Dvasinė ekonomika skatina plėsti dovanų ekonomiką, kurios pagrindas yra atsidavimo tarnystė, o ši knyga ir yra mano tarnystė, todėl su malonumu siūlau priimti šią knygą kaip dovaną. Viliuosi, kad ją įvertinsite ir pasidalinsite su kitais. Tai galite daryti be jokių apribojimų. Tiesiog nukopijuokite failą ir jį persiųskite. 

   Duoti kažką kitiems atsidavimo dvasioje yra svarbus dvasinio gyvenimo principas. Dovanų ekonomikoje kiekvienas atiduoda kitiems savo tarnystę, nesitikėdamas ką nors gauti mainais ar būti įvertintas. Svarbu tiesiog duoti. Duodami gauname daugiau, nei tas, kuriam atiduodame. Duoti kitiems reiškia duoti sau. Jei gavę šią knygą panorėsite tiesiogiai atsidėkoti dovanodami pinigus, džiaugsimės priėmę jūsų dovaną ir panaudosime ją plėtodami Daiva-varnašramą (dvasinę dovanų ekonomiką) mūsų Gitagrad bendruomenėse. Jei norite tai padaryti, prašome pervesti lėšas į mūsų Paypal sąskaitą: gitagrad@gmail.com. Kita alternatyva, atsidėkodami už knygą galite paremti Lietuvoje globojamas karvutes ir jautukus, banko sąskaita LT557300010122983620. Jei vietoje to pageidaujate "atsidėkoti" apdovanodami kitą žmogų "sumokėk kitam"(pay it forward) dvasioje, tai taipogi bus tobulas pasirinkimas. Šis metodas leis Jums pasitarnauti kitiems ne pinigais, o kažkuo kitu: gal laiku ar įgūdžiais. Jeigu nuspręsite "mokėti kitam", labai džiaugsimės išgirdę Jūsų pasakojimą apie tai, nes galėsime panaudoti jį skatindami dovanojimo rato plėtrą. Prašau atsiųskite savo pasakojimą į gitagrad@gmail.com.

   Tačiau net tokiomis sąlygomis nesu linkęs dovanoti knygą elektroniniu būdu. Kodėl? Iš esmės dėl to, kad noriu, jog perskaitytumėte šią knygą iki galo. Atspausdinta knyga guli ant Jūsų stalo ir primena, kad paimtumėte ją ir skaitytumėte toliau. Elektroninė knyga šito negali padaryti. Be to daugeliui žmonių nepatinka skaityti kompiuteryje, todėl jie nebaigia skaityti visos knygos. Manau, kad paskutiniai skyriai yra ne mažiau svarbūs, o gal net svarbesni už pirmuosius, todėl labai trokštu, kad juos taip pat perskaitytumėte. Taigi prašau, priimkite elektroninę knygą, bet pažadėkite, kad perskaitysite ją iki galo.  

   Jei sutinkate perskaityti visą knygą elektroninėje formoje, galite ją parsisiųsti iš žemiau esančių priedų. 

Ċ
Petras Jančys,
2011-03-17 06:14