Семінари, конференції, педради

Семінар-практикум вчителів трудового навчання


11 листопада на базі нашого НВК відбувся районний семінар вчителів трудового навчання  з проблеми: «Активізація пізнавальної діяльності учнів на уроках трудового навчання». Гостей (вчителів трудового навчання на чолі з методистом Личко М.М.) зустрічали директор Мниха О.О. та заступник директора Брага Т.Л. Директор НВК Мниха О.О. ознайомила учасників семінару з  планом роботи та намалювала творчий портрет діяльності вчителя трудового навчання Насулич Л.П. Урок пройшов у 7-му класі з теми: «В’язання гачком мотивів та їх з’єднання». На уроці вчитель продемонстрував належний рівень теоретичних знань та практичних вмінь учнів. 

Урок супроводжувався мультимедійною презентацією. Діти показали своє вміння працювати гачком, а їх вироби не залишили байдужими гостей нашого навчального закладу. По завершені уроку Насулич Любов Петрівна провела для учасників семінару майстер–клас з виготовлення традиційної ляльки – мотанки «Оберіг своїми руками». Вчитель Помічнянської ЗШ №3 Сокол Н.В. ознайомила присутніх з відео майстер–класами з виготовлення виробів  з найпростіших матеріалів. Методист РМК Личко В.М.  висвітив для вчителів  трудового навчання  вимоги щодо проведення районного етапу олімпіади з трудового навчання для учнів 9 та 11 класів. В заключній частині семінару–практикуму вчителем Гетенко Н.В. за участі учнів нашого Дружелюбівського НВК був проведений позакласний захід «Квітни, мово наша квітни!». 

В заході взяли участь учні 5- 10 класів, а також учениці 2 класу подарували гостям чудовий таночок "Сині оченята!" В ході заходу багато теплих і ніжних слів було сказано про нашу рідну мову. Частинку своєї душі діти вклали під час виконання неповторно зворушливих пісень про рідний край, рідне слово, нашу рідну Україну-неньку! Учасники семінару не залишилися байдужими і отримали безліч різноманітних емоцій! Дякуємо всім, хто брав участь у проведенні семінару-практикуму, а особлива подяка вчителям  Насулич Л.П. та Гетенко Н.В.

Семінар вчителів фізичної культури

17 лютого на базі нашої школи відбувся районний  семінар-практикум вчителів фізичного виховання на чолі з методистом Личко В.М.. Гостинно вітала гостей та представляла роботу вчителя фізичної культури Мниха О.О.. Вчитель фізичної культури Бондаренко О.П. провела відкритий урок на тему: "Розвиток силових та швидкісних якостей школярів на уроках фізичної культури та Захисту Вітчизни". Бондаренко О.П. наочно показала як вирішувати організаційні завдання (регулювання фізичного навантаження, раціонального використання інвентарю, снарядів, обладнання, оптимальних змін міст заняття, розташування відділень і груп в залі так, щоб тримати весь клас в полі зору, забезпечення страховки і допомоги при виконанні фізичних вправ та порядку та дисципліни). Слухали доповіді Ліщенка М.В., Ткаченко В.Я,, Васильєва М.М. на тему: "Розвиток силових та швидкісних якостей школярів на уроках фізичної культури". Методист РМК Личко В.М. провів майстер-клас по темі "Тренування силових якостей школярів".

З позитивними емоціями та зновими знаннями і здобутками педагоги розїхалися по школам. Побажаємо їм  успіхів та нових досягнень.

 

 

 

 

 

 

 

*****************************************************************************

 

СЕМІНАР ВЧИТЕЛІВ ХУДОЖНЬО-ЕСТЕТИЧНОГО ЦИКЛУ

5 ЛИСТОПАДА на базі нашої школи відбувся семінар-практикум вчителів художньо-естетичного циклу та вихователів дошкільної групи. В роботі семінару взяли участь вчителі художньої культури, образотворчого мистецтва на чолі з методистом Бондаренко Т.Л. та вихователі дошкільної групи - Бондаренко В.В.

Вчитель художньої культури провела відкритий урок у 10 класі на тему: "Музична і театральна культура XVII - XVIII ст."

Вчитель образотворчого мистецтва Біктіміров С.В. провів урок у 6 класі на тему:"Пейзаж. Історія пейзажу". 

Вчителі на уроках створилаи сприятливий психологічний настрій, здійснилизв'язок з попереднім матеріалом, повідомили знання та уміння, які набудуть учні по закінченні теми. Вчителі показали використання на уроці різних джерел інформації з метою формування інформаційної компетентності учнів: підручник, додаткову літературу, презентації.

Педагог-організатор Буймистер І.В разом з музичним керівником Гетенко Н.В підготували захід "Хай на весь світ колоситься українська паляниця".

 

 

 

 

*****************************************************************************

СЕМІНАР ВЧИТЕЛІВ ПРИРОДОЗНАВСТВА

         15 квітня на базі нашої школи відбувся районний практичний семінар з природознавства. В роботі семінару взяли участь вчителі природознавства на чолі з методистом Тущенко В.І.

         Вчитель біології та хімії Борщевська Л.В. провела відкритий урок у 5-му класі на тему: «Умови життя на планеті Земля. Середовище життя. Чинники середовища. Вплив на організм чинників неживої природи», де розкрила теоретичні аспекти та засоби формування інформаційної компетентності учнів, ознайомила з особливостями діяльності вчителя та учнів, наголосила, які практичні уміння необхідні учням для формування інформаційної компетентності.  

       Зупинилася на важливості формування таких практичних умінь, як уміння ставити досліди, доглядати за зеленими насадженнями, вирощувати рослини. На початку уроку створила сприятливий психологічний настрій, здійснила зв'язок з попереднім матеріалом, повідомила знання та уміння, які набудуть учні по закінченні теми. Вчитель показала використання на уроці різних джерел інформації з метою формування інформаційної компетентності учнів: підручник, додаткову літературу, презентації.

        Також показала виступ агітбригади (11 клас) «Росточок» на тему «Земля –  наш дім».

      Гостям було проведено екскурсію коридорами нашої школи та в шкільний музей.

      Педагогічний та учнівський колективи Дружелюбівського НВК висловлюють слова подяки учасникам за їхню підтримку, розуміння, активну участь в роботі семінару.

 

 

 

 

 

Comments