Võistluskalender/Competitions 2017

 

 

* tärniga märgitud võistluste tulemused lähevad arvesse EKL aasta sportkoera ja koerajuhi konkursil

 Kuupäev

Date

  Registreerimine 

Registration
 Koht

Location

 Korraldaja

Organizer

 Ametlikud võistlused

Official competitions
 Mitteametlikud lisavõistlused

Unofficial competitions

  Kohtunik

Judge

 14.01 08.01 Maardu  Agility Pluss A1, A2, A3 A0 Indrek Tirmaste
 21.01*15.01  Viljandimaa ViLe A1, A2 A0Stefi Praakli 
22.01*15.01Viljandimaa ViLeA3A0Elika Lass
 18.0212.02  Tartu  Säde A3Stefi Praakli, Indrek Tirmaste 
 19.02 12.02 Tartu  Säde A1, A2 A0 Stefi Praakli, Indrek Tirmaste
 04.0326.02 Maardu  TAKO  A3Indrek Tirmaste 
 05.03 26.02 Maardu TAKO  A1, A2A0 Indrek Tirmaste 
 18.0312.03  Maardu  A-KoerA3 A0 Anne Tammiksalu 
19.03  12.03 Maardu  A-Koer A1, A2Anne Tammiksalu 
 25.03*19.03  Saaremaa  Saarlaste Agilityklubi A1, A2, A3A0 Monika Põld 
 26.03*19.03  Saaremaa Saarlaste Agilityklubi  A1, A2, A3A0  Monika Põld
 01.0426.03  Maardu TAKO A3Inga Järv 
 02.04 26.03 MaarduTAKO  A1, A2A0  Inga Järv
 15.04 09.04 Maardu A-Koer A3 A0Johanna Nyberg (Soome) 
 16.04 09.04 Maardu A-KoerA1, A2 Johanna Nyberg (Soome)  
 06.05 30.04Jõulumäe Pärnu AgilityA3  Esa Muotka (Soome)
 07.05 30.04 JõulumäePärnu Agility  A1, A2A0, Open Esa Muotka (Soome) 
 13.05 07.05Viljandi ViLe  A1, A2, A3 Rolli Schiltz (Luksemburg) 
 14.05 RV (CACIAG) 07.05 ViljandiViLe  A1, A2, A3  Rolli Schiltz (Luksemburg) 
 27.05 * 21.05Tallinn A-Koer  A1, A2, A3A0 Lenka Pankova (Tšehhi) 
 28.05 RV(CACIAG)*21.05  TallinnA-Koer A1, A2, A3 Lenka Pankova (Tšehhi)  
 03.06 28.05 UuluMinu Sõber  A3Inga Järv 
04.06 28.05 Uulu Minu SõberA1, A2 A0  Inga Järv
 10.06 EMV*29.05 Kääriku  Säde, EKL-KKKA3  Jan Egil Eide (Norra) 
 11.06*29.05  Kääriku SädeA1, A2, A3  A0 Jan Egil Eide (Norra) 
 17.0611.06PärnuPärnu Agility   A3 -Minna Räsänen (Soome) 
 18.06 11.06 Pärnu Pärnu Agility  A1, A2A0 Minna Räsänen (Soome) 
 01.07* 25.06 Uulu Minu SõberA1, A3 Stefi Praakli 
 02.07* 25.06 UuluMinu Sõber A2, A3 Indrek Tirmaste
 08.07 eksam 04.07 Tartu Säde A1, A2 A0, Open Indrek Tirmaste
 15.07 * 09.07MustjalaSaarlaste Agilityklubi A1, A2, A3 A0  Monika Põld
 16.07 RV (CACIAG)* 09.07 MustjalaSaarlaste Agilityklubi A1, A2, A3  A0 Anne Tammiksalu
 05.08 Tallinn A-Koer    Inga Järv 
 06.08 Tallinn  A-Koer    Inga Järv
 12.08*  PärnumaaPärnu Agility    
 13.08*  Pärnumaa Pärnu Agility   
19.08*   Saaremaa Aktiiv     
 20.08*  Saaremaa Aktiiv     
 26.08*  LuigeTAKO   A1, A2, A3  
 27.08 RV (CACIAG)* Luige TAKO  A1, A2, A3  A0 
 02.09  ViljandiViLe     Jurate Miliunaite (Leedu)
 03.09  Viljandi ViLe    Svetlana Kreslina (Läti)
09.09  PärnumaaMinu Sõber  A3  Agnes Toth (Ungari) 
 10.09  PärnumaaMinu Sõber   A1, A2 A0 Agnes Toth (Ungari)
 23.09*  Maardu Agility Pluss A3 -Stefi Praakli 
 24.09*  Maardu Agility Pluss A1, A2A0 Stefi Praakli 
 21.10 Maardu  TAKOA3  Anne Tammiksalu 
 22.10  MaarduTAKO  A1, A2A0 Anne Tammiksalu 
 18.11   MaarduTAKO A3  Svetlana Kreslina (Läti) 
 19.11   Maardu TAKO A1, A2A0  Svetlana Kreslina (Läti) 
 25.11 Tartu Säde    
 26.11  TartuSäde    
 02.12  ViljandimaaViLe      
 03.12  ViljandimaaViLe      





Rahvusvahelised

 Kuupäev Koht Korraldaja Kohtunik

08.-09.04 RV (CACIAG)  Panevežis, Leedu Džiugas Tomaš Glabazna (Tšehhi)

 29.04-01.05 RV (CACIAG)Riia, LätiLAGSAK

Sari Mikkilä (Soome)
08.-09.07 RV (CACIAG)Riia, LätiAFA/MansDraugs

Roman Lukac (Slovakkia)
 12.-13.08 RV (CACIAG)Vilnius, Leedu Abu2 Sascha Grunder (Šveits)
 
19.-20.08 RV (CACIAG)Riia, LätiSunusports

Petr Pupik (Tšehhi)
 02.09 RV (CACIAG) 

 LeeduManija  
 18.-19.11 RV (CACIAG) 

 Panevežis, Leedu  DžiugasSlavka Podmolova (Tšehhi)