Mis on agility?‎ > ‎

Võistluskalender 2010

EKL-i kalenderplaanis kinnitatud 2010 Eestis toimuvad ametlikud agility võistlused ja eksamid
* tärniga märgitud võistluste tulemused lähevad arvesse EKL-i aasta sportkoera ja koerajuhi konkursil
 
 
 Aeg
Koht 
 Korraldaja
 Kohtunik
 Tulemused
 10.01.10
 Tartu
 Svetlana Zolotnikova (Eesti)
 PDF
 30.01.10 (eksam)  Pärnumaa  Koerus  Svetlana Zolotnikova (Eesti)

 PDF

 14.02.2010 (eksam)  Harjumaa  Agility Pluss  Anne Tammiksalu (Eesti)

 PDF

 21.02.10
 Tallinn
 Seppo Savikko (Soome)
 PDF
 20.03.10
 Tartu
 Peteris Akimovs (Läti)
            PDF
 27.03.10 (eksam)  Pärnu  Varjupaikade MTÜ  Svetlana Kreslina (Läti)

 PDF

 *10.04.10
 Tallinn
 Svetlana Kreslina (Läti)
 PDF
 *08.05.10
 Pärnu
 Svetlana Zolotnikova (Eesti)
            PDF
 15.05.10  Tallinn  A-Koer  Johanna Nyberg (Soome)             PDF
 *29.05.10  Tallinn (EMV)  EKL, Koerus  Lars Bang (Taani)             PDF
 *29.05.10  Tallinn  Koerus  Lars Bang (Taani)             PDF
 *12.-13.06.10  Tallinn (CACIAG)  A-Koer  Lee Gibson (UK)             PDF
 26.06.10
 Pärnu
 Peteris Akimovs (Läti)
            PDF
 10.07.10  Saaremaa  TAKO  Seppo Savikko (Soome)

 PDF

 *11.07.10
 Tartu
 Algirdas Valciukas (Leedu)
            PDF
 17.07.10
 Pärnu
 Anne Tammiksalu (Eesti)
 PDF
 18.07.10  Haapsalu  A-Koer  Nalle Jansson (Rootsi)

 PDF

 *24.07.10  Harjumaa  Koerus  Peter Holmberg (Rootsi)

 PDF

 *28.-29.08.10
 Tallinn (CACIAG)
 Yngve Sommer (Norra)
 PDF
 18.09.10  Tallinn  TAKO  Rauno Virta (Soome)

 PDF

 23.10.10 (eksam)
 Harjumaa
 Agility Pluss  Anne Tammiksalu

 PDF

 06.11.10
 Tartu
 Leena Rantamäki-Lahtinen (Soome)
 PDF
 28.11.10 (eksam)  Tallinn  TAKO  Anne Tammiksalu

 PDF

 

Mitteametlikud võistlused
 
 
 
 

 Võistlus

 Aeg

 Koht

 Korraldaja

 Kohtunik

 Tulemused

 AG võistlus - A0  09.01.10  Tartu  Säde  Svetlana Zolotnikova  
 AG võistlus - A0, OPEN  06.02.10  Tallinn  TAKO  Kalle Kaljus

 PDF

 AG võistlus - A0, OPEN  24.02.10  Tallinn  A-Koer  Kairi Raamat

 PDF

 AG võistlus - A0, OPEN  14.03.10  Tallinn  TAKO  Natalja Garaštšenko

 PDF

 AG võistlus - A0, A3  27.03.10  Pärnu  Varjupaikade MTÜ  Svetlana Kreslina (Läti)

 PDF

 AG händlerite võistlus  02.04.10  Tallinn  TAKO  Kristina Lukašejeva

 PDF

 AG võistlus - A0, OPEN  03.04.10  Tallinn  A-Koer  Sirje Tammsalu

 PDF

 AG võistlus - A0  08.05.10  Pärnu   Pärnu Agility  Svetlana Zolotnikova             PDF
 Tunnelite karikasari I  20.06.10  Tartu  Säde  Kalvo Kriisk             PDF
 AG võistlus - A0  26.06.10  Pärnu   Pärnu Agility  Peteris Akimovs (Läti)             PDF
 Tunnelite karikasari II  03.07.10  Tallinn  TAKO  Svetlana Zolotnikova             PDF
 AG võistlus - A0  10.07.10  Saaremaa  TAKO  Seppo Savikko (Soome)

 PDF

 AG võistlus - Open team  11.07.10  Tartu   Säde  Algirdas Valciukas (Leedu)

 PDF

 AG võistlus - A0  17.07.10  Pärnu  Pärnu Agility  Anne Tammiksalu

 PDF

 Tunnelite karikasari III  08.08.10  Pärnu  Pärnu Agility  Tiina Jürjo

 PDF

 AG võistlus - A0  28.08.10  Tallinn  TAKO  Yngve Sommer (Norra)

 PDF

 AG võistlus - Open team  29.08.10  Tallinn   TAKO  Yngve Sommer (Norra)

 PDF

 AG kontaktide võistlus  11.09.10  Tallinn  A-Koer  Sirje Tammsalu, Kairi Raamat

 PDF

 Tunnelite karikasari IV  12.09.10  Tallinn  TAKO  Anne Tammiksalu

 PDF

 AG võistlus - A0  18.09.10  Tallinn  TAKO  Rauno Virta (Soome)

 PDF

 AG kontaktide võistlus  26.09.10  Tallinn  A-Koer  Sirje Tammsalu, Kairi Raamat  PDF
 AG eksam - A0
 23.10.10  Harjumaa  Agility Pluss  Anne Tammiksalu

 PDF

 AG võistlus - A0, OPEN  23.10.10  Tallinn  A-Koer  Sirje Tammsalu, Kairi Raamat

 PDF

 AG võistlus - A0  06.11.10 Tartu   Säde  Leena Rantamäki-Lahtinen (Soome)

 PDF

 AG võistlus - A0, OPEN  20.11.10  Tallinn  A-Koer  Sirje Tammsalu, Kairi Raamat

 PDF

 AG eksam - A0  28.11.10  Tallinn  TAKO  Anne Tammiksalu

 PDF

 AG võistlus - A0, OPEN  05.12.10  Tallinn  A-Koer  Sirje Tammsalu, Kairi Raamat