Новини

На чемпіонаті Європи серед молоді та юніорів з веслування на байдарках і каное, що проходив з 14 по 17 липня 2016 року у м. Пловдів (Болгарія), вихованець Хмельницької ДЮСШ №2 Козлов Богдан у каное двійці на дистанції 500 метрів посів 4 місце серед 11 екіпажів.

Вихованці відділення гімнастики художньої та фехтування Хмельницької ДЮСШ №2 провели показові виступи під час святкування ДНЯ ЗДОРОВ'Я та ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ. Відео можете переглянути нижче.

Вихованки відділення художньої гімнастики Хмельницька ДЮСШ 2 (виступ на день Здоров'я) 18.06.2016

Вихованки відділення художньої гімнастики Хмельницької ДЮСШ 2 ‎(виступ на день Здоров'я)‎ 18.06.2016

Показовий виступ фехтувальників Хмельницької ДЮСШ 2 на День Конституції України 28.06.2016 року
З 30 травня по 16 червня 2016 року на базі Хмельницької дитячо-юнацької спортивної школи №2 проходив спортивний табір з денним перебування для кращих вихованців відділення шахів та гімнастики художньої, які цьогоріч виходили переможцями та призерами міських, обласних чемпіонатів та Всеукраїнських змагань. Для дітей було організоване дворазове харчування на базі Навчально-виховного об’єднання №5 імені Сергія Єфремова, та якісне дозвілля і відпочинок. Учасники табору відвідували кінотеатри, музеї грали у спортивні ігри, для дітей проводилися пізнавальні бесіди. Під час табору з дітьми працювали досвідченні тренера-викладачі Марина Георгіївна Зінгайло, Наталія Іванівна Мусієнко та Олена Анатоліївна Репйова.

За рахунок коштів міського бюджету Хмельницька дитячо-юнацька спортивна школа №2 витратила на відпочинок дітей майже 12 тис. гривень, більша частина яких пішла на оплату харчування учасників табору. А також для дітей був придбаний спортивний інвентар та засоби гігієни, страхування для учасників табору.

У місті Хмельницькому на водоймі річки Південний Буг (міський пляж) з 4 по 5 червня проходив чемпіонат Хмельницької області з веслування на байдарках і каное серед юнаків та дівчат 2000-2001р.н. та 2002-2003р.н. і молодше. Вихованці відділення веслування на байдарках і каное Хмельницької ДЮСШ №2 показали високі результати, Бровчук Вадим к байдарці одиночці на дистанції 500 метрів здобув перемогу, на дистанції 1000 метрів фінішував другим,а на дистанції 3000 метрів посів третє місце. Кашуба Андрій у каное одиночці на дистанціях 500, 1000 та 3000 метрів посів другі місця, Олешко Олександр у каное одиночці на дистанціях 500 та 3000 метрів посів треті місця, Крапп Вадимн на дистанції 1000 метрів посів третє місце. Вітаємо наших переможців та призерів з успішним виступом на обласному чемпіонаті.


У місті Буча (Київської області) з 17 по 29 травня 2016 року проходив Чемпіонат України з класичних, швидких шахів та бліцу серед дівчат до 12 років. У чемпіонаті прийняла участь вихованка відділення шахів Хмельницької ДЮСШ №2 Дзятко Євгенія, яка у грі в класичні шахи серед 12 учасників посіла перше місце, у грі в швидкі шахи де кількість учасників досягла майже 50 дівчат Євгенія посіла також перше місце, а у грі в бліц серед майже 30 учасниць посіла друге місце.ХМЕЛЬНИЦЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА №2 
ВІТАЄ ВСІХ З НАСТУПАЮЧИМИ СВЯТАМИ ТА БАЖАЄ ЗДІЙСНЕННЯ МРІЙ І СПОРТИВНОЇ НАСНАГИ! 


Comments