Võistluskalender 2012

Ametlikud agility võistlused ja eksamid

 
 
* tärniga märgitud võistluste tulemused lähevad arvesse EKL aasta sportkoera ja koerajuhi konkursil
 

 Aeg

Date

Koht

Location

Korraldaja

Organizer

Kohtunik

Judge

 Tulemused

Results

07.01

 Tartu

 Säde

Algirdas Valciukas (Leedu) 

PDF 

 05.02

Tika talu maneež Kõrkvere küla Saaremaa 

Saarlaste Agilityklubi

Anne Tammiksalu

 PDF

 03.03 (eksam)

 Tartu

 Säde

 Svetlana Zolotnikova

 PDF

 18.03

Tallinn 

 TAKO

Peteris Akimovs (Läti) 

 PDF

06.04 (eksam)

 Tallinn

 Agility Pluss

Anne Tammiksalu

 PDF

 21.-22.04

Tallinn 

TAKO 

Anne ja Harri Huittinen (Soome) 

 PDF

 28.04

 Tartu

Säde 

Anne Tammiksalu 

PDF 

 *06.05

Pärnu 

 Pärnu PKK, Pärnu Agility

Peteris Akimovs (Läti) 

 PDF

 12.05

Viljandi 

ViLe 

 Svetlana Kreslina (Läti) 

PDF 

 *26.-27.05

 Pärnumaa

Pärnumaa Koeraspordi Akadeemia 

Anne Tammiksalu 

PDF 

 27.05 (eksam)

 Kuressaare

Saarlaste Agilityklubi

 Svetlana Zolotnikova

 PDF

* 02.-03.06 (CACIAG)

Tallinn 

 A-Koer

Jirina Mackova (Tšehhi) 

PDF    RV

 16.06

Pärnumaa 

Pärnu PKK, Pärnu Agility

 Zeljko Gora (Horvaatia)

 PDF

 *01.07

Tuhala

 Agility Pluss

Svetlana Kreslina (Läti) 

PDF 

 *14.07

 Pärnumaa

Minu Sõber

Willem Aleksander Kelders (Holland)

 PDF

 22.07

 Tartu

Säde

Dalius Strazdas (Leedu) 

PDF 

 28.07 (eksam)

 Pärnumaa

 Pärnu PKK, Pärnu Agility

 Svetlana Zolotnikova

 PDF

 *04.08 (EMV)

Pärnumaa 

 EKL-KKK, Pärnu PKK, Pärnu Agility

Johanna Nyberg (Soome) 

PDF 

 05.08

Pärnumaa 

 Pärnu PKK, Pärnu Agility

 Johanna Nyberg (Soome) 

PDF 

 12.08

Tallinn 

A-Koer 

Kees Stoel (Holland) 

PDF 

 *25.-26.08 (CACIAG)

Tallinn 

 TAKO

Ronald Mouwen (Holland) 

PDF (25.08)

PDF (26.08)

PDF (RV) 

 *02.09

Viljandi 

ViLe 

 Svetlana Zolotnikova

 PDF

 15.-16.09

Tallinn 

TAKO 

Nils Lindqvist (Rootsi) 

 PDF

 *27.10

Tallinn 

 Saarlaste Agilityklubi

 Angela Unger (Saksamaa)

PDF 

 *10.11

Tartu 

 Säde

 Karolis Cerniauskas (Leedu)

 PDF

 25.11 (eksam)

 Tallinn

 TAKO

 Anne Tammiksalu


PDF

 
Mitteametlikud võistlused /Unofficial events
 
 
 
 
 

Võistlus

Event

 
Aeg

Date

 
Koht

Location

 
Korraldaja

Organizer

 
Kohtunik

Judge

 
A0, veteran
 
07.01
 
Tartu
 
 
Algirdas Valciukas

Säde Karikas I 

2.01

 Tartu

 

Triinu Siibak 

 
Pärnu Agility karikasari III
 
29.01 
 
Pärnu
 
 

A0

05.02 

 Saaremaa

Saarlaste Agilityklubi

 

Anne Tammiksalu

AG võistlused 

24.02

Tallinn

A-Koer

Sirje Tammsalu 

 
Pärnu Agility karikasari IV 
 
 25.02
 
Pärnu
 
 

Säde Karikas II

26.02 

Tartu

 
 

Stefi Praakli, Elen Kivi

A0 

18.03

Tallinn 

TAKO

Peteris Akimovs 

Koerteklubi Aktiiv Kevadkarikas I 

24.03

Kuressaare

Koerteklubi Aktiiv

Kairi Raamat 

 
Pärnu Agility karikasari V 
 
 25.03
 
Pärnu
 
 

Säde Karikas III 

25.03 

Tartu 

Säde

Inge Ringmets, Keida Tirmaste 

 
Tunnelite karikasari I
 
01.04 
 
Tallinn 
 
 
Kristi Vaidla 

A0, A3 

06.04 

Tallinn 

 Agility Pluss

Anne Tammiksalu

 

Koerteklubi Aktiiv Kevadkarikas II

 14.04

Kuressaare

Koerteklubi Aktiiv

Keida Tirmaste 

A0 

21-22.04

Tallinn 

TAKO 

Anne ja Harri Huittinen 

A0, veteran

28.04

Tartu

Säde 

Anne Tammiksalu

 

Säde Karikas IV

 07.05

 Tartu

 Säde 

 
 
A0

12.05 

Viljandi 

ViLe 

Svetlana Kreslina 

 
Tunnelite karikasari II

20.05 

Viljandi 

ViLe 

Stefi Praakli 

 A0, veteran

 

26.-27.05 

Pärnu 

Pärnumaa Koeraspordi Akadeemia 

Anne Tammiksalu 

A0, Open 

27.05

Kuressaare

Saarlaste Agilityklubi

 

Svetlana Zolotnikova

 

A0 

03.06

Tallinn 

A-Koer

Jirina Mackova 

Tunnelite karikasari III

 10.06

 Tallinn

A-Koer

Aleksander Andre 

A0, veteran 

 16.06

Pärnu

Pärnu Agility 

 

Zeljko Gora  

 A0

01.07 

Tuhala 

Agility Pluss 

Svetlana Kreslina 

 
Tunnelite karikasari I

 08.07

Saaremaa 

Saarlaste Agilityklubi

Monika Põld 

A0 

 14.07

 Pärnumaa

Minu Sõber 

Willem Aleksander Kelders  

 
Tunnelite karikasari V 

21.07

 Tartu

 

Keida Tirmaste

A0, veteran 

 22.07

 Tartu

Säde 

Dalius Strazdas 

 A0, Open

 28.07

 Pärnumaa

Pärnu Agility  

Svetlana Zolotnikova 

 
Tunnelite karikasari VI

04.08

Pärnumaa

Pärnu Agility 

Johanna Nyberg 

A0 

04.08 

 Pärnumaa

 Pärnu Agility 

Johanna Nyberg 

A0 

12.08

Tallinn

A-Koer

 

Kees Stoel 

A0 

 25-26.08

Tallinn

TAKO

Ronald Mouwen 

Open võistkondlik

02.09 

Viljandi 

ViLe 

Svetlana Zolotnikova

A0 

 16.09

Tallinn 

TAKO

 

Nils Lindqvist

 A0

27.10 

Tallinn 

Saarlaste Agilityklubi 

Angela Unger 

A0, Open 

 25.11

 Tallinn

TAKO 

Anne Tammiksalu