Uudised‎ > ‎

Balti MV Harku järvel

posted 1 Aug 2017, 03:28 by Vahur Joala   [ updated 1 Aug 2017, 03:28 ]
Harku järvel toimusid Balti meistrivõistlused. Esimesed Balti meistrivõistlused toimusid aastal 1957 Tartus. Seekord oli kohale saabunud võistlejaid seitsmest riigist ja paremus selgitati üheksas paadiklassis. 

GT-30

1 19 Stefan Arand EST 300 400 400 1100
2 83 Sander Sarlin EST 225 300 300 825
3 17 Viktoria Soodla EST 400 225 DSQ 625
4 2 Aivar Kommisaar EST 169 169 225 563
5 11 Jüri Jöul EST 127 127 169 423
6 96 Reinis Musts LAT 71 95 95 261
7 72 Air Raudva EST 95 71 71 237
8 55 Maksimilians Tuchkov LAT DNR DNF 127 127

F-4

1 95 Kalle Viippo FIN 225 400 400 1025
2 41 Paulius Stainys LTU 400 300 225 925
3 71 Nikita Lijcs LAT 300 225 300 825
4 45 Artem Nikitin RUS 169 169 169 507
5 83 Sander Sarlin EST 127 127 127 381
6 18 Aleksei Bychkov RUS 71 71 95 237
7 50 Reinis Paegle LAT 95 95 DNF 190
8 96 Reio Käsnapuu EST 53 40 71 164
9 98 Niklavs Parolis LAT 40 53 53 146

F-125

1 75 Erik Aaslav-Kaasik EST 400 400 400 1200
2 100 Marek Peeba EST 300 300 300 900
3 91 Vadim Ushakov RUS 225 225 225 675
4 18 Sanna Aaslav-Kaasik EST 169 127 169 465
5 26 Siarhei Vitvitsky BLR DNF 169 127 296

FR-1000

1 7 Ieva Millere LAT 400 300 400 1100
2 42 Davis Aupe LAT 300 225 300 825
3 77 Lotars Millers LAT DNS 400 DNF 400
4 50 Didzis Jovaisa LAT 225 DNF DNS 225

RN-2000

1 68 Normunds Snikers LAT 400 300 400 1100
2 94 Janis Simanovs LAT 300 400 300 1000
3 93 Guntis Lauss LAT 225 225 225 675
4 43 Gints Purins LAT 169 DNS DNS 169

GT-15

1 1 Stefan Arand EST 400 400 400 1200
2 83 Karlis Degainis LAT 300 300 95 695
3 7 Kärol Soodla EST 225 225 169 619
4 50 Laura Lakovica-Lakovica LAT 127 169 300 596
5 11 Sanna Aaslav-Kaasik EST 169 127 225 521
6 51 Miks Zaharcenoks LAT 95 95 127 317
7 31 Nils Slakteris LAT 40 71 53 164
8 33 Lauris Badaukis LAT 71 40 40 151
9 93 Ralfs Parolis LAT 22 22 71 115
10 18 Gleb Vasnev RUS 53 30 30 113
11 17 Roberts Minings LAT 30 53 22 105
12 88 Joonas Lember EST 17 17 13 47
13 8 Mathias Raschinski EST 13 13 17 43

JT-250

1 11 Nida Kilinskaite LTU 400 400 400 1200
2 6 Renars Eglitis LAT 300 300 300 900
3 1 Stefan Arand EST 225 DNS DNS 225

OSY-400

1 77 Rasmus Haugasmägi EST 400 400 400 1200
2 29 Cezary Strumnik POL 169 300 300 769
3 9 Annika Suuk EST 300 127 169 596
4 21 Gintaras Marcinkus LTU 95 225 225 545
5 19 Rene Suuk EST 127 169 127 423
6 87 Erko Aabrams EST 225 71 71 367
7 57 Viesturs Lacis LAT 71 95 95 261
8 85 Kristaps Sturis LAT 40 53 53 146
9 43 Arvydas Dranseika LTU 53 30 30 113
10 44 Kristers Musts LAT DNF 40 40 80
11 5 Mattias Allik EST 30 22 17 69
12 65 Justas Guze LTU 17 13 22 52
13 48 Aurelius Stankevicius LTU 22 17 DNF 39

F-500

1 87 Erko Aabrams EST 400 400 400 1200
2 17 Laimis Armonas LTU 300 300 300 900
- 82 Uku Aaslav-Kaasik EST DNF ACC DNS 0