Võistluskalender/Competitions 2014

Ametlikud agility võistlused ja eksamid
Official agility competitions and exams
 

 


* tärniga märgitud võistluste tulemused lähevad arvesse EKL aasta sportkoera ja koerajuhi konkursil

 Kuupäev

Date

 Registreerimine 

Registration

 Koht

Location

 Korraldaja

Organizer

 Ametlikud võistlused

Official competitions
 Mitteametlikud lisavõistlused

Unofficial competitions

 Kohtunik

Judge

 11.01

 05.01 Heimtali ViLe A1, A2, A3 A0 Svetlana Kreslina (LV)
 25.01 (eksam)

 19.01 Maardu TAKO A1, A2 A0, Open Anne Tammiksalu
 01.02

 25.01 (max 90 osalejat) Tartu Säde A1, A2, A3 - Anders Virtanen (FI)
 22.02 (eksam)

 16.02 Maardu TAKO A1, A2 A0, Open Svetlana Zolotnikova
 08.-09.03

 02.03 Maardu  TAKO A1, A2, A3A0 Svetlana Zolotnikova, Anne Tammiksalu
 05.-06.04*

 30.03 Maardu TAKOA1, A2, A3  A0Svetlana Kreslina (LV) 
 18.04 (eksam) 14.04 Maardu  A-Koer A1, A2 A0, Open Svetlana Zolotnikova

 26.04 22.04 Pärnumaa Pärnumaa Koeraspordi Akadeemia A1, A2, A3 - Anne Tammiksalu
 03.-04.05

 27.04 Jõulumäe Pärnu Agility A1, A2, A3 A0, Open Vytautas Guobys (LT), Svetlana Zolotnikova
 10.05

 04.05  Lohkva Säde A1, A2, A3 - Peteris Akimovs (LV)
 11.05*

 04.05 Viljandi ViLe  A1, A2, A3 A0 Esa Muotka (FI), Algirdas Valciukas (LT)
 24.05

 18.05 Oru Agility Pluss A1, A2, A3 Paarid Anne Tammiksalu
 07.-08.06*
CACIAG
 01.06 Tallinn A-KoerA1, A2, A3  A0  Nalle Jansson (SE)
 14.-15.06

 08.06 Jõulumäe Pärnu Agility A1, A2, A3 A0, Veteran Jurate Miliunaite (LT)
 05.-06.07

 29.06 PärnumaaMinu Sõber  A1, A2, A3 A0Tamas Traj (HU)
 12.07

 06.07  Lohkva Säde A1, A2, A3 A0 Inga Järv
 19.-20.07*

 10.07 Mustjala  Saarlaste AgilityklubiA1, A2, A3 A0 Svetlana Zolotnikova
 02.-03.08

 27.07Tallinn  A-Koer A1, A2, A3  A0 Pertti Siimes (FI) 
 09.-10.08*

 03.08 Jõulumäe Pärnu Agility A1, A2, A3 A0, Open Inga Järv, Svetlana Kreslina (LV), Monika Põld
 23.08*

 17.08 Kuressaare  Aktiiv A1, A2, A3 A0 Inga Järv, Indrek Tirmaste
 30.08*
EMV
 21.08 Luige  TAKOA3 - Mirja Lapanja (SI)
 30.-31.08*
CACIAG
 21.08Luige TAKO A1, A2, A3 A0, Open Mirja Lapanja (SI), Svetlana Zolotnikova
 06.09 (eksam) 31.08 Viljandi
 ViLe 

 A1, A2 Open Inga Järv
 07.09

 31.08 Viljandi ViLe  A3 A0 Inga Järv
 20.-21.09*

 07.09 Uulu Minu Sõber A1, A2, A3 A0 Svetlana Zolotnikova
 27.-28.09*

 21.09 Maardu  Agility Pluss A1, A2, A3 A0 Peteris Akimovs (LV)
 11.-12.10

 05.10Maardu  TAKOA1, A2, A3  A0Seppo Savikko (FI) 
 18.10

 12.10 Pärnumaa Minu Sõber A1, A2, A3 A0 Monika Põld
 01.11*

 26.10  Tartu Säde  A1, A2, A3 A0 Marjo Heino (FI)
 22.-23.11

 16.11Maardu   TAKO A1, A2, A3 A0  Svetlana Zolotnikova, Anne Tammiksalu
 06.12 (eksam) 30.11 Heimtali ViLe 

 A1, A2 A0, Open Svetlana Zolotnikova
 13.12 (eksam) 07.12 Maardu TAKO A1, A2  A0, Open Anne Tammiksalu



Mitteametlikud agility võistlused
Unofficial agility competitions

        Kuupäev

 Võistlus Koht Korraldaja
 18.01 Pärnu Agility karikasari III Pärnu  Pärnu Agility
 15.02 Pärnu Agility karikasari IV Pärnu  Pärnu Agility
 15.03 Pärnu Agility karikasari V Pärnu  Pärnu Agility
 29.03 A0 ja paarid Tallinn Leader
 01.04 Saaremaa Nobekäpp I Kuressaare Saarlaste Agilityklubi
 12.04 Pärnu Agility karikasari VI Pärnu  Pärnu Agility
 01.05 Tunnelite karikasari I  Harjumaa  TAKO
 01.05 Terjerite Meistrivõistlused Harjumaa 
 03.-04.05 Tunnelite karikasari II Pärnumaa Pärnu Agility
 10.05 Tunnelite karikasari III Tartumaa  Säde
 17.06 Saaremaa Nobekäpp II Kuressaare  Saarlaste Agilityklubi
 23.08 Tunnelite karikasari IV Saaremaa Aktiiv
 30.08  Tunnelite karikasari V Harjumaa 
 07.09 Tunnelite karikasari VI Viljandimaa ViLe 
 04.10  Saaremaa Nobekäpp III Kuressaare Saarlaste Agilityklubi
 20.12  Saaremaa Nobekäpp IV Kuressaare Saarlaste Agilityklubi


Läti ja Leedu agility võistlused



 Kuupäev

 Koht  Korraldaja  Kohtunik
 26.-27.04
CACIAG
 Riia LAGSAK Ronald Mouwen (NL)

 09.-10.08
CACIAG
 Vilnius ABU2 Antonin Grygar (CZ)
16.-17.08
CACIAG
 Riia Inter Sport CanisAndre Mauer (LU)