Võistluskalender/Competitions 2013

Ametlikud agility võistlused ja eksamid
Official agility competitions and exams
 
 
* tärniga märgitud võistluste tulemused lähevad arvesse EKL aasta sportkoera ja koerajuhi konkursil
 
 

Aeg

Date

 Koht

Location

Korraldaja

Organizer

 
Ametlikud võistlused

Official competitions

 Mitteametlikud lisavõistlused

Unofficial competitions

Kohtunik

Judge

Tulemused

Results

 05.01

 Tartu

 Säde

 A1, A2, A3

 Veteran

 Peteris Akimovs (LV)

 PDF

 26.01 (eksam)

 Harjumaa

 Agility Pluss

 A1, A2

 A0, Open

 Svetlana Zolotnikova (EE) 

 PDF

 16.02

 Pärnumaa

 Minu Sõber

 
A1, A2, A3
 
A0

Svetlana Zolotnikova (EE) 

 PDF

09.-10.03 

 Harjumaa

 TAKO

 A1, A2, A3

 A0

Svetlana Kreslina (LV)

Svetlana Zolotnikova (EE) 

 PDF

16.03 

Saaremaa 

 Saarlaste Agilityklubi

 A1, A2, A3

 A0

Anne Tammiksalu (EE)

 PDF

 
29.03 (eksam)

 Harjumaa
 
 Agility Pluss
 
 A1, A2
 
A0, Open

Anne Tammiksalu (EE)  

PDF 

 20.-21.04

 Harjumaa

 TAKO

 A1, A2, A3

 A0

 Anne Tammiksalu (EE)

Anne Savioja (FI)


PDF

 27.04

Tartu 

Säde

 A1, A2, A3

 -

 Svetlana Zolotnikova (EE)

PDF

 
01.05 (eksam)

 
Harjumaa

A-Koer
 
A1, A2

 A0, Open
 
Anne Tammiksalu (EE)

 PDF

 04.-05.05

 

Pärnumaa

Pärnu PKK, Pärnu Agility

A1, A2, A3

 A0, Open

Vytautas Guobys (LT)

Svetlana Kreslina (LV)

 
PDF  PDF

 *11.05

Viljandi 

 VILE

 A1, A2, A3

 A0

Pavol Vakonic (SK) 

 PDF

*25.-26.05 (CACIAG) 

 Tallinn

 A-Koer


A1, A2, A3

A0

Anne Tammiksalu (EE) 

PDF (25.05)

PDF (26.05) 

 
16.06 (eksam)


 Harjumaa
 
A-Koer
 
A1, A2
 
A0, Open
 
Svetlana Zolotnikova (EE)

 PDF

*22.06 

Pärnumaa 

Pärnu PKK, Pärnu Agility 

 
A1, A2, A3
 
A0, Open, Veteran

Peteris Akimovs (LV) 

 PDF

 28.-29.06

 Tallinn

A-Koer


 A1, A2, A3
 
A0

 Lidia Belyaeva (LV)

 PDF

 *06.07

Pärnumaa 

 Minu Sõber

 
A1, A2, A3

 A0

Henri Luomala (FI) 

 PDF

 *07.07

 Saaremaa

Saarlaste Agilityklubi

 
A1, A2, A3

 -

 Salme Mujunen (FI)

 PDF

 *14.07

Harjumaa 

 Agility Pluss


 A1, A2, A3
 
A0, Paarid

 Svetlana Zolotnikova (EE)

PDF 

21.07 

Tartumaa 

Säde 

 
A1, A2, A3

 -

Zdenek Spolek (CZ) 

 PDF

*03.08 (EMV) 

Viljandi 

EKL KKK,  VILE

 A3

Bernd Hüppe (AT) 

PDF 

 03.08

Viljandi 

 VILE

 
A1, A2, A3

 -

Bernd Hüppe (AT)

PDF 

04.08 (CACIAG) 

 Viljandi

 VILE

 
A1, A2, A3
 
A0

 Bernd Hüppe (AT)

 PDF

 10.-11.08

 Pärnumaa

 Pärnu PKK, Pärnu Agility

 
A1, A2, A3
 
A0

Elena Dmitrochenko (RU) 

 PDF

 17.08

 Saaremaa

 Aktiiv

 
A1, A2, A3
 
A0

 Peteris Akimovs (LV)

 PDF

*24.-25.08 (CACIAG) 

Harjumaa 

 TAKO


 A1, A2, A3

 A0, Open

Antonin Grygar (CZ) 

 PDF   PDF RV

 07.09

Viljandi 

 VILE

 
A1, A2, A3
 
A0, Veteran

Jurate Miliunaite (LT) 

 PDF

28.09 

Pärnumaa 

 Minu Sõber

 
A1, A2, A3
 
A0

Lidia Belyaeva (LV) 

PDF 

19.-20.10 

Harjumaa 

TAKO 

 
A1, A2, A3

 A0

Anne ja Harri Huittinen (FI) 

 PDF


02.11
(eksam)
       

Harjumaa 
  
Agility Pluss
 
A1, A2
 
A0, Open, Veteran

Svetlana Zolotnikova

 PDF

 *16.11

Tartu 

Säde

 
A1, A2, A3

 -

Anne Savioja (FI) 

PDF 

23.-24.11 

Harjumaa 

TAKO 


 A1, A2, A3
 
A0

 Algirdas Valciukas (LT)

 PDF