آموزش نیوز 2 -اخبار آموزشی ایران و جهان


اخبار ،  آموزش و پرورش ایران  ، آموزش عالی ، حوزه

عضو كميسيون آموزش و تحقيقات مجلس اظهار داشت: به عنوان كسي كه سالهاست در حال فعاليت در آموزش و پرورش هستم بايد بگويم تا الان از آموزش و پرورش راضي نيستم.

عضو كميسيون آموزش مجلس: از آموزش و پرورش راضی نیستم

عضو كميسيون آموزش و تحقيقات مجلس اظهار داشت: به عنوان كسي كه سالهاست در حال فعاليت در آموزش و پرورش هستم بايد بگويم تا الان از آموزش و پرورش راضي نيستم. (ادامه)

محدث خراسانی معاون وزیر آموزش و پرورش در گفتگو با خبرنگاران تجمع معلمان در اعتراض به کمبودهای حقوق و مزایای خود غیر قانونی و غیر منطقی و بازی سیاسی دانست

معاون وزیر آموزش و پرورش : تجمع معلمان غیر قانونی ، غیر منطقی و بازی سیاسی است

محدث خراسانی معاون وزیر آموزش و پرورش در گفتگو با خبرنگاران تجمع معلمان در اعتراض به کمبودهای حقوق و مزایای خود غیر قانونی و غیر منطقی و بازی سیاسی دانست(ادامه)

بحث سیاسی کاری و جناح بازی در آموزش و پرورش مازندران در روزنامه ها و سایتها زبانزد عام و خاص شده و حتی به صدا و سیمای مرکز مازندران نیز کشیده شده است

نتیجه آموزش و پرورش سیاست زده !

بحث سیاسی کاری و جناح بازی در آموزش و پرورش مازندران در روزنامه ها و سایتها زبانزد عام و خاص شده و حتی به صدا و سیمای مرکز مازندران نیز کشیده شده است(ادامه)

 آسمان شهر تهران امروز پوشيده از ابر است. بغض آسمان مي ترکد. باراني ريز و سمج، غريبانه از ميان دود و غبار راهي مي جويد، تا زمين آغشته را بشويد. باران بي دريغ بر جمع ساده و بي تکلف معلمان هم مي بارد

همدلي نمايندگان با معلمان

آسمان شهر تهران امروز پوشيده از ابر است. بغض آسمان مي ترکد. باراني ريز و سمج، غريبانه از ميان دود و غبار راهي مي جويد، تا زمين آغشته را بشويد. باران بي دريغ بر جمع ساده و بي تکلف معلمان هم مي بارد(ادامه)

حسين هراتي قائم‌مقام وزير آموزش و پرورش در جلسه مديران مقاطع ‌آموزشي مدارس نواحي يك و دو زنجان با استناد به تحقيقات به عمل آمده گفت: 64 درصد دختران فراري را دانش‌آموزان مقطع راهنمايي و دبيرستان تشكيل مي‌دهند

64درصد دختران فراري دانش‌آموزان راهنمايي و دبيرستاني هستند

حسين هراتي قائم‌مقام وزير آموزش و پرورش در جلسه مديران مقاطع ‌آموزشي مدارس نواحي يك و دو زنجان با استناد به تحقيقات به عمل آمده گفت: 64 درصد دختران فراري را دانش‌آموزان مقطع راهنمايي و دبيرستان تشكيل مي‌دهند(ادامه)

به دعوت شوراي هماهنگي کانون هاي صنفي فرهنگيان و سازمان معلمان ايران روز يکشنبه 15 بهمن ماه گروه هايي از معلمان و فرهنگيان درواکنش به بازپس گيري لايحه نظام هماهنگ پرداخت از سوي دولت به مجلس مي روند تا از نمايندگان بخواهند اين لايحه را تصويب کرده و به دولت برنگردانند

فرهنگيان به مجلس مي روند

به دعوت شوراي هماهنگي کانون هاي صنفي فرهنگيان و سازمان معلمان ايران روز يکشنبه 15 بهمن ماه گروه هايي از معلمان و فرهنگيان درواکنش به بازپس گيري لايحه نظام هماهنگ پرداخت از سوي دولت به مجلس مي روند تا از نمايندگان بخواهند اين لايحه را تصويب کرده و به دولت برنگردانند(ادامه)

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی : معاونت پرورشی و تربیت بدنی تا کنون تحرکی نداشته است

معاونت پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش تا کنون تحرکی نداشته است

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی : معاونت پرورشی و تربیت بدنی تا کنون تحرکی نداشته است (ادامه)

