  204,713 EA-1 ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ  MYO TOHUMCULUK
31 KADRİYE ÜRKMEZ  204,662 EA-1 AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ   MYO PAZARLAMA (İKİNCİ ÖĞRETİM)
32 VOLKAN ERGEN  186,776 SAY-1 MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ  DÖRTYOL MYO ELEKTRONİK HABERLEŞME (İ. ÖĞRETİM)
33 MERVE KARABULUT  186,629 SAY-1 SELÇUK ÜNİVERSİTESİ  HUĞLU MYO MAKİNE-RESİM-KONSTRÜKSİYON 
34 TUĞBA TÜFEKÇİ 186,278 SAY-1 ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ  KARACASU MYO SERAMİK
35 YUNUS EMRE KAYALI _ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ  MALİYE (AÇIKÖĞRETİM) 
36 SANEM DAMAR  _ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ  KAMU YÖNETİMİ (AÇIKÖĞRETİM) 
37 OGÜN KIROVA  _ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ  KAMU YÖNETİMİ (AÇIKÖĞRETİM) 
38 EMRE GÖNENÇ  _ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ  KAMU YÖNETİMİ (AÇIKÖĞRETİM) 
39 AHMET TEKİN  _ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ  İŞLETME (AÇIKÖĞRETİM) 
40 BOĞAÇHAN YILDIRIM  _ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ  İŞLETME (AÇIKÖĞRETİM) 
41 İBRAHİM AYDIN  _ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ  İŞLETME (AÇIKÖĞRETİM) 
42 DEMET TEKİN  _ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ  MALİYE (AÇIKÖĞRETİM) 
43 RAMAZAN ARZIMAN  _ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ  ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ (A.Ö)
44 ALİ CAN  _ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ  KAMU YÖNETİMİ (AÇIKÖĞRETİM) 
45 SONGÜL NARİN _ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ  BANKACILIK VE SİGORTACILIK (AÇIKÖĞRETİM)
46 REFİK CANDAN  _ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ  İŞLETME (AÇIKÖĞRETİM) 
47 VAROL AKFIRTINA  _ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ  MALİYE (AÇIKÖĞRETİM) 
48 BURCU YÜKSEL  _ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ  İKTİSAT (AÇIKÖĞRETİM) 
49 REYHAN TOPRAK  _ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ  KAMU YÖNETİMİ (AÇIKÖĞRETİM) 
50 ERSİN ERDEM  _ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ  KAMU YÖNETİMİ (AÇIKÖĞRETİM) 
51 CANAN BÜYÜKBALKAN  _ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ  SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ (AÇIKÖĞRETİM)
52 KAMİL SOYLUER  _ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ  KAMU YÖNETİMİ (AÇIKÖĞRETİM) 
53 MELEK KUBANLI  _ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ  BÜRO YÖNETİMİ VE SEKRETERLİK (AÇIKÖĞRETİM)
54 OKAN YILDIZ  _ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ  İŞLETME (AÇIKÖĞRETİM) 
55 GÖKÇEN ÜSTÜNDAĞ  _ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ  DIŞ TİCARET (AÇIKÖĞRETİM) 
56 ORAL ALGÜN  _ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ  İŞLETME (AÇIKÖĞRETİM) 
57 ÇAĞLAR BÜBER _ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ  İŞLETME (AÇIKÖĞRETİM)
58 NURETTİN OLGAÇ    ANADOLU ÜNİVERSİTESİ  KAMU YÖNETİMİ (AÇIKÖĞRETİM) 
59 EMRE AYDIN  _ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ  İŞLETME (AÇIKÖĞRETİM) 

   

 

      

 

      

                                      

 

 

 

                                

 

 

                               

                                      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2006 Yılında ÖSS'ye Yerleştirilen Öğrencilerimiz