האמת על קורסי ברמנים

ישנם היום בארץ 3.5 בתי ספר לברמנים מקצועיים, איכותיים ומוסמכים. שלושת בתי הספר הם :

                     זמן אמיתי      ברמאסטר      ברטנדר         * יש גם את Show-bar (אבל הם עובדים רק בצפון)

אם אתם שואלים אותי איזה קורס ברמנים הכי טוב, כולם מעולים, אין כאן תשובה חד משמעית. כולם גם מאוד דומים כל כך שאין הבדל אם תלמד בקורס של בארמסטר או בקורס של זמן אמיתי.

 אני עשיתי את הקורס של בארמסטר כי הוא היה הכי נוח לי. אני אסביר איך אני בחרתי לעצמי קורס ברמנים, אם זה יעזור לך לבחור,מעולה. בעיקרון כל שלושת הקורסים טובים, אז כל קורס שתבחר יהיה חוויה מטורפת.

כל קורסי הברמנים נותנים לך?

  1. תעודת הסמכה מקצועית בינלאומית (תוכל לעבוד גם בחו"ל)
  2. לימוד והתנסות על אלכוהול אמיתי
  3. מדריכים מקצועיים
  4. עזרה למצוא עבודה בתחום לאחר סיום הקורס
  5. אפשרות לשלם על קורס ברמנים עם הפיקדון שחרור

כל שלושת בתי הספר לברמנים מעולים, אותם המדריכים עובדים בשלושת המקומות, אותם ספקי אלכוהול. אז איך באמת כדאי לבחור?

1.       הקורס הכי זול.

2.       הבית ספר הכי קרוב אליי, המקום שהכי נוח לי להגיע אליו.

3.       תאריך התחלת קורס שהכי נוח לי.

 

ההיגיון הוא פשוט, אם כל הקורסים אותו דבר והם באמת אותו הדבר (שלא ינסו למכור לכם לוקשים), אז אין שום סיבה לשלם שקל יותר מהמחיר של הקורס הכי זול.  אחרי שתקבלו את שלושת הצעות המחיר אתם תראו שכל ההצעות מחיר מאוד קרובות ושהם יורידו מחירים בשביל להשוות מחירים ולשכנע אתכם להירשם לקורס שלהם.

אני שילמתי עם הפיקדון על קורס פסיכומטרי, קורס ברמנים ועוד נשאר לי מספיק כסף בשביל לשלם חצי מהשכר לימוד של השנה הראשונה באוניברסיטה. גם אם אתה משלם עם הפיקדון, זה לא אומר שאתה צריך להיות פראייר ולשלם יותר מהמחיר הכי זול שיש.

 זמן אמיתי מחזיקים את מחלקת ההשמה הכי איכותית מבין שלושת בתי הספר. כשמדובר במציאת עבודה אחרי סיום הקורס, זמן אמיתי הכי טובים. אם שלושת בתי הספר לברמנים מציעים לך את אותה הצעה מבחינה כספית וכל הסניפים והתאריכים של תחילת הקורס נוחים לך באותה מידה אז ,לדעתי, כדאי שתבחר בברטנדר.

אני הכי התרשמתי מזמן אמיתי (הם הכי ותיקים בתחום) וגם המחיר שלהם היה מעולה, אבל אני רציתי להתחיל קורס לפני שאני נוסע לאוסטרליה בשביל שאני אוכל לעבוד שם בתור ברמן במהלך הטיול. כשחזרתי מאוסטרליה מצאתי עבודה בבר בלי עזרה של חברת השמה, אבל לחבר טוב שלי זמן אמיתי עזרו למצוא עבודה ולהתבסס בתחום מעולה.

הקורס הבא של זמן אמיתי היה רק בעוד חודש ואני טס עוד חודשיים וחצי... אז ויתרתי על זמן אמיתי ועשיתי קורס ברמנים בבארמסטר. כי כמו שאמרתי, כול הקורסים אותו הדבר. יש לי המון חברים שעשו קורס ברמנים והמסקנה של כולם הייתה שבאמת כל הקורסים אותו דבר. זה ממש לא כמו קורס פסיכומטרי. בקורס ברמנים אין שום הבדל משמעותי בין בתי הספר.

 

  אז איך באמת לבחור קורס ברמנים?

 

תמלא את הפרטים בקישור למטה ואנחנו נדאג שתקבל 3 הצעות מחיר מסודרות משלושת בתי הספר. תעשה לך סיכום ותרשום על דף בטבלה קטנה:

  

 

הצעה 1

הצעה 2

הצעה 3

מחיר

2100

2250

2250

מיקום

1/2 שעה נסיעה

1/4 שעה נסיעה

1/2 שעה נסיעה

תחילת קורס

עוד חודש

עוד שבוע

עוד שבוע

סיכום

לא

כן!

יקר

 * הסכומים אמתיים. לצערי אסור לי לפרסם את השמות של בתי הספר עם המחירים שקיבלתי.


רציתי לבחור את זמן אמיתי אבל לא הסתדר לי עם הטיול לאוסטרליה, אז עשיתי בסוף קורס בבאר מאסטר והיה מעולה.

 

תשאירו פרטים בקישור, אני אדאג שתקבלו 3 הצעות משלושת בתי הספר ותוכלו לעשות השוואה פשוטה כמו שאני עשיתי  ולבחור את הקורס ברמנים הכי זול (באמת שאין שום סיבה לשלם שקל אחד יותר! אני ברמן כבר 3 שנים, אני יודע על מה אני מדבר).

*ברגע שהם מקבלים את הטלפון שלך דרך הקישור הזה הם כבר יודעים שיש בדרך אלייך הצעות מחיר מעוד בתי ספר ולכן הם מראש יתנו לך מחיר טוב יותר

                                         קישור להשוואת מחירים - קורס ברמנים (הדרך הכי טובה לקבל מחיר זול)                    

                                          איך לנצל את האינטרנט בשביל לקבל מחירים זולים בקורס ברמנים