Piękna działka na Mazurach
 z linią brzegową
Kontakt: 
tel 501 105 105, 
tomasz.toss@gmail.com 
cena 450 000 PLN 


Unikalna działka 2200 m z linią brzegową, czyli bezpośrednim dostępem do jeziora z działki. 
Możliwość urządzenia własnej prywatnej plaży, pomostu, przystani. 
Działka jest w pełni uzbrojona i skanalizowana i składa się z dwóch niezależnych działek BUDOWLANYCH, czyli można na niej zbudować dwa domy, jeden dom albo niewielki pensjonat. 


Działka znajduje się w kilka kilometrów od Mrągowa i Sorkwit, w miejscowości Stary Gieląd, obszarze Natura 2000, czyli obszarze chronionym. 
Oznacza to ciszę, czyste powietrze i wodę, gdyż na tych terenach nigdy nie powstaną zakłady przemysłowe czy źródła hałasu. 
Jezioro Gielądzkie, nad którym leży działka, ma powierzchnię 440 hektarów i daje początek słynnemu szlakowi kajakowemu rzeki Krutyni. W sąsiedztwie działki znajdują się gotowe domy mieszkalne i letniskowe. 
Ma to duże znaczenie z dwóch powodów - mieszkający tam na stałe lokalni mieszkańcy skutecznie odstraszają złodziei, grasujących po miejscowościach 100% letniskowych. 
Obecność domów wykorzystywanych jedynie w sezonie zapewnia z kolei miłe sąsiedztwo oraz atmosferę wypoczynku i wakacji. 
Działka jest nieurządzona, porośnięta naturalnie występującymi w okolicy drzewami i krzewami (kilka sztuk), więc poniżej przedstawiam kilka zdjęć działki sąsiada, by zobrazować jak można ją urządzić (na miejscu ekipa, która może to zrobić). 


Kilka zdjęć działki sąsiada które pokazują, jak można urządzić ten malowniczy teren oraz pokazują cudny widok, który będzie można podziwiać z domu na tej działce
Obszar działki z lotu ptaka

Mapa, pokazująca lokalizację względem Sorkwit i Mrągowa 

Kolejne zdjęcia działki sąsiadaCena 450 000 PLN

W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt 
tel 501 105 105
lub 
tomasz.toss@gmail.comComments