Võistluskalender/Competitions 2016

 

 

* tärniga märgitud võistluste tulemused lähevad arvesse EKL aasta sportkoera ja koerajuhi konkursil

 Kuupäev

Date

  Registreerimine 

Registration
 Koht

Location

 Korraldaja

Organizer

 Ametlikud võistlused

Official competitions
 Mitteametlikud lisavõistlused

Unofficial competitions

  Kohtunik

Judge

 10.01* 03.01 Maardu  Agility Pluss A1, A2, A3 - Svetlana Zolotnikova
 16.01 10.01 Heimtali ViLeA3   -Jurate Miliunaite (Leedu) 
 17.01 10.01 Heimtali ViLe A1, A2 A0   Jurate Miliunaite (Leedu), Indrek Tirmaste
 06.02 31.01 Tartu  Säde  A1, A2, A3  - Zeljko Gora (Horvaatia)
 12.03 06.03 Maardu TAKO A3   -Zsofi Biro (Ungari) 
 13.0306.03  Maardu  TAKO A1, A2 A0 Zsofi Biro (Ungari)
 19.03 13.03 Saaremaa  Saarlaste Agilityklubi A3Monika Põld 
 20.03 13.03 Saaremaa  Saarlaste Agilityklubi A1, A2 A0 Monika Põld
 09.04 03.04 Maardu TAKO A3  - Monika Põld
 10.0403.04  Maardu TAKO A1, A2 A0 Monika Põld
 23.04 17.04 Tallinn  A-Koer A3 - Inga Järv
 24.04 17.04 Tallinn  A-KoerA1, A2 A0  Inga Järv
 30.04 RV (CACIAG) 24.04 Lohkva Säde A1, A2, A3  - Peter Holmberg (Norra)
07.05 01.05  Jõulumäe  Pärnu Agility A3 -Svetlana Kreslina (Läti) 
 08.05 01.05 Jõulumäe  Pärnu Agility A1, A2A0, Open Svetlana Kreslina (Läti), Stefi Praakli 
 14.05  08.05Viljandi  ViLeA1, A2, A3  A0Veronika Herendy (Ungari), Kaisa Tsäro
15.05  RV (CACIAG)  08.05 Viljandi   ViLe A1, A2, A3  A0 Veronika Herendy (Ungari), Kaisa Tsäro
11.06 05.06  Uulu  Minu SõberA1, A2, A3  A0Monika Põld 
12.06  05.06Uulu   Minu Sõber A1, A2, A3 A0 Monika Põld
18.06 RV (CACIAG) 12.06Tallinn A-Koer  A3Anne Tammiksalu 
 19.0612.06  Tallinn A-Koer A1, A2A0 Anne Tammiksalu 
 02.07* 26.06Pärnu Pärnu Agility  A2, A3A0  Inga Järv, Ede Brand
 03.07* 26.06 Pärnu Pärnu Agility A1,  A3 A0 Svetlana Zolotnikova, Ede Brand
 09.07*  03.07Mustjala Saarlaste AgilityklubiA1, A2, A3 A0 Alexander Beitl (Saksamaa), Kairi Raamat 
10.07* RV (CACIAG) 03.07 Mustjala Saarlaste Agilityklubi A1, A2, A3A0 Alexander Beitl (Saksamaa), Kairi Raamat  
16.07 * 10.07 UuluMinu Sõber  A1, A2, A3 A0 Inga Järv 
17.07*  10.07 UuluMinu Sõber  A1, A2, A3 A0  Inga Järv
 23.0717.07  Kuressaare Aktiiv A1, A2, A3 A0  Jari Suomalainen (Soome), Indrek Tirmaste
 24.07 17.07 Kuressaare Aktiiv  A1, A2, A3A0  Jari Suomalainen (Soome), Indrek Tirmaste
 06.08*31.07  Tallinn A-Koer A1, A2, A3  A0Svetlana Zolotnikova 
 07.08* 31.07 Tallinn A-Koer A1, A2, A3  A0 Svetlana Zolotnikova
 13.08 EMV 01.08Jõulumäe  Pärnu AgilityEKL KKKA3 A0 Stefanie Semkat (Saksamaa) 
 14.08 01.08Jõulumäe  Pärnu Agility A1, A2, A3 Stefanie Semkat (Saksamaa) 
 27.08*18.08  Luige TAKO A1, A2, A3 -Seppo Savikko (Soome) 
28.08* RV (CACIAG)  18.08 Luige  TAKO A1, A2, A3 A0  Seppo Savikko (Soome) 
 03.09 28.08 Viljandi ViLe A1, A2, A3 A0 Algirdas Valciukas (Leedu) 
 04.09 28.08 Viljandi ViLe A1, A2, A3 A0Algirdas Valciukas (Leedu)  
 10.09 04.09Uulu Minu Sõber A3  -Sascha Grunder (Šveits) 
 11.0904.09 Uulu Minu Sõber  A1, A2A0 Sascha Grunder (Šveits)  
 01.10 25.09 Maardu Agility Pluss A1, A2, A3Stefi Praakli 
 02.10 25.09 Maardu Agility Pluss A3 A0, OpenElika Salonen 
 15.1009.10  Maardu TAKO A3Anne Tammiksalu 
 16.1009.10  MaarduTAKO A2, A1A0 Anne Tammiksalu 
 29.10 23.10 SaaremaaSaarlaste Agilityklubi A1, A2, A3 A0 Tanja Pollich (Saksamaa) 
 30.10 23.10 Saaremaa Saarlaste AgilityklubiA1, A2, A3  Tanja Pollich (Saksamaa) 
 12.11 06.11Maardu TAKO A3 Rene Blank (Saksamaa) 
 13.11 06.11Maardu TAKO A2, A1 A0  Rene Blank (Saksamaa)
  20.11* 13.11 Tartu SädeA1, A2, A3 Svetlana Zolotnikova 
 26.11 20.11 HeimtaliViLe  A3 A0Stefi Praakli 
 27.11 20.11 HeimtaliViLeA1, A2 A0  Elika Salonen





Rahvusvahelised

 Kuupäev Koht Korraldaja Kohtunik
 23.-24.04 RV (CACIAG) Riia, Läti LagsakAllan Peter Hansen (Taani) 
 25.-26.06 RV (CACIAG) Panevežys, Leedu Džiugas Jan Egil Eide (Norra)
 09.-10.07 RV (CACIAG) Riia, Läti Mans DraugsBernd Hüppe (Austria) 
 13.-14.08 RV (CACIAG) Vilnius, Leedu Abu2 Sascha Grunder (Šveits)
 20.-21.08 RV (CACIAG) Riia, Läti ISCWolfgang Tieber (Austria) 
 03.09 RV (CACIAG) Vilnius, LeeduAktyvus laisvalaikis su augintiniais Rene Blank (Saksamaa)