Úvod

Spoločnosť Dr. PRADA, s.r.o. poskytuje služby v odbore stomatológia a  dermatovenerológia.

Súkromná nezmluvstomatologická ambulancia  poskytuje kompletné všeobecné i špecializované stomatologické výkony pre  dospelých. Naše zdravotnícke zariadenie je vybavené najnovšou technikou a stomatologickými materiálmi potrebnými na dokonalé poskytovanie stomatologickej starostlivosti pre našich pacientov.

Súkromná zmluvná dermatologická ambulancia poskytuje špecializovanú ambulantnú starostlivosť pacientom s kožnými ochoreniami v okrese i širšom regióne pre dospelých a detských pacientov. Súčasťou našich služieb je aj poskytovanie korektívnych a dermatoestetických zákrokov. V diagnostike využívame celú škálu moderných prístrojov a v liečbe najnovšie terapeutické postupy.

Našou prioritou je spokojný pacient, ktorý je ošetrený rýchlo, bezbolestne  a s najmenším počtom „návštev“ v ambulancii. To všetko sa nám darí vďaka profesionálnemu tímu, ktorý sa rád postará aj o Vás.

Bližšie informácie Vám radi poskytneme v našej stomatologickej a dermatologickej ambulancii.Zobrazuje sa nasledujúci počet položiek: 0
VlastníkPopisRozlíšenieDokončiť
Zoradiť 
 
Zoradiť 
 
Zoradiť 
 
Zoradiť 
 
VlastníkPopisRozlíšenieDokončiť
Zobrazuje sa nasledujúci počet položiek: 0
Comments