Võistluskalender/Competitions 2015

Ametlikud agility võistlused ja eksamid/Official agility competitions and exams

 

 


* tärniga märgitud võistluste tulemused lähevad arvesse EKL aasta sportkoera ja koerajuhi konkursil

 Kuupäev

Date

 Registreerimine 

Registration

 Koht

Location

 Korraldaja

Organizer

 Ametlikud võistlused

Official competitions
 Mitteametlikud lisavõistlused

Unofficial competitions

 Kohtunik

Judge

 17.01

11.01 HeimtaliViLeA1, A2, A3 A0Inga Järv 
 25.01 (eksam) 18.01 Maardu  Agility Pluss
 A1, A2

 A0, Open Svetlana Zolotnikova
 07.02

 01.02 Tartu SädeA1, A2, A3A0Heidi Viitaniemi (Soome)
 22.02 (eksam) 15.02 Maardu
  TAKO

  A1, A2  A0, Open Inga Järv
 07.-08.03

01.03 Maardu  TAKOA1, A2, A3A0Veronika Herendy (Ungari), Elika Salonen
 14.03

08.03 Heimtali Minu SõberA1, A2, A3A0Monika Põld
 21.0313.03 Saaremaa   Saarlaste AgilityklubiA1, A2, A3A0Monika Põld 

  04.-05.04 29.03 Maardu TAKOA1, A2, A3A0 Anne Tammiksalu, Inga Järv
 19.04 (eksam)

 12.04 Maardu  TAKO A1, A2 A0, Open Monika Põld
 02.-03.05

26.04 Jõulumäe Pärnu AgilityA1, A2, A3A0Svetlana Kreslina (Läti), Indrek Tirmaste
 09.-10.05*
CACIAG


03.05  Viljandi ViLeA1, A2, A3 A0Magnus Andkvist (Rootsi), Stefi Praakli
 23.05

17.05 Lohkva Säde A1, A2, A3A0Peter Holmberg (Rootsi), 
 06.-07.06*
CACIAG


31.05 Tallinn A-KoerA1, A2, A3 A0Svetlana Zolotnikova
 27.-28.06*

 21.06 Pärnumaa Pärnu AgilityA1, A2, A3A0Peteris Akimovs (Läti), Svetlana Zolotnikova, Stefi Praakli 
 04.-05.07

28.06Uulu Minu SõberA1, A2, A3A0Ken Fogelberg (Taani)
 11.-12.07*
CACIAG

 03.07 Saaremaa Saarlaste AgilityklubiA1, A2, A3 A0Rene Blank (Saksamaa), Monika Põld
 18.07

12.07  Lohkva SädeA1, A2, A3 -Jan Egil Eide (Norra)
 01.-02.08

26.07  Tallinn  A-KoerA1, A2, A3 A0Inga Järv
08.-09.08

 02.08Jõulumäe Pärnu AgilityA1, A2, A3 A0Minna Räsänen (Soome)
 22.-23.08

16.08 Saaremaa  AktiivA1, A2, A3A0Bonnik Berthelsen (Taani), Inga Järv
 22.08*
EMV
12.08  Saaremaa  EKL KKKA3-Bonnik Berthelsen (Taani)
 29.-30.08*
CACIAG
20.08 Luige TAKO A1, A2, A3A0, OpenAnne Savioja (Soome)
 05.-06.09 30.08  Viljandi
 ViLe 

 A1, A2, A3A0Blaž Oven (Sloveenia), Indrek Tirmaste
 12.-13.09*

06.09 Pärnumaa Minu Sõber A1, A2, A3A0Redas Masiulis (Leedu) 
 19.09 (eksam)

 14.09 Pärnu Pärnu Agility A1, A2 A0, Open Lidia Belyaeva (Läti)
 27.09

20.09 Maardu  Agility Pluss A1, A2, A3-Inga Järv
 24.-25.10

18.10Maardu  TAKOA1, A2, A3A0Svetlana Kreslina (Läti)
 07.11

 01.11 Pärnumaa Minu Sõber A1, A2, A3 A0Svetlana Zolotnikova
 14.11*

 08.11  Tartu Säde  A1, A2, A3 -Lidia Belyaeva (Läti)
 28.-29.11

 22.11Maardu   TAKO A1, A2, A3 A0 Zsuzsa Veres (Ungari)








 Kuupäev

 Koht  Korraldaja  Kohtunik
 25.-26.04
CACIAG
 Riia LAGSAKSeppo Savikko 

 16.-17.05
CACIAG
 Panevežis Džiugas Jan Egil Eide
 08.-09.08
CACIAG
 Vilnius ABU2Antonin Grygar 
15.-16.08
CACIAG
 Riia Inter Sport CanisZsofi Biro (Ungari)