Inwestowanie nieruchomości mieszkania domy działki budowa sprzedaż zysk kapitał


Pierwszy ebook o inwestowaniu w nieruchomości ISBN 978-83-925382-0-2

logo creator logo maker logo

Zaprenumeruj newsletter

Pobierz bezpłatny fragment ebooka (plik pdf)

JAK KUPIĆ EBOOKA

 • Ebooka kupisz poprzez opcję kup teraz na Allegro. Tutaj znajdziesz opinie o sprzedawcy (z Allegro)
 • Ebooka kupisz w sklepie internetowym autora publikacji (płacąc 10zł systemem przelewy24.pl)
 • Ebooka kupisz przelewając 10zł na konto w mBanku: 81 1140 2004 0000 3602 0056 8615 Nie zapomnij w opisie podać emaila
 • Ebook dostępny jest w księgarni internetowej eporadniki.pl (po cenie wyższej niż u autora)
 • Zapłać 10zł bezpiecznym i bezpłatnym systemem PayPal.

Po zaksięgowaniu wpłaty ebook wysyłany jest emailem w pliku pdf (ok. 6MB). W razie problemów z otwarciem pliku, odbiorem na emaila, pytań itp. skontaktuj się z autorem ebooka.

OPINIE CZYTELNIKÓW

Jeszcze wczoraj w nocy przeczytałem i sen na dłuższą chwilę odstąpił ode mnie w zupełności. Tekst nawiązuje do książek Roberta Kiyosakiego tyle, że jest bardziej konkretny w nawiązaniu do polskiej rzeczywistości. Ciężko jest mi polemizować z przedstawioną treścią, gdyż jak dziecko we mgle zaczynam dopiero badać grunt leżący przede mną. Do wczoraj zastanawiałem się nt. działek rolnych z możliwością przekształcenia ich na budowlane, a następnie podział i sprzedaż klientom końcowym. Pana publikacja skłania mnie do przemyśleń nt. inwestycji w mieszkania.

Ebook działa inspirująco. Otrzymałam wiele ciekawych wskazówek. Najbardziej spodobały mi się pomysły na wykończenie wnętrza. Okazuje się, że ładnie wykończone mieszkania sprzedają się jak ciepłe bułeczki...


Zaczynam dopiero swoją przygodę z nieruchomościami, ale książka bardzo mnie zaciekawiła. Przeczytałem jednym tchem

 

Zamów ebooka! Teraz rewelacyjna cena - 10 zł

Zanim kupisz przeczytaj darmowe fragmenty!

 • Pierwszy polski e-book nt. inwestowania w nieruchomości mieszkaniowe. Zamiast lokować pieniądze na ryzykownej giełdzie stwórz własny fundusz inwestycyjny. Niech Twoje oszczędności pracują dla Ciebie. Z przewodnika dowiesz się jak oszczędności pomnożyć o 100 i więcej procent.
 • Rynek nieruchomości wcale nie musi być domeną najbogatszych. Ten poradnik nie jest lekturą dla milionerów. Napisałem go z myślą o osobach przeciętnie zarabiających, które racjonalnie myślą o przyszłości i chciałyby korzystnie ulokować lub pomnożyć oszczędności.
 • Obejrzyj film o ebooku
 • Na 48, ciągle aktualizowanych stronach, przedstawiam sytuację na rynku mieszkaniowym, prognozę na najbliższe lata, sposoby inwestowania na rynku budowlanym z użyciem dźwigni finansowej. Poradnik jest doskonałym materiałem do przemyśleń i źródłem inspiracji inwestycyjnych.
 • W publikacji znajdziesz także informacje o tym w jaki sposób - całkowicie legalnie - obniżyć podatek od sprzedaży mieszkania, a nawet jak w ogóle go nie zapłacić. Dowiesz się w jakich sytuacjach sprzedaż nieruchomości obciążona jest podatkiem VAT.
 • Podpowiadam też jak zwiększyć wartość rynkową mieszkania przed jego sprzedażą. W publikacji znajdziesz kilka ciekawych pomysłów wykończenia wnętrz (zdjęcia), które możesz zrealizować bez pomocy fachowców. Dowiesz się także jak sprzedawać mieszkanie bez pośredników.
 • Jako dziennikarz ekonomiczny od kilkunastu lat wnikliwie obserwuję rynek nieruchomości, a od kilku lat aktywnie w nim uczestniczę. Nim zdecydujesz o zakupie pobierz bezpłatny fragment e-booka. Zapraszam do lektury.