Szanowni Państwo,


konferencja "Dziedzictwo antyczne i biblijne dziś" dzięki Państwa wsparciu i obecności stała się wyjątkowym spotkaniem - przepełnionym naukową refleksją, życzliwością i miłą atmosferą. Serdecznie Państwu dziękujemy! Pragniemy, by owocem konferencji stał się kolejny tom serii wydawniczej "Dialog z Tradycją". Zapraszamy Państwa do nadsyłania tekstów, na które czekamy do 15 marca 2018 roku. Wskazówki redakcyjne, których przestrzeganie przy tworzeniu artykułów znacznie przyspieszy prace redakcyjne i wydawnicze nad publikacją, znajdą Państwo w zakładce "Zasady redakcji tekstów" lub w formie pliku do pobrania w zakładce "Do pobrania".

Jeszcze raz serdeczne Państwu dziękujemy za to, że byli Państwo z nami.

Z wyrazami szacunku,
Organizatorzy


-------------------------------------------------------------------------

Szanowni Państwo,

prosimy o wypełnienie zamieszczonej poniżej ankiety, stanowiącej deklarację udziału w powitalnej kolacji oraz w obiadach, i odesłanie jej na adres: dab.konferencja@gmail.com do dnia 22 listopada 2018 r.

Z wyrazami szacunku

Organizatorzy


--------------------------------------------------------------------------


FAKTURY

Uniwersytet Pedagogiczny wystawia faktury tylko na żądanie. Fakturę wystawia się na żądanie zgłoszone w ciągu trzech miesięcy licząc od końca miesiąca, w którym dokonano wpłaty.

Dane do faktury prosimy podać na karcie (w zakładce: Do pobrania – DAB_opłata konferencyjna) i wysłać na adres dab.konferencja@gmail.com – najlepiej tuż po dokonaniu przelewu.


ĉ
Dziedzictwo antyczne i biblijne,
21 lis 2018, 10:19