6 شرور که با کمين در اطراف مدارس دخترانه و پس از فريب دانش آموزان ، آنها را مورد آزار و اذيت قرار مي دادند و با تهيه فيلمهاي غيراخلاقي ، آنها را تهديد مي کردند، در يک عمليات ويژه از سوي پليس آگاهي دستگير شدند

شکار دانش آموزان دختر ، آزار و اذیت و تهیه فیلمهای غیر اخلاقی

6 شرور که با کمين در اطراف مدارس دخترانه و پس از فريب دانش آموزان ، آنها را مورد آزار و اذيت قرار مي دادند و با تهيه فيلمهاي غيراخلاقي ، آنها را تهديد مي کردند، در يک عمليات ويژه از سوي پليس آگاهي دستگير شدند(ادامه)

 مخبر كميسيون آموزش و تحقيقات مجلس گفت: كسري بودجه آموزش و پرورش در حقيقت 3 هزار و 300 ميليارد تومان است.

كسري بودجه آموزش و پرورش 3300 ميليارد تومان است

مخبر كميسيون آموزش و تحقيقات مجلس گفت: كسري بودجه آموزش و پرورش در حقيقت 3 هزار و 300 ميليارد تومان است. (ادامه)

5 همدست جوان شيك‌پوشي كه با اغفال دختران دانش آموز ، آنها را به خانه شيطاني كشانده و بعد از تهيه فيلم وعكس مستهجن، آنها را براي تهديد در اختيار همدستانش قرار مي داد در عمليات ضربتي كارآگاهان اداره پنجم آگاهي دستگير شدند

دختران دانش آموز در دام سياه جوان شيك‌پوش

5 همدست جوان شيك‌پوشي كه با اغفال دختران دانش آموز ، آنها را به خانه شيطاني كشانده و بعد از تهيه فيلم وعكس مستهجن، آنها را براي تهديد در اختيار همدستانش قرار مي داد در عمليات ضربتي كارآگاهان اداره پنجم آگاهي دستگير شدند(ادامه)

رئيس فراكسيون فرهنگيان مجلس گفت: بودجه آموزش و پرورش در سال 86 نسبت به مصوب و عملكرد سال 85 به ترتيب 3 و 18 درصد كاهش دارد.

کاهش بودجه آموزش و پرورش !

رئيس فراكسيون فرهنگيان مجلس گفت: بودجه آموزش و پرورش در سال 86 نسبت به مصوب و عملكرد سال 85 به ترتيب 3 و 18 درصد كاهش دارد.(ادامه)

يحيوي با اشاره به چالشهاي بوجود آمده ناشي از اين موضوع تصريح كرد: نهايتاً استيضاح وزير مطرح شد كه همه شاهد انعكاس آن در رسانه‌ها بوديم و با ميانجيگري هيات رئيسه و جذب عده‌اي از نيروهاي معرفي شده توسط نماينده،استيضاح براي بار دوم به حالت تعليق درآمد

ميانجيگري هيات رئيسه و جذب عده‌اي از نيروهاي معرفي شده توسط نماينده و تعویق دوباره استيضاح وزیر آموزش و پرورش!!

يحيوي با اشاره به چالشهاي بوجود آمده ناشي از اين موضوع تصريح كرد: نهايتاً استيضاح وزير مطرح شد كه همه شاهد انعكاس آن در رسانه‌ها بوديم و با ميانجيگري هيات رئيسه و جذب عده‌اي از نيروهاي معرفي شده توسط نماينده،استيضاح براي بار دوم به حالت تعليق درآمد(ادامه)

نماينده دشت‌‏آزادگان در مجلس‌‏هفتم معتقد است: هدف از تحقيق و تفحص از آموزش عالي تنها براندازي جاسبي است.

هدف از تحقيق و تفحص از آموزش عالي تنها براندازي جاسبي است

نماينده دشت‌‏آزادگان در مجلس‌‏هفتم معتقد است: هدف از تحقيق و تفحص از آموزش عالي تنها براندازي جاسبي است. (ادامه)

آيت‌الله العظمي صانعي : نمي‌شود كسي را از آمدن به مسجد محروم كرد حتي خوارج را چه برسد به دانشجو كه كسي آنها را از رفتن به دانشگاه كه مال ملت است، محروم كند.

آيت‌الله العظمي صانعي:محروميت دانشجويان ازتحصيل،خلاف است

آيت‌الله العظمي صانعي : نمي‌شود كسي را از آمدن به مسجد محروم كرد حتي خوارج را چه برسد به دانشجو كه كسي آنها را از رفتن به دانشگاه كه مال ملت است، محروم كند. (ادامه)