ebnp‎ > ‎

COCHRANE

Tutaj znajdziesz streszczenia w języku polskim wybranych, moim zdaniem najciekawszych z punktu widzenia pielęgniarstwa przeglądów systematycznych. Pochodzą one z The Cochrane Library. Bezpłatny dostęp do pełnych tekstów Biblioteki Cochrane w Polsce zapewnia Wirtualna Biblioteka Nauki (http://wbn.edu.pl).

PIELĘGNIARSTWO MA SWÓJ DZIAŁ W BIBLIOTECE COCHRANE:
THE COCHRANE NURSING CARE FIELD!

ZBIORY SĄ W JĘZYKU ANGIELSKIM. POSTARAM SIĘ NA TEJ STRONIE UDOSTĘPNIAĆ TŁUMACZENIA STRESZCZEŃ NAJCIEKAWSZYCH PRAC.
MASZ SUGESTE? ZAJRZYJ TUTAJ I NAPISZ CO MAM PRZETŁUMACZYĆ!


UWAGA! Tłumaczenia, streszczenia i komentarze są wyłącznie mojego autorstwa - ich autorem nie jest The Cochrane Collaboration.
Służą one jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym. The Cochrane Collaboration ani autor tej strony nie ponoszą żadnej odpowiedzialności prawnej, moralnej ani finansowej za ewentulane szkody moralne, materialne i zdrowotne powstałe w wyniku stosowania się do zaleceń tu publikowanych. Informacje tu zawarte nie zastępują konsultacji specjalisty lekarza i/lub pielęgniarki a użytkownik korzysta z nich wyłącznie na własne ryzyko i własną odpowiedzialność. Logo the Cochrane Nursing Care Field jest własnością CNCF z siedzibą w Adelaidzie, Australa i wykorzystane jest tutaj w celach promocyjnych i edukacyjnych w ramach mojego członkowstwa w CNCF.
Autor strony nie jest właścicielem loga CNCF ani Cochrane Summaries.
Wszelkie znaki i loga umieszczono na tej stronie internetowej wyłącznie w celach informacyjnych i edukacyjnych. 


PROPONOWANE DZIAŁY KLINICZNE:

 
ONKOLOGIA

INTENSYWNA TERAPIA

TWOJA PROPOZYCJA 

CHIRURGIA
 

KONTROLA BÓLU
I OPIEKA PALIATYWNA
 

TWOJA PROPOZYCJA
 

Twoje sugestie? Napisz do mnie: ebnppl@gmail.